Orange Centertel

Opinie o Orange Centertel

robik
użytkownik zarejestrowany

Hej, a czy pracując tutaj w orange jest mozliwośc elastycznego grafiku, tak, by go pogodzic ze studiami?

Joanna

Orange Centertel są to ludzie, którzy zarabiają więcej niż reszta i mieli muchy w nosie , ponieważ byli hołubieni wcześniej - większość z nich po bliższym poznaniu okazała się jednak ludźmi pracowitymi,zdolnymi ale czuło się to, że jest się gorszym ( na każdym kroku to podkreślali)konkretnie - miałam do czynienia z nimi i ich kadrą kierowniczą (trzeba było na nią uważać) ich kierownictwo spowodowało, że parę naprawdę wartościowych ludzi musiało odejść - pracownicy z TP byłego się ich bało.Konkretnie manager zwłaszcza jeden to wyjątkowa szuja.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Orange Centertel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Orange Centertel:nic Najbardziej nie podobało mi się w Orange Centertel:wszystko

Cześć! Czy ktoś wie jaka firma zewnętrzna rekrutuje dla orange?

Zostaw opinię o Orange Centertel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orange Centertel