Opinie o Centrum Operatorskie SMS Center w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Operatorskie SMS Center. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Operatorskie SMS Center na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Operatorskie SMS Center w Warszawa

Nationalmannschaft

Cześć, Też pracowałem na Miedzianej 11 w centrum sms i niestety jak zdecydowana większość osób, które się tu wypowiadają mam prawie same negatywne wrażenia. Przede wszystkim nie jest to praca dla ludzi normalnych. Jeżeli jesteś uczciwą osobą (usunięte przez administratora) - omijaj to miejsce bardzo szerokim łukiem. Praca na prawdę spacza psychikę. Po pierwsze i najważniejsze czujesz się jak (usunięte przez administratora). Taka jest prawda. A co najlepsze na rozmowie nie powiedzą ci wprost co będziesz robił, tylko delikatnie napomkną, że \"możesz się natknąć na treści erotyczne, ale tak ogólnie jest to serwis rozrywkowy\". (usunięte przez administratora) prawda, jedyne co się robi to pisze zboczone smsy do facetów (usunięte przez administratora). Nie jest to praca dla porządnych ludzi. Pojawia się dużo treści obscenicznych, jest to po prostu niemoralne co ludzie którzy tam pracują robią. Na prawdę można później poczuć wstręt do siebie. Praca wygląda tak, że siadasz, logujesz się na swoje konto (na komputerach nie ma internetu więc nawet sobie nie poczytasz wiadomości jak nie ma ru (usunięte przez administratora) , chociaż jak nie ma ru (usunięte przez administratora) to i tak zazwyczaj dziękują ci za pracę na dziś i dostajesz kasę np. za 4 godziny) i natychmiast sypią ci się smsy. I od razu masz full roboty. Oczywiscie robi sie jakies tam standardy ale nigdy nie bedziesz mial tak ze gotowce mozesz do kazdego smsa dopasowac. Wszystko jest tam na komende i za pozwoleniem. Za pozwoleniem idziesz na przerwe, za pozwoleniem odbierasz telefon, za pozwoleniem idziesz do lazienki, na komende logujesz sie i na komende wylogowywujesz sie. Siedzi sie na stanowiskach przypominających boksy w jakiejś chińskiej korporacji tak, żeby nie było widać co robią sąsiedzi. Większość komputerów nie działa i trzeba znaleźć kogoś kto schodzi ze zmiany, żeby usiąść na jego miejscu. W ogóle z tego co widzę kiedyś było lepiej bo teraz płaca za godzinę na stażu jest 6 zł brutto!!! Co moim zdaniem jest śmieszne i to jest po prostu (usunięte przez administratora) praca, siedzimy, piszemy zboczone smsy i dostajemy za to grosze. Ciekawy jestem ile pieniążków dostają supervisorzy za swoją pracę. Pracowałem tam tylko dlatego że pilnie potrzebowałem jakiejś pracy a w środku miesiąca trudno było coś znaleźć, no i dodatkowo nie wiedziałem dokładnie jak ta praca wygląda i uwierzcie mi - na prawdę po pewnym czasie człowiek ma tego serdecznie dosyć i najchętniej napisałoby się takiemu napaleńcowi (usunięte przez administratora). Ogólnie raczej co do supervisorów to wiele nie mam może dlatego że nie miałem z nimi jakiegoś zatarcia, ale faktycznie - bardzo wyraźnie widać, że jak ktoś ma lepsze z nimi stosunki to ma lepiej. Widać to po tym, że na przykład takie osoby wychodzą sobie kiedy chcą, w grupkach i na ile chcą. I tak jakby łatwiej przychodzi im ustalanie sobie dogodnych zmian. I nie wierzcie w bajki że pracujecie tam jak chcecie i ile chcecie. Tak na prawdę przy ustalaniu grafiku trzeba podawać jaknajszersze dyspozycje i nie wiadomo które z nich Ci się trafią, więc to nie jest tak że konkretnie mówisz od kiedy do kiedy chcę przyjść. Na prawdę może się człowiekowi głupio zrobić jak pisze do Ciebie jakaś babka która zakochała się w domniemanym facecie i po prostu śle ci takie teksty że wyrzuty sumienia mogą zjeść od środka bo ona na prawde sie zakochala i jak pisze ci ze w zyciu sie nie wyplaci z tych smsow a ty dalej musisz ja nagabywac do smsow to serio psycha moze sie lekko skrzywic. (usunięte przez administratora), jezeli masz wybor - na prawde nie idz do tej pracy, poza tym za takie pieniadze?? Kazda praca jest lepsza od tej, jedyny plus to taki ze to praca biurowa a nie fizyczna ale i tak oczy na prawde bola wieczorem bo oswietlenie jest beznadziejne. Omijajcie IV pietro szerokim lukiem.

