Opinie o Horus-Energia w Sulejówek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Horus-Energia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Horus-Energia o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Horus-Energia w Sulejówek

sad Nowy wpis

nie dziwię się ze osoby które mają orzeczenia o niepełnosprawności są od razu wykluczeni z aplikowana na stanowiska pracy w których mają doświadczenie zakładowy ostracyzm !

Jak się pracuje z ludźmi z Horus-Energia?

nie obciety Nowy wpis

najlepsze jak firma bierze robote... wycenia i się okazuje ,że po podpisaniu zamówienia musiałby dołożyć do roboty bo takie pojęcie mają osoby składające oferty. Mega obciach. Firma ma ogromne długi i mało prawdopodobne ,że z nich wyjdzie. Wystarczy sprawdzić w KRS

kaaara

Pracuje w fimie od 3 lat nie spotkałam sie z oszustwem czy wyzyskiem. Pensje placone sa na czas duzy pakiet socjalny.

@kaaara

No z tym pakietem socjalnym to pojechałeś. Chyba nie pracowałeś jeszcze w poważnej firmie i nie widziałeś pakietu socjalnego z prawdziwego zdarzenia.

Anonim 1 Nowy wpis
@kaaara

Pakiet socjalny? Przecież pan prezes go zabrał nie ma nic w tym zakładzie oprócz wypłaty.3 lata wypłacają pieniądze które obiecali w kopertach na święta.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Horus-Energia? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Shaq

Ostatnio kilka miesięcy opóźnienia na szklarni, dodatkowo na północy Polski też duże problemy. Uważajcie

STARY
@Shaq

Duże problemy to mało powiedziane, firma ma bardzo poważne problemy finansowe: opóźnienia na wszystkich projektach które wzięła, brak pieniędzy w kasie, wygrywanie kontraktów bez zysku po to aby otrzymać kolejne pieniądze z banku to nie rozwiązanie to chwytanie się brzytwy. Mnóstwo ludzi odeszło, brak premii i traktowanie pracowników jak ciemniaków to norma. Nie wspomnę już o Klientach którzy nie wiedzą co kupują.

obecny
@Shaq

Typowy wpis sfrustrowanej konkurencji by oczernić firmę. Horus ma po prostu lepsze maszyny w najbardziej poszukiwanych na rynku mocach i integruje je w polskiej fabryce, zgodnie z normami i sztuką, a nie chińska robota z europejską nalepką - stąd frustracja i takie wpisy. Opóźnienia w dobie pandemii, dla produktu, do którego komponenty pochodzą od wielu dostawców, z różnych krajów to nic nadzwyczajnego, ważne, że mimo opóźnień zasilanie jest zapewnione przez podstawienie maszyn zastępczych.

Pytający
@obecny

Ostatnio firma pozyskała kilka kontraktów, czy wcześniejsze problemy zostały rozwiązane? Jak wygląda obecna sytuacja

CHP
@obecny

A kto robi chińska robotę z europejską nalepka? Nie rozmawiamy o maszynach oraz aspektach papierowych bo tam wiele firm, w tym HE potrafi wszystko. Były problemy z dostawami w terminie, są coraz większe, a przypuszczalnie pojawia się kolejne skoro ludzie z horusa pukają do innych firm oferujac swoje usługi... pytanie zasadnicze czy przekłada się to na wynagrodzenie personelu

Uwaga ta firma to bankrut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Anonimus

Anonim skąd takie informacje?

Firma zalega z płatnościami dla kontrahentów po 100 dni

wrrr

zgadzam się nie regulują należności - wiem z autopsji

PrezesKozlowski
@Anonim

Zastanawiam sie kto pisze negatywne opinie? Ktoś kto odszedł z firmy z własnej woli? Czy Ktoś kto jest zacietrzewionym, zgorzkniałym i aroganckim człowiekiem? Opinia dodana albo przez konkurencję albo przez kogoś kogo zwolnili

@PrezesKozlowski

Może zamiast zaprzeczać i wyzywać pora na prawdę i nie mydlenie ludziom oczu. Wystarczy zajrzeć do Kaczmarskiego, żeby widzieć długi firmy. Tu ludzie sami odchodzą gdy nie widzą perspektyw, komu pasuje albo nie ma wyjścia ten zostaje.

Haha
@wrrr

Dokładnie jak wszyscy piszą nie płacą faktur i oczywiście sami kłamcy w tej firmie pracują..... Priorytetem dla nie to jest wziąść podwykonawcę z jego towarem a później go przeciagnac z płatności kilka miesięcy lub nie zapłacić wcale.... Banda oszołomów

@Haha

Nie płaci? to dlaczego wiele firm nadal z nią współpracuje i błaga o zlecenia?

Błaga o zlecenia??? No kabaret!!! Pochwalcie się osiągnięciami w Żorach czy w Prostkach k/Grajewa! A co z projektem w Tczewie, kolejna wtopa? Ta firma to bankrut który kłamie i przekłada dostawy latami bo to już nie jest kwestia miesięcy...

Maria
@777

A wiesz może czy pracownikom tez nie płacą tak jak kontrahentom? Firma trochę długo trzyma się na rynku, skoro jest "bankrutem" :P

Jojo

(usunięte przez administratora)iągle szuka ludzi do pracