Opinie o Dan-Mark w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dan-Mark. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dan-Mark o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dan-Mark w Wrocław

Ktoś

Prawda, warunki były tam straszne, moja mama straciła tam pół życia harując, pamiętam jak opowiadała o szefostwie wpadającym na halę, o wyzwiskach szmaceniu ludzi, pracy ponad siły, nadgodzinach prawie za pół darmo, nikt tego nie zgłosił pewnie z obawy o pracę większość pracowników była przed emeryturą starej daty oni byli przyzwyczajeni do pracy w takich warunkach, ta firma nie mogła przetrwać w dzisiejszych czasach, teraz to co się tam działo jest nie do pomyślenia

PePe Nowy wpis
@Ktoś

Tak...chciałem sprawdzić jakie są opinie o moim byłym pracodawcy... Ale widzę że "stare dzieje" Danysowie to furiaci...wyzwiska i poniżanie na porządku dziennym. Wraz z ówczesną dyrektorką Małgorzatą Zarzeczna stanowili (usunięte przez administratora)Jestem twardy psychicznie ale to czego doświadczyłem u nich ..masakra. Wytrzymałem 4miesiace i dziękuję Bogu że ani dnia dłużej. A że się spalili.... Ups...karma wraca...(choć myślę że byli ubezpieczeni)

Czy firma Dan-Mark kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Tomasz

Dzień dobry wszystkim. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Podejrzewam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Dan-Mark? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Tomasz

Katarzyna
@Tomasz

Czołem Tomaszu. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Truvant z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Wybieraj pracodawcę mądrze. Katarzyna.

Robert Nowy wpis
@Katarzyna

Szanowna Pani Katarzyno. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Truvant, o której Pani wspomniała używa platformy SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Błażej Nowy wpis
@Tomasz

Dobry wieczór , Dan mark we Wrocławiu został spalony kilka lat temu (:

Malgorzata

Bylam jednym z pierwszych pracownikow w firmie Danmark w 1990 roku. Pan Danys juz wtedy byl cholerykiem i krzyczal na ludzi, pani Danys potrafila byc mila, ale zaszokowala mnie pewnego razu, kiedy bardzo brzydko potraktowala mloda artystke, ktora przyszla polecic swoje prace. Atmosfera w firmie nie byla dobra. Poniewaz staram sie o dokumenty do emerytury, wyslalam rowniez prosbe do firmy Danys o potrzebny mi dokument. niestety czekam juz od miesiecy, wysylane e-mails pozostaja rowniez bez odowiedzi. Szczerze mowiac spodziewalam sie tego. Dzisiaj znalazlam Wasza strone i dowiedzialam sie jak sprawy stoja z firma Danys. Przykro mi, ze wszyscy znalezliscie sie w tej sytuacji. Jest jednak jedna bardzo pozytawna strona calej tej srawy. Kapital " Danmark" dobiegl konca, otwieraja sie dla was nowe drzwi. Zycze wszystkim powodzenia i super nowej pracy. Malgorzata

Stefan
@Malgorzata

Masz potwierdzone informacje na temat tego, że firma Dan-Mark już nie funkcjonuje? Taką aktualnie informację wywnioskowałem z Twojego komentarza. Czy dobrze to zrobiłem?

Malgorzata
@Stefan

Jezeli firma nie odpowiada miesiacami na e-maile, listy i wogole na nic, to nie funkcjonuje. Moze egzystuje, ale nie funkcjonuje.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dan-Mark? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
xyz

@kotek czyli raczej ekipę macie stałą ?

Myślę

Fajna firma i mam tu aplikować. Nauczony doświadczeniem staram się nie brać na poważnie postów oczerniających. To piszą frustraci bardzo często zwolnienie z pracy za złą pracę. Prawda wychodzi na rozmowie iw pracy, po tym można sobie odpowiedzieć jak jest naprawdę.

EHHH

Sherlock Holmes - TO TY NIE JESTEŚ

kotek

To ciekawe dlaczego 70% załogi jest ze stażem ponad 10 letnim ?

kotek

A ja widzę że jesteś mądralą źle poinformowaną. I Twoje statystyki ni jak się nie zgadają. Swoją drogą wszechwiedzący "wiem" ma wiedzę nieograniczoną nawet odnośnie wysokości świadczeń emerytalnych które pobierają pracownicy.

