ELDRUT S.C.

Toruń

Opinie o ELDRUT S.C.

Thomson

Ja jestem zadowolony z tej pracy a mam porównanie bo to już moja 4 robota. Polecam.

xxxx

Kiedyś było ok, ale teraz to szkoda gadac.... niektórzy myślą ze są niewiadomo kim. Serdecznie nie polecam i odradzam. Opiszę to równierz na innych stronach i forach.

xxx

witam zgadzam się z kolegą atmosfera jest super naprawde niespotkalen nigdzie takiej a własciciel Marek to jest gosciu na bardzo wysokim poziomie zresztą cale szefostwo jest inteligęcja. Polecam.....

Pracuje w tej firmie od niedawna ale wystarczająco długo aby przekonać się, że atmosfera w firmie jest kluczem do sukcesu. Naprawdę w takiej atmosferze aż chce się pracować. Jestem bardzo zadowolony że tutaj trafiłem.

Zostaw opinię o ELDRUT S.C. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELDRUT S.C.