mafia666

nie piszcie do mnie juz tam nie pracuje

Kain

Pracowałem tam jakieś 4 lata temu, (usunięte przez administratora)posiedziałem parę tyg. i dałem sobie spokój bo robota robi Ci keks z mózgu na dłuższa metę. Nie ma sensu siedzieć w tym (usunięte przez administratora)) w takim mieście jak wawa,gdzie bez problemu można znaleźć sobie robotę dorywcza za tą samą stawkę w której 80% czasu to opalanie na świeżym powietrzu(usunięte przez administratora)rozejrzyjcie się.

Przy obsłudze serwisów ezo i linii towarzyskiej są bardzo stare komputery i tylko przy ok 50% stanowisk a firma oczekuje profilowania ( śmieszne). Wolą inwestować w to co nie potrzebne. Zarobki od lat te same stawki. Przeszłam do konkurencji. Panie tam pracujące (usunięte przez administratora) Supervisory robią celowe rozłączenia jak jest rozmowa autopromocyjna i jak utrzymać ta średnią, ktoś dzwoni do konkretnej osoby i też spada średnia. Strasznie nieuczciwe podejście, słabe zarobi, zero ubezpieczenia, zero płatnego urlopu, badziew dobry dla emerytek i rencistek. Dziewczyny te młode aż was żal(usunięte przez administratora). podwyzki nie będzie.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Gonzales

Firma i tak najwięcej zarabia na pierwszych esach,żeby firma była stratna chyba musiałbyś mieć wyłaczonego kompa i spać.

Globi

(usunięte przez administratora) jak na poczatku i tak duzo klientow nie namowisz, a inni tak, wiec to chyba oni traca na tobie

agnieszek

ag - 2011-01-18 23:19:08 ag - 2011-01-18 23:15:58 Da sie utrzymac spokojnie przy takiej pracy :) uwierzcie mi pracowalam w sms centrum ktorego wlascicielem jest pewne wydawnictwo... praca online z domu zmiana ok 10godzin ale dobierasz grafik jak ci sie podoba i przy dobrych wynikach dostajesz 2900zl. przy przecietnych nie schodzisz nizej 1800zl.... takze najwidoczniej trafiliscie na (usunięte przez administratora) oczywiscie mowie o stawkach na reke ! ag podaj namiary na tą firmę PROSZĘ.(usunięte przez administratora)

agnieszek

Jestem zainteresowana taką pracą(najlepiej w domu)jeżeli mogłabyś podać namiary na firmę w,której pracujesz będę wdzięczna.(usunięte przez administratora)

Wchodze tu na forum zeby dowiedziec sie czegos wiecej na temat tej pracy(usunięte przez administratora)

Pracowałam w tym miejscu kilka miesięcy jako operatorka rozmów telefonicznych erotycznych i ezoterycznych, czyli zarówno na sex-telefonie, jak i jako "wróżka". Była to moja praca dorywcza, a zarobki wychodziły ok 50zł za dyżur ok 7h, z czego połowa tylko przegadana i raczej niewysokie średnie, bo tam stawka godzinowa uzależniona jest od średniej rozmów zliczanej na koniec miesiąca od 8-22zł za przegadane godziny. Miejsce i atmosfera jest raczej w porządku, tylko trzeba się przyzwyczaić. Jest to jednak praca dla osób zdystansowanych do siebie i tzw.klientów, dla ludzi z dużą wyobraźnią i takich wyzbytych jakby emocji.... bo tam po prostu oszukujesz jak tylko możesz aby przeciągnąć jak najdłużej rozmowę. Jest to wyłącznie praca dorywcza, lub tymczasowa, na dłuższą metę można się tam wykończyć psychicznie podejrzewam. Jeśli chodzi o tzw. sex-telefon to dzwonią panowie: a) trzepaki(usunięte przez administratora) b) zainteresowany spotkaniem (umawiasz się wszędzie gdzie i kiedy tylko chce, oczywiście nie przychodzisz) c) dominacja, milczek, luźna rozmowa itd. Jeśli chodzi o ezoterykę to dzwonią głównie kobiety z pytaniami: kocha mnie czy nie kocha? zdradza czy nie? itd. Czasami rozmowy są bardzo zabawne, czasami ciekawe, a czasami wulgarne i chamskie. Czasami ktoś Ci powie, że Cię kocha, a czasami zostaniesz tak poniżony że wstyd opowiadać.... Często są to także nudne, rutynowe rozmowy. Przykro mi że mamy tak naiwne i bezmyślne społeczeństwo, a zarazem samotne, ponieważ Ci ludzie którzy dzwonią po prostu nie mają zazwyczaj z kim porozmawiać. "umawiają" się po kilka razy i zostają wystawieni, a jednak dalej dzwonią żeby żyć po prostu złudną nadzieją.