Wiem
@Myślę

A teraz dalej myślisz? :))) Z perspektywy czasu widać że nie potrafisz planować. Przez działania, które negowałeś firma upadła, pożar okazał się nadzwyczaj szczęśliwą okolicznością. Mam nadzieję że sprawa zostanie dogłębnie zbadana a winowajcy surowo ukarani.

Wanda
@Wiem

Widzę, że wiesz coś o aktualnej sytuacji w Dan-Mark. Jesteś ich pracownikiem? Możesz napisać, na jakim stanowisku pracujesz?

Wiem
@Wanda

Nie ma co pisać, firma i tak miała być zlikwidowana, teraz to tylko kwestia załatwienia spraw formalnych. Jak pisałem, pożar to był "szczęśliwy" zbieg okoliczności, mam nadzieję że winni dostaną dożywocie. Pożar w środku wielkiego miasta, przecież mógł się rozprzestrzenić na pobliskie domy, mogli zginąć ludzie !!!

moment
@Myślę

co to za głupoty? nigdy nigdzie i i za nic. ̣̣̣̣̣Ẓydowska firma wykorzystująca wszystko co mozliwe. Z daleka

Lavita

Firma dawno padła , jesli funkcjonuje to ledwo dycha . Nie polecam. Czasy swietności maja juz za soba. Skoda czasu.

J23
@Lavita

Padła bo dziadki z ochrony nie umią dopilnować mienia tylko śpią w nocy a zakład się zjarał i co smieszne to dalej szefostwo tej firmy to toleruje i dziadki dalej śpią pod egidą teraz SOLIDU.

ciekawy....

czy ktos może wie jak na chwilę obecną wygląda sytuacja w tej firmie? Czy tam w ogóle jeszcze ktos przychodzi do pracy... ksiegowosc, dzial handlowy itd...? Czy wszyscy zwolnieni? Czy oni jeszcze jakkolwiek funkcjonuja?

Halszka

Firma kogucik , nic nie warta wszystkich zwalniają, wyprzedają co się da. Nawet ochrona tam nic nie warta bo hala się zjarała na maxa podczas ostatniego pożaru bo dziadki śpią w nocy zapewne. Nie polecam tej firmy ludzi traktują jak przedmioty i nie dziwię się że firma padła.

J23
@Halszka

Jestem ciekaw czy Prokuratura wie o tym a jestem pracownikiem tej firmy wprawdzie na wypowiedzeniu ale ze Ci ludzie z ochrony maja przejść pod SOLID SECURITY która w tej chwili pracuje z tymi ludźmi którzy byli podczas pożaru. SOLID owszem firma licencjonowana a te dziadki nie mają pojęcia o jakiejkolwiek ochronie mienia i osób.

Gość 29
@J23

HA HA HA SOLID PRZYSZEDŁ PO TO ŻEBY DANYSOWIE DOSTALI KASĘ Z UBEZPIECZENIA AKE ŻEBY TYCH DZIADKÓW ZOSTAWIAĆ POD EGIDĄ "SOLID SECURITY" TO JUŻ WSTYD DLA TWJ FIRMY ZE SIĘ GODZĄ NA TAKIE ROSZADY KTÓRE SA Z RAMIENIA TEJ FIRMY. TO SIĘ NADAJE TYLKO DO PRASY ŻEBY TO OPISAĆ.

Miodzik

Po pożarze nie ma z kim rozmawiać, złośliwi nie dobrze ludzie, w dodatku kłamią, nie zauważaja czlowieka, Pani prawniczka udaje miła a dziala na nie korzyść każdego kto ma z nimi jakąkolwiek kolwiek umowę. Ludzie po pożarze zmuszani są do pracowania część zwolniona, siedzą w czapkach i kurtkach, 9 stopni w pomieszczeniu.Smród toksycznej smalenizny wchodzi w gardła. Nie polecam jakichkolwiek kontaktow nawet biznesowych z tymi ludźmi.

Mig
@Miodzik

Jeżeli jest jak piszesz, to dlaczego nie zgłosisz do odpowiedniej instytucji. Kadry?(usunięte przez administratora)

Stefan
@Mig

No właśnie a może raczej Inspekcja Pracy? Próbowałeś zgłosić warunki w jakich kazali Wam pracować?

