Dan-Mark

Opinie o Dan-Mark

Filtruj opinie po kryteriach:

Zapytanie
 Opinia

Czy to prawda, że właściciele w tym roku zamykają firmę? Cały rynek o tym huczy

Dariusz
 Opinia

Bardzo niepokojące informacje piszecie. Miałem zamiar starać się o pracę ale...

Anonim
 Opinia

Firma w której czas zatrzymał się. Brak reguł i zasad. Na produkcji nic nie robi się z nietrzeźwoscią pracowników. Kierownik tylko papieroski i automaty. Komuno wróć.!!!!

Andrzej
 Opinia

Podpowiedzcie czy Dan-Mark prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tak3Nie
Wierny jak pies
@Andrzej 16.07.2018 19:14

Zastanów sie, czy chciałbyś pracować w firmie gdzie w biurze jest 34 stopnie przez 8 h, a pracodawca nie zapewni nawet wody czy wentylatora. Na Panią Prezes zawsze można liczyć.

WW
@Wierny jak pies 01.08.2018 23:13

Lepiej odpuść sobie. Poczytaj opinie- obozy pracy mają lepsze opinie.

Tak3Nie
minimimi
@WW 30.01.2019 09:27

Ludzie pracujá tam tylko przez zasiedzenie. Nie wiedzá ze moze byc inaczej lepiej. Nikt z zewnâtrz nie zostanie tam bo ma porównanie. Przyszlosci tam nie ma.

miki
 Opinia

Sá plusy i minusy jak wszedzie

Ramonez
 Opinia

(usunięte przez administratora) czy jest czy niema dla produkcji nie ma to znaczenia.(usunięte przez administratora)

Anonim
 Opinia

Jak firma ma dobrze prosperować , (usunięte przez administratora) I tylko można go spotkać w pomieszczeniu dla palących, które nie powinno się znajdować w środku magazynu ,chodzi tam bardzo często i siedzi ponad 10min . I to jest jego trasa od palarni do automatów z kawą

Tak4Nie
mojzesz
 Opinia

Nikomu nie polecam tej firmy. Krzyki, , (usunięte przez administratora) pracowników to codzienność.(usunięte przez administratora)

PI
 Opinia

Nie polecam . Brak perspektyw. Sami Ukraińcy.

Opinia

Czy firma Dan-Mark zatrudnia jakichś pracowników? Przypominam, że jest to forum wymiany informacji o pracodawcach i ich sposobie traktowania pracowników. Warto by napisać jak pod tym względem wypada ta firma. Czy znajdzie się ktoś, kto zechce podzielić się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami tego forum?

Autorka
@Edyta 03.07.2018 20:27

Pracownik jest dla przedsiębiorcy takim samym partnerem biznesowym jak dostawca czy klient. Jeśli przedsiębiorca jest nieuczciwy w stosunku do dostawców, klientów czy osób trzecich należy poddać w wątpliwość, czy jest uczciwy w stosunku do pracowników. Taki przekaz miał płynąć z mojego wcześniejszego wpisu. Ale wywołana zostałam do odpowiedzi, więc powiem wprost - arogancja, ignorancja, poniżanie i niedotrzymywanie danego słowa - oto moje doświadczenia z tym, byłym już na szczęście, pracodawcą. Moja rada dla nowych pracowników - nie dajcie się zwieźć uśmiechom i bajkom zasłyszanym na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli po 3 miesiącach okresu próbnego nie dostaniesz uzgodnionej stawki wynagrodzenia, albo się z tym pogódź albo od razu szukaj nowej pracy. Ja zmarnowałam prawie rok słuchając obietnic, że już za miesiąc...

Tak12Nie
@Edyta 03.07.2018 20:27

glupie pytanie Edytko, czy zatrudnia pracownikow...wiesz, skoro jest duza firma produkujaca głownie zeszyty to musi zatrudnic pracownikow administracyjnuch i produkcyjnych i to nir mało...to sobie mozesz sama sprawdzic na necie :P, nawet KRS spr, jeśli wiesz co to jest...

Opinia

@Zrozpaczona Z jakiego konkretnie powodu według Ciebie praca w firmie Dan-Mark to porażka? Bardzo nam zależy na konkretnych i rzetelnych informacjach. W związku z tym chciałabym Cię prosić o rozwinięcie swojej opinii oraz umieszczenie szczegółów. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardzo wartościowa.

