Polska Grupa Marketingowa

Opinie o Polska Grupa Marketingowa

głodna jadźka

ja również chcę u nich spróbować, bo widzę dla jakich gigantów jak np. Shell pracują a ja głodna jestem prestiżu

A ja na tak

Nie wiem jak w siedzibie, bo pracowalam zdalnie z domu jako dodatkowy pracownik dla ich portalu Hobbydom. Ja jestem zadowolona. Mila wspolpraca, fajne pieniadze za dziennikarskie zlecenia od czasu do czasu.

normalny

Widzę, że nadal sa usuwane niedostateczne opinie o tej "firmie" hmm chyba po tym najlepiej poznac oszustów. Własciciel "firmy" to typ spod ciemnej gwiazdy mający kontakty ze światem przestepczym, IQ kury, do tego głupia żona wścibska, przeglądająca komputery po kryjomu i irytujący dzieciak non stop na miejscu. Brak umów, brak wypłat, co tu więcej dodać

profesjonalna

Zostaw opinię o Polska Grupa Marketingowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Marketingowa