Dan-Mark
counter
2 156 175 5 1
Lavita Nowy wpis

Firma dawno padła , jesli funkcjonuje to ledwo dycha . Nie polecam. Czasy swietności maja juz za soba. Skoda czasu.

J23 Nowy wpis
@Lavita

Padła bo dziadki z ochrony nie umią dopilnować mienia tylko śpią w nocy a zakład się zjarał i co smieszne to dalej szefostwo tej firmy to toleruje i dziadki dalej śpią pod egidą teraz SOLIDU.

ciekawy.... Nowy wpis

czy ktos może wie jak na chwilę obecną wygląda sytuacja w tej firmie? Czy tam w ogóle jeszcze ktos przychodzi do pracy... ksiegowosc, dzial handlowy itd...? Czy wszyscy zwolnieni? Czy oni jeszcze jakkolwiek funkcjonuja?

Halszka

Firma kogucik , nic nie warta wszystkich zwalniają, wyprzedają co się da. Nawet ochrona tam nic nie warta bo hala się zjarała na maxa podczas ostatniego pożaru bo dziadki śpią w nocy zapewne. Nie polecam tej firmy ludzi traktują jak przedmioty i nie dziwię się że firma padła.

J23
@Halszka

Jestem ciekaw czy Prokuratura wie o tym a jestem pracownikiem tej firmy wprawdzie na wypowiedzeniu ale ze Ci ludzie z ochrony maja przejść pod SOLID SECURITY która w tej chwili pracuje z tymi ludźmi którzy byli podczas pożaru. SOLID owszem firma licencjonowana a te dziadki nie mają pojęcia o jakiejkolwiek ochronie mienia i osób.

Gość 29 Nowy wpis
@J23

HA HA HA SOLID PRZYSZEDŁ PO TO ŻEBY DANYSOWIE DOSTALI KASĘ Z UBEZPIECZENIA AKE ŻEBY TYCH DZIADKÓW ZOSTAWIAĆ POD EGIDĄ "SOLID SECURITY" TO JUŻ WSTYD DLA TWJ FIRMY ZE SIĘ GODZĄ NA TAKIE ROSZADY KTÓRE SA Z RAMIENIA TEJ FIRMY. TO SIĘ NADAJE TYLKO DO PRASY ŻEBY TO OPISAĆ.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Dan-Mark?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Miodzik

Po pożarze nie ma z kim rozmawiać, złośliwi nie dobrze ludzie, w dodatku kłamią, nie zauważaja czlowieka, Pani prawniczka udaje miła a dziala na nie korzyść każdego kto ma z nimi jakąkolwiek kolwiek umowę. Ludzie po pożarze zmuszani są do pracowania część zwolniona, siedzą w czapkach i kurtkach, 9 stopni w pomieszczeniu.Smród toksycznej smalenizny wchodzi w gardła. Nie polecam jakichkolwiek kontaktow nawet biznesowych z tymi ludźmi.

Mig
@Miodzik

Jeżeli jest jak piszesz, to dlaczego nie zgłosisz do odpowiedniej instytucji. Kadry?(usunięte przez administratora)

Stefan
@Mig

No właśnie a może raczej Inspekcja Pracy? Próbowałeś zgłosić warunki w jakich kazali Wam pracować?

Mig
@Stefan

To pytanie do miodzika.On pisał o złych warunkach.

Myślę

Fajna firma i mam tu aplikować. Nauczony doświadczeniem staram się nie brać na poważnie postów oczerniających. To piszą frustraci bardzo często zwolnienie z pracy za złą pracę. Prawda wychodzi na rozmowie iw pracy, po tym można sobie odpowiedzieć jak jest naprawdę.

EHHH

Sherlock Holmes - TO TY NIE JESTEŚ

kotek

To ciekawe dlaczego 70% załogi jest ze stażem ponad 10 letnim ?

kotek

A ja widzę że jesteś mądralą źle poinformowaną. I Twoje statystyki ni jak się nie zgadają. Swoją drogą wszechwiedzący "wiem" ma wiedzę nieograniczoną nawet odnośnie wysokości świadczeń emerytalnych które pobierają pracownicy.