N

Ja pracuje w call center gdzie mam za godzine 9,73 na reke i do tego sa prowizje od sprzedazy. We wrzesniu jeszcze zanim mi sie szkola zaczela i pracowalam 5 dni w tygodniu dostalam 1970 zl wyplaty wiec to prawie rowne 2000 :)

ag

ag

Ins

A możecie mi powiedzieć, na jakim dziale jest łatwiej wyrobić normę? Ezoteryce czy erotyce?

nick

Tak to prawda, 9 zł brutto przez pierwszy miesiąc i nic cię nie interesuje, dopiero później zaczynają się schody, nie wiem czy później cię interesuje praca po odjęciu za 7 zł brutto i na noce 8 zł brutto.To jest czynne 7 dni w tygodniu, 24/h. nocki też się czasem wpadają i wolny weekend daja na szkołe, al jak chcesz wolne weekendy wszystkie to trzeba się wykłócać i raczej nie ma szans.Robota nieźle odmóżdżająca, rotacja niesamowita, codziennie nowe osoby na próbne 3 h, po których nie wiadomo czy cię przyjmą.

...

przez pierwszy miesiac na stazu masz stawke 9zł brutto i nie obowiazują cie zadne minusy jezeli nie wyrobisz średniej. wyplata zalezna od liczby godzin.

forest

Mam pytanie odnośnie tej firmy.Ile wychodzi na miesiąc tylko prawda jak zaczynasz pracę?Bo wiem ze odejmują za nie wyrobienie normy, a ztego co tu piszą to nieliczni mają normę. pozdrawiam

Ja pracowałam w Centrum SMS na Miedzianej w Warszawie. Tam jest bardzo fajna atmosfera, z wypłatą nie ma żadnych problemów, jak również z ustalaniem grafiku. Są 4 zmiany i podajesz swoją dyspozycyjność tygodniową jak tylko Ci się podoba. Jest to praca 7 dni w tygodniu, 24h więc wypada czasem przyjść w weekend. Ja nigdy nie miałam nocnych zmian i nikt się nie czepiał. Nie ma możliwości,żeby nie wypuszczali na przerwę. Niestety, musiałam z tej pracy zrezygnować z przyczyn osobistych. A to, że się ludzi naciąga? Przykre jest to, że mamy tak zacofane społeczeństwo i tyle...ludzie zarabiają na innych w o wiele gorsze sposoby...

Dr. Alban

Prawda jest taka, że na ta prace mogą narzekać ludzie, którzy są tak samo ogarnięci jak klienci piszący do nas. Jeżeli masz trochę oleju w głowie i dystansu do siebie, świata oraz ludzi to ta praca będzie dla Ciebie miłą i przyjemną. Zasady są zasadami i trzeba ich przestrzegać, w McDonaldzie też wyrzucą Cię z pracy jeśli będziesz robił czisburgery bez sera. Z wypłatą nigdy nie miałem problemu, jeżeli przepracowałem więcej godzin wypłata była wyższa, tak samo gdy zrobiłem ich mniej stosunkowo była niższa, zawsze w terminie i bez problemów. Atmosfera jest jak najbardziej [usunięte przez moderatora], miło i przyjemnie, z TeamLeaderami i Supervisorami można rozmawiać normalnie i bez stresu, są jak najbardziej pomocni, nie spotkałem sie jeszcze z tym by ktoś mógł być dla mnie chamski. Nie zauważyłem również żadnych "Małpich rozumów" Tak więc podsumowując, jeżeli Twój poziom rozgarnięcia jest na poziomie osoby piszącej do nas SMS, ta praca nie jest dla Ciebie. PS. Pracuje tutaj już rok.