Mig
@Stefan

To pytanie do miodzika.On pisał o złych warunkach.

Xyz

Miało być do marca ponoć.Tak wróbelki ćwierkają. Ziemie sprzedadzą i tyle. Rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności z tym pożarem na koniec działalności firmy. Kasę z ubezpieczenia zgarną,a konserwator zabytków już nie będzie miał nic do powiedzenia.

Rzeczywiście, to o czym Pan pisze jest prawdą! Zaobserwowałem to pracując w tej firmie, a także z wypowiedzi pracowników tej firmy z praktycznie wszystkich działów. Zastanawia mnie jedynie fakt iż nikt nie zgłaszał problemu mobbingu w formie Dan-Mark. Bowiem gdyby tak było? Z pewnościa właściciele "utemperowali " by swoje niecne zachowanie.

Markus
@Nowy

Szczerze mówiąc nie sądzę, że Państwo Danys by się zmienili po doniesieniu o mobbingu,.... skoro po przeczytaniu nieprzychylnych wpisów w internecie na temat ich firmy organizowali spotkania i zastraszali pracowników zamiast poszukać winy w sobie!!! W tej firmie panowała ogólna wrogość.... w przypadku jakiejś wpadki lub niedociągnięcia jeden dział zwalał winę na drugi żeby tylko sie wybielić przed wrzeszczacym Panem Danysem!!! Długoletni pracownicy niechetnie podchodzili do nowych pracownikow bo czuli się poszkodowani że mają niższą pensję niż nowo przyjety pracownik....Ogolnie najgorsza firma z którą miałem do czynienia.... ktora jest na etapie średniowiecza, totalnie oderwana od rzeczywistosci aktualnego świata i realiów na rynku.

Pp

Co racja to racja. Oprócz raka. Ale ile to oni ludziom krwi i zdrowia napsuli wyzwiskami, krętactwem i (usunięte przez administratora) nawet przy podnoszeniu państwowej pensji minimalnej potrafili tak zakręcić że człowiek (usunięte przez administratora) dostał.

Ttt

Wiadomo ,że maczali palce .Budynek w bardzo złym stanie. Kto wywali kupę kasy,aby remontować tę zabytkową ruinę na galerię ???????

Janina

Cóż. Mogę jedynie napisać że tę firmę należy omijać z daleka. Zarobki śmiesznie niskie i nieadekwatne do wymagan.(usunięte przez administratora)

Pracus

No hala się im spaliła i po firmie Dan Mark.

Zapytanie

Czy to prawda, że właściciele w tym roku zamykają firmę? Cały rynek o tym huczy

sten
@Zapytanie

W miejsciu drukarni będą sklepy, żłobek itp

Dariusz

Bardzo niepokojące informacje piszecie. Miałem zamiar starać się o pracę ale...

Firma w której czas zatrzymał się. Brak reguł i zasad. Na produkcji nic nie robi się z nietrzeźwoscią pracowników. Kierownik tylko papieroski i automaty. Komuno wróć.!!!!

Podpowiedzcie czy Dan-Mark prowadzi aktualnie rekrutacje?

Wierny jak pies
@Andrzej

Zastanów sie, czy chciałbyś pracować w firmie gdzie w biurze jest 34 stopnie przez 8 h, a pracodawca nie zapewni nawet wody czy wentylatora. Na Panią Prezes zawsze można liczyć.

WW
@Wierny jak pies

Lepiej odpuść sobie. Poczytaj opinie- obozy pracy mają lepsze opinie.

minimimi
@WW

Ludzie pracujá tam tylko przez zasiedzenie. Nie wiedzá ze moze byc inaczej lepiej. Nikt z zewnâtrz nie zostanie tam bo ma porównanie. Przyszlosci tam nie ma.

miki

Sá plusy i minusy jak wszedzie

Ramonez

(usunięte przez administratora) czy jest czy niema dla produkcji nie ma to znaczenia.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dan-Mark - Wrocław

• Jak się pracuje w Dan-Mark?

Zobacz opinie na temat firmy Dan-Mark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dan-Mark
2.1/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Stabłowicka 118-120
    54-062 Wrocław