Opinie o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gls Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gls Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

albinos

lipa na wynos

Magnez

Nie :)

Magnez

Że co? ;p zaaaaaaarooobić? xd (lol)

?

no i praktycznie do końca roku sporo kontenerów na co dzień do rozładunku :) Nowych serdecznie zapraszamy ;) TEST YOUR MIGHT!

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
?

Uwaga uwaga to nie albinos! A szkoda, dobry to był pracownik misionca :)

boczek

To kiedy moge wrocic po L4 do was???

maślany zombie

Bendzie premia HURRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ja [usunięte przez moderatora]udzie bendzie premiaaaaaaaaaaaaaaaaa hyba, ooooj ludzie gadajom za dżwiami coś chyba rze ich tam nie ma, ale muwie wam, premia bendzie, oooj znowu coś muwiom, nie ma ich, premiaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kaszanka

Teraz będą już wypłacać tylko premie, wypłatę odbiorą :)

Strykow przejmuje te forum

Mamy na was O.K.o misiaczki ;) spisaliscie sie na medal w piatek i nalezy wam sie buziak ;* i tak premii nie bedzie! :P

YEBAC

Głównym problemem odpowiedzialnym za uciekających ludzi z tej pracy są pośrednictwa. Nie zostają tam przedstawione REALNE warunki pracy jakie panują na magazynie a są BARDZO CIĘŻKIE dla początkującej osoby. Znając warunki większość omijała by te firmę szerokim lukiem nie tracąc czasu na nią i zwiększyło by to szanse na znalezienie właściwych osób na to stanowisko. Po co tak oszukiwać ludzi??

Lodzik

Na [usunięte przez moderatora] szybciej kończyć?

boczek

Chyba pieprze to bo tempo za szybkie i zjesc nie dadza a jeszcze pretensje do mnie maja. Kierownik obiecał mi wiecej godzin ale nie wiem czemu sie rozmyslil. Nie polecam!

?

adam chciał to i się wytłumaczyuo huehuehue

?

Co tu wyjaśniać, chmury takie latajonce gazy na niebie, a loczkie krencone włoski chodzi raz i raz nie chodzi, tak se on, rozumisz? To jest coś takiego, patrzysz się w górę i widzisz chmurę, patrzysz się na dół i loczek już kontener uknół, ale rymy jak w dymy, hehe, chłopie, przeżyj to sam i pamiętaj, że sortownik, to nie sokowiruwga.

Liść na głowie

Uwaaaażaaaj, to nie chmuuury... to loczek chodzący w kratkę...

loczek

Aadam jak masz nierobyc to nieprzychoc!

loczek

[usunięte przez moderatora] ten caly oboz i niego nieroby!!!!!!!!!!

NaSzlakuBiedronek

Adam. Ciężka sprawa i to w dosłownym znaczeniu. O ile na początku naprawdę miałem zapał do tej pracy to już teraz staje się to wyjątkowo monotonne a w ciągu dnia nie wiadomo co robić po spaniu. Nawet praca na budowie przy młocie pneumatycznym po 10h dziennie zdaje się ciekawsza i lżejsza. Jak masz ambicje to szukaj czegoś innego. Jeśli jednak wszystko jest ci obojętne gdzie pójdziesz( oraz desperat czy też masz nóż pod szyją) to będzie ci dobrze. Praca absolutnie nie dla każdego. W zasadzie 1 na 10-ciu ludzi co przyjdzie będzie sie nadawać. Pozdro!

tomek

Witam mam pytanie czy w tej firmie na rano (na magazynie) naprawdę pracuje się od 6 do 10 czy to ściema? Z góry dzięki.

co

pchacz m wi poważnie, kurna, uwierz mu! W razie czego możesz jeszcze pociągnonć kontenerek do Poznania tam, gdzie się poznanią ludzie z wyższych sfer.

Zostaw merytoryczną opinię o Gls Trans Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gls Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gls Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gls Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gls Trans Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gls Trans Sp. z o.o.