Wiem
@Myślę

A teraz dalej myślisz? :))) Z perspektywy czasu widać że nie potrafisz planować. Przez działania, które negowałeś firma upadła, pożar okazał się nadzwyczaj szczęśliwą okolicznością. Mam nadzieję że sprawa zostanie dogłębnie zbadana a winowajcy surowo ukarani.

Wanda
@Wiem

Widzę, że wiesz coś o aktualnej sytuacji w Dan-Mark. Jesteś ich pracownikiem? Możesz napisać, na jakim stanowisku pracujesz?

Wiem
@Wanda

Nie ma co pisać, firma i tak miała być zlikwidowana, teraz to tylko kwestia załatwienia spraw formalnych. Jak pisałem, pożar to był "szczęśliwy" zbieg okoliczności, mam nadzieję że winni dostaną dożywocie. Pożar w środku wielkiego miasta, przecież mógł się rozprzestrzenić na pobliskie domy, mogli zginąć ludzie !!!

Xyz

Miało być do marca ponoć.Tak wróbelki ćwierkają. Ziemie sprzedadzą i tyle. Rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności z tym pożarem na koniec działalności firmy. Kasę z ubezpieczenia zgarną,a konserwator zabytków już nie będzie miał nic do powiedzenia.

Nowy

Rzeczywiście, to o czym Pan pisze jest prawdą! Zaobserwowałem to pracując w tej firmie, a także z wypowiedzi pracowników tej firmy z praktycznie wszystkich działów. Zastanawia mnie jedynie fakt iż nikt nie zgłaszał problemu mobbingu w formie Dan-Mark. Bowiem gdyby tak było? Z pewnościa właściciele "utemperowali " by swoje niecne zachowanie.

Markus
@Nowy

Szczerze mówiąc nie sądzę, że Państwo Danys by się zmienili po doniesieniu o mobbingu,.... skoro po przeczytaniu nieprzychylnych wpisów w internecie na temat ich firmy organizowali spotkania i zastraszali pracowników zamiast poszukać winy w sobie!!! W tej firmie panowała ogólna wrogość.... w przypadku jakiejś wpadki lub niedociągnięcia jeden dział zwalał winę na drugi żeby tylko sie wybielić przed wrzeszczacym Panem Danysem!!! Długoletni pracownicy niechetnie podchodzili do nowych pracownikow bo czuli się poszkodowani że mają niższą pensję niż nowo przyjety pracownik....Ogolnie najgorsza firma z którą miałem do czynienia.... ktora jest na etapie średniowiecza, totalnie oderwana od rzeczywistosci aktualnego świata i realiów na rynku.

Pp

Co racja to racja. Oprócz raka. Ale ile to oni ludziom krwi i zdrowia napsuli wyzwiskami, krętactwem i (usunięte przez administratora) nawet przy podnoszeniu państwowej pensji minimalnej potrafili tak zakręcić że człowiek (usunięte przez administratora) dostał.

Ttt

Wiadomo ,że maczali palce .Budynek w bardzo złym stanie. Kto wywali kupę kasy,aby remontować tę zabytkową ruinę na galerię ???????

Janina
Nazwa działu: Produkcja

Cóż. Mogę jedynie napisać że tę firmę należy omijać z daleka. Zarobki śmiesznie niskie i nieadekwatne do wymagan.(usunięte przez administratora)

Pracus
Nazwa działu: Produkcja

No hala się im spaliła i po firmie Dan Mark.

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.

Czy pracodawca Dan-Mark organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TakNie3
Zapytanie

Czy to prawda, że właściciele w tym roku zamykają firmę? Cały rynek o tym huczy

Tak22Nie
sten
@Zapytanie

W miejsciu drukarni będą sklepy, żłobek itp

Dariusz

Bardzo niepokojące informacje piszecie. Miałem zamiar starać się o pracę ale...

Anonim

Firma w której czas zatrzymał się. Brak reguł i zasad. Na produkcji nic nie robi się z nietrzeźwoscią pracowników. Kierownik tylko papieroski i automaty. Komuno wróć.!!!!