Czytam te bzdury i oczom nie wierzę. A najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie znają regulaminu i ledwo staż przepracowały. Aby zabierać głos w tej dyskusji należałoby się najpierw z nim zapoznać,a nie wprowadzać ludzi w błąd!!! Pracuję tu ponad 2 lata (a są osoby, które pracują tu o wiele dłużej i chyba to o czymś świadczy??) i nie spotkałam się tu z jakąś przykrą sytuacją. Jeżeli ktoś wykonuje swoje obowiązki tak jak trzeba to nikt się nikogo nie czepia bez powodu i wyrzuca za friko z dyżuru (jak to niektórzy twierdzą!).Atmosfera w pracy miła i przyjemna. Każdy mówi do siebie po imieniu. Super i Team przyjaźnie nastawieni do operatorów w tym Pani "[usunięte przez moderatora]" również!! Jeżeli chodzi o stawki to jest to 9-10zł za godzinę (przy czym trzeba wyrobić określoną średnią, można też dostać premię),w każdym bądź razie nie ma tragedii. Na spotkaniu informacyjnym zawsze dokładnie jest omówione na czym praca polega, a już dobitnie wszystko wiadomo po 3 godzinach próbnych, więc jeśli komuś praca nie odpowiada na samym początku to niech zrezygnuje bo nikt go na siłe nie trzyma, a nie potem wypisuje głupoty na forum! Nie pasuje to NARA!! Jeżeli chodzi o nieobecności to faktycznie jest odejmowane z wypłaty 100zł ALE to TYLKO (!!) w przypadku NIEINFORMOWANEJ (!!!)i nieuzasadnionej nieobecnoci (bo co by to było gdyby każdy sobie przychodził i nie przychodził jak mu się podoba?) Muszą być tego jakieś konsekwencje, ta kwestia również jest poruszana na spotkaniu informacyjnym. Co do nieobecności to dodam, że jeżeli wcześniej sie o tym poinformuje, że danego dnia się w pracy ktoś nie pojawi, to jest możliwość usprawiedliwienia tego w ciągu 5 dni i wcale nie trzeba mieć zwolnienia lekarskiego, wystarczy sensowne uzasadnienie,a nie "bo mi się nie chciało". Jeżeli ktoś rezygnuje z pracy to ma obowiązek wstawienia się na wyznaczone już dyżury (gdyż grafik podaje się z tygodniowym wyprzedzeniem) i jest to czarne na białym napisane w regulaminie jak i również jest o tym mowa na spotkaniu informacyjnym! Jeżeli chodzi o przerwy, to można sobie co 1,5-2 godzinki wyjść na papierosa,zjeść do kuchni itp., należy przy tym najpierw zapytać o wyjście Super albo Team, bo co to by było gdyby sobie każdy sobie łaził jak chciał? Więc bez przesady. "Oszukiwanie naiwniakow ale nawet takich szkoda-ogolnie opertorzy traktuja klientow jak (usunięte przez administratora) a supervisorzy tak samo traktuja operatorow."- Teraz to Ci ich szkoda, ale odpisując na smsy miałaś(-eś) bekę jak nie wiem i jeszcze znajomym opowiadałaś(-eś) jakie to głąby dziś do Ciebie pisały. Supervisorzy też byli kiedyś operatorami, więc już nie wmawiaj nikomu głupot, że ktoś kogoś traktuje jak debila skoro nie tak dawno robili to samo! "Na umowe czekalem ponad 2 tygodnie, zwlekali itd."- umowy zawsze są między 9 a 12 dniem każdego miesiaca. Jeżeli zrezygnowałeś na początku miesiąca to nie dziwne, że na umowe czekałeś dwa tygodnie, wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd! Nie jest to żaden [usunięte przez moderatora]!!To stwierdzenie wręcz mnie rozśmieszyło ;D(osoba,która to napisała powinna trafić do takiego [usunięte przez moderatora] to od razu zrozumie, że było to jakże bardzo nietrafne porównanie:) Ogólnie rzecz ujmując praca jest lajtowa i nie idzie się tu przepracować:)PZDR.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Operatorskie SMS Center - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Operatorskie SMS Center?

Kandydaci do pracy w Centrum Operatorskie SMS Center napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Operatorskie SMS Center