Opinia

Edytko a Ty trzymaj sie zebami tej firmy jak zadowolona jestes :)

Opinia

niech ludzie z zewnatrz sami ocenia funkcjonowanie firmy DAN-MARK i jej spółki, czy spłek....:)

Opinia

jakie dobre opinie??? na tymforum same negaty...hmmm....znow jakis pracpownik firmy pisze... ;)

@patriota 26.10.2018 14:00

ja słyszłąem, że tam nawet Ukraincy nie chca już pracować...

Opinia

Poznaliśmy już powody krytycznej opinii pozostawionej przez @Autorkę, ale być może jest to opis sytuacji odbieranej w sposób bardzo subiektywny przez jej autorkę. Ciekawa jestem, czy znajdzie się taka osoba, który przedstawi tę firmę w zupełnie innym świetle i tym samym zachęci inne osoby do aplikowania do Dan-Mark.

Real
 Opinia

Takie są polskie realia wszyscy tak płacą

@Real 25.10.2018 18:58

jakie wszyscy???? sa uczciwi pracodawcy...nie można pisać, że wszyscy, bez przesady!!!

@Edyta 02.08.2018 23:12

Edytko,czy pracujesz w firmie Dan-Mark? bo na to wyglada ;) wyglada na to,że twoja dodatkowa praca polega na wybielaniu pracodawcy z krytycznych opinii...:)co możesz napisać dobrego o swoim pracodawcy? pensja na czas...? to obowiazek pracodawcy, a czy cos jeszcze...????czekam na informacje zachecajace do pracy w kołhozie

@patriota 26.10.2018 13:17

ja pracowałem u uczciwych, a Ty gdzie pracujesz?

e lekka szydera
 Opinia

Witam. Jaka jest stawka na stanowisku "operator produkcji" nawet tak ogólnikowo,czy w ogóle warto patrzeć na ofertę pracy. za odp. wielkie dzięki

Autorka
 Opinia

Kuriozalne jest, że pierwszą osobą w firmie - właścicielem, który jednocześnie jest Zarządem - jest człowiek, który ukończył Akademię Sztuk Pięknych (ówczesne PWSSP). Taka osoba MUSI znać i ZNA wszelkie prawa i obowiązki wynikające z zapisów prawa autorskiego, nie tylko z uwagi na pełnioną obecnie funkcję w firmie, ale również, a może przede wszystkim, z uwagi na własne dzieła popełnione w młodości. Każdy, kto choć raz w życiu stworzył jakieś dzieło wie, ile pracy intelektualnej i emocjonalnej trzeba włożyć aby ono powstało. Jak widać pamięć pan Prezes ma krótką, bo kradzież prac innych autorów przychodzi mu wyjątkowo łatwo. Od firmy prowadzonej przez plastyka, która dysponuje niemałymi środkami finansowymi oczekuje się mecenatu, wparcia finansowego młodych autorów, a nie okradania ich z pomysłów i prac.

Magda
 Opinia

Z tego co wiem to podobno firma Dan Mark przystała na propozycje autorki ale kontakt z nimi się urwał, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile itp. Jak dalej się to potoczyło to nie wiem bo to ostatnie informacje jakie przekazała autorka grafiki. Jak będzie coś więcej wiadomo dam znać.

Zrozpaczona

Porażka!

Tak10Nie
 Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Dan-Mark? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Mareczek91
 Opinia

Ta firma to dramat. Nie oferują godnych pieniedzy na dane stanowisko. Wymagają bóg wie czego, (usunięte przez administratora) Brak lodówki mikrofalówki i atmosfery. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem.

Tak9Nie
Maciej
@Mareczek91 03.03.2018 09:20

To jak jeść albo pić kawę?

Anetka91
@Mareczek91 03.03.2018 09:20

No jaki elokwentny jesteś, telewizora pewnie też nie mają, dobra tu żartuję - lodówka i mikrofala to raczej standard. Ale z godnymi pieniędzmi na dane stanowisko to przesadziłeś - podaj proszę konkrety, jaka kasa i jaki etat. Zapewne byłeś na produkcji lub magazynie a oczekiwałeś dyrektorskiej pensji. Jeśli naprawdę masz dobre predyspozycje to teraz jest rynek pracownika nie pracodawcy - bez problemu znajdziesz coś fajnego. No chyba że nie masz nic do zaoferowania...

Danio
@Maciej 15.03.2018 19:00

Anetka91 ja byłem na stonowisku którego nie wymieniłaś i z pewnością to nie bylo najnizsze , Pan który to pisał nie wiem gdzie był ale w zupełności się z nim zgadzam. Firma nic nie oferuje, to praca na chwile dla człowieka w kryzysowej sytuacji i tyle ! :)

Danio
 Opinia

NIE WARTO IŚĆ DO TEJ FIRMY , odradzam, na rozmowe jak się wybierzecie z Panią Prezes juz to będzie wam zadawała pytania które nie mają znaczenia tak naprawdę , a na co dzień w pracy wyzysk , najlepiej zeby kazdy robił za najniższą krajową a pracował na 200 %. Jeśli uważasz się za godnego człowieka to nawet nie idź tam na rozmowe bo stracisz tylko czas, firma nawet nie kupi mikrofalówki czy lodówki , strasznie żydzą , firma tylko dla osób które nie mają perspektyw na przyszłość , pracowałem niedługo i to wystarczyło by mieć tak bardzo zle zdanie o tej firmie.

Nowy pracownik
 Opinia

Z przykroscia musze stwierdzic ze opinie, które pojawiaja sie na tym forum i przestrzegają przed ta firmą, sa prawdziwe.

wysłałem cv
@Nowy pracownik 08.02.2018 08:41

i rzeczywiście nie mają mikrofalówki i lodówki ?

Nowy pracownik
@wysłałem cv 08.02.2018 16:23

tutaj ludzie pracują na monitorach, które przyniesli z domu! Aparaty telefoniczne, monitory, mikrofale, czajniki elektryczne w wielu biurach nalezą do pracowników. nie mogli sie doprosic u pracodawcu wiec przyniesli z domu. Wiec jesli sa jakies udogodnienia to sa one w wiekszosci wlasnoscia prywatna pracownikow

Opinia

Edyta@ Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom specjalną odzież i maseczki chroniące przed pyłami? Nic nie zapewnia pracodawca odzież własna maseczki tez nie ma żadnych.

Opinia

@stary pracownik, Twój nick świadczy o Twoim długim stażu w Dan-Mark czy o tym, że wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika? Gdzie wykonujesz swoje obowiązki? Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom specjalną odzież i maseczki chroniące przed pyłami? Twój uzupełniony komentarza posłuży zainteresowanym osobom współpracą z Dan-Mark

Bobslej
 Opinia

Witam. Właśnie mam pojawić się na rozmowie do pracy na magazynie. Może ktoś coś o pracy na magazynie napisać?

@Bobslej 01.03.2016 13:10

tam jest bardzo zimno i (usunięte przez administratora) dużo zakurzone pomierzenie

Opinia

Nic dobrego nie ma w tej firmie. Nowe kierownictwo jakie teraz nie ma żadnego wykształcenia, kultura osobista na poziomie 0. Pracowniki znajdują tam jak w obozie koncentracyjnym ...

Opinia

@Edzia, bony, o których napisałaś, to pozytywny gest pracodawcy wobec pracowników. Rozumiem, że co roku firma daje swoim pracownikom takie bony. Czy są jeszcze jakieś sytuacje, w Twojej ocenie, w których Dan-Mark dba o swój zespół? Czy firma zapewnia system premiowy lub podwyżki albo oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Edzia
 Opinia

będą bony w tym roku na Święta?

Buster
 Opinia

Jestem rozczarowany. Całe to "kierownicwo" nadaje się do wymiany. Warunki pacy słabe. Miejsce dobre może dla emerytów żeby dorobić i braci zza wschodniej granicy, chociaż tez stad uciekają. Stała praca tylko dla nielicznych. Danmark = kiepsko platna praca sezonowa.

Tak12Nie
 Opinia

Na forum usuwane są jedynie te posty, które naruszają postanowienia regulaminu, który możecie znaleźć po tym linkiem https://www.gowork.pl/regulamin.

Maniek
 Opinia

Jeśli ktoś myśli, że można uwierzyć w wersje zastraszenia ludzi na forum to już jak bajka dla dzieci. Można zmienić firmę.

TakNie

Zostaw opinię o Dan-Mark - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dan-Mark