Andrzej

Podpowiedzcie czy Dan-Mark prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tak3Nie2
Wierny jak pies
@Andrzej

Zastanów sie, czy chciałbyś pracować w firmie gdzie w biurze jest 34 stopnie przez 8 h, a pracodawca nie zapewni nawet wody czy wentylatora. Na Panią Prezes zawsze można liczyć.

Tak11Nie
WW
@Wierny jak pies

Lepiej odpuść sobie. Poczytaj opinie- obozy pracy mają lepsze opinie.

Tak8Nie

minimimi
@WW

Ludzie pracujá tam tylko przez zasiedzenie. Nie wiedzá ze moze byc inaczej lepiej. Nikt z zewnâtrz nie zostanie tam bo ma porównanie. Przyszlosci tam nie ma.

miki

Sá plusy i minusy jak wszedzie

Tak1Nie2

Ramonez

(usunięte przez administratora) czy jest czy niema dla produkcji nie ma to znaczenia.(usunięte przez administratora)

Anonim

Jak firma ma dobrze prosperować , (usunięte przez administratora) I tylko można go spotkać w pomieszczeniu dla palących, które nie powinno się znajdować w środku magazynu ,chodzi tam bardzo często i siedzi ponad 10min . I to jest jego trasa od palarni do automatów z kawą

mojzesz

Nikomu nie polecam tej firmy. Krzyki, , (usunięte przez administratora) pracowników to codzienność.(usunięte przez administratora)

PI

Nie polecam . Brak perspektyw. Sami Ukraińcy.

Edyta

Czy firma Dan-Mark zatrudnia jakichś pracowników? Przypominam, że jest to forum wymiany informacji o pracodawcach i ich sposobie traktowania pracowników. Warto by napisać jak pod tym względem wypada ta firma. Czy znajdzie się ktoś, kto zechce podzielić się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami tego forum?

TakNie2

Autorka
@Edyta

Pracownik jest dla przedsiębiorcy takim samym partnerem biznesowym jak dostawca czy klient. Jeśli przedsiębiorca jest nieuczciwy w stosunku do dostawców, klientów czy osób trzecich należy poddać w wątpliwość, czy jest uczciwy w stosunku do pracowników. Taki przekaz miał płynąć z mojego wcześniejszego wpisu. Ale wywołana zostałam do odpowiedzi, więc powiem wprost - arogancja, ignorancja, poniżanie i niedotrzymywanie danego słowa - oto moje doświadczenia z tym, byłym już na szczęście, pracodawcą. Moja rada dla nowych pracowników - nie dajcie się zwieźć uśmiechom i bajkom zasłyszanym na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli po 3 miesiącach okresu próbnego nie dostaniesz uzgodnionej stawki wynagrodzenia, albo się z tym pogódź albo od razu szukaj nowej pracy. Ja zmarnowałam prawie rok słuchając obietnic, że już za miesiąc...

Tak14Nie

@Edyta

glupie pytanie Edytko, czy zatrudnia pracownikow...wiesz, skoro jest duza firma produkujaca głownie zeszyty to musi zatrudnic pracownikow administracyjnuch i produkcyjnych i to nir mało...to sobie mozesz sama sprawdzic na necie :P, nawet KRS spr, jeśli wiesz co to jest...

Tak1Nie2

Edyta

@Zrozpaczona Z jakiego konkretnie powodu według Ciebie praca w firmie Dan-Mark to porażka? Bardzo nam zależy na konkretnych i rzetelnych informacjach. W związku z tym chciałabym Cię prosić o rozwinięcie swojej opinii oraz umieszczenie szczegółów. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardzo wartościowa.

patriota

Edytko a Ty trzymaj sie zebami tej firmy jak zadowolona jestes :)

patriota

niech ludzie z zewnatrz sami ocenia funkcjonowanie firmy DAN-MARK i jej spółki, czy spłek....:)

patriota

jakie dobre opinie??? na tymforum same negaty...hmmm....znow jakis pracpownik firmy pisze... ;)

@patriota

ja słyszłąem, że tam nawet Ukraincy nie chca już pracować...

Edyta

Poznaliśmy już powody krytycznej opinii pozostawionej przez @Autorkę, ale być może jest to opis sytuacji odbieranej w sposób bardzo subiektywny przez jej autorkę. Ciekawa jestem, czy znajdzie się taka osoba, który przedstawi tę firmę w zupełnie innym świetle i tym samym zachęci inne osoby do aplikowania do Dan-Mark.

Real

Takie są polskie realia wszyscy tak płacą

@Real

jakie wszyscy???? sa uczciwi pracodawcy...nie można pisać, że wszyscy, bez przesady!!!

@Edyta

Edytko,czy pracujesz w firmie Dan-Mark? bo na to wyglada ;) wyglada na to,że twoja dodatkowa praca polega na wybielaniu pracodawcy z krytycznych opinii...:)co możesz napisać dobrego o swoim pracodawcy? pensja na czas...? to obowiazek pracodawcy, a czy cos jeszcze...????czekam na informacje zachecajace do pracy w kołhozie

@patriota

ja pracowałem u uczciwych, a Ty gdzie pracujesz?

e lekka szydera

Witam. Jaka jest stawka na stanowisku "operator produkcji" nawet tak ogólnikowo,czy w ogóle warto patrzeć na ofertę pracy. za odp. wielkie dzięki

Autorka

Kuriozalne jest, że pierwszą osobą w firmie - właścicielem, który jednocześnie jest Zarządem - jest człowiek, który ukończył Akademię Sztuk Pięknych (ówczesne PWSSP). Taka osoba MUSI znać i ZNA wszelkie prawa i obowiązki wynikające z zapisów prawa autorskiego, nie tylko z uwagi na pełnioną obecnie funkcję w firmie, ale również, a może przede wszystkim, z uwagi na własne dzieła popełnione w młodości. Każdy, kto choć raz w życiu stworzył jakieś dzieło wie, ile pracy intelektualnej i emocjonalnej trzeba włożyć aby ono powstało. Jak widać pamięć pan Prezes ma krótką, bo kradzież prac innych autorów przychodzi mu wyjątkowo łatwo. Od firmy prowadzonej przez plastyka, która dysponuje niemałymi środkami finansowymi oczekuje się mecenatu, wparcia finansowego młodych autorów, a nie okradania ich z pomysłów i prac.

Tak9Nie

Magda

Z tego co wiem to podobno firma Dan Mark przystała na propozycje autorki ale kontakt z nimi się urwał, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile itp. Jak dalej się to potoczyło to nie wiem bo to ostatnie informacje jakie przekazała autorka grafiki. Jak będzie coś więcej wiadomo dam znać.

Zrozpaczona

Porażka!

Tak12Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Dan-Mark? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Mareczek91

Ta firma to dramat. Nie oferują godnych pieniedzy na dane stanowisko. Wymagają bóg wie czego, (usunięte przez administratora) Brak lodówki mikrofalówki i atmosfery. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem.

Tak11Nie
Maciej
@Mareczek91

To jak jeść albo pić kawę?

Anetka91
@Mareczek91

No jaki elokwentny jesteś, telewizora pewnie też nie mają, dobra tu żartuję - lodówka i mikrofala to raczej standard. Ale z godnymi pieniędzmi na dane stanowisko to przesadziłeś - podaj proszę konkrety, jaka kasa i jaki etat. Zapewne byłeś na produkcji lub magazynie a oczekiwałeś dyrektorskiej pensji. Jeśli naprawdę masz dobre predyspozycje to teraz jest rynek pracownika nie pracodawcy - bez problemu znajdziesz coś fajnego. No chyba że nie masz nic do zaoferowania...

Danio
@Maciej

Anetka91 ja byłem na stonowisku którego nie wymieniłaś i z pewnością to nie bylo najnizsze , Pan który to pisał nie wiem gdzie był ale w zupełności się z nim zgadzam. Firma nic nie oferuje, to praca na chwile dla człowieka w kryzysowej sytuacji i tyle ! :)

Tak1Nie

Zostaw opinię o Dan-Mark - Wrocław

Chcę opublikować:

Dan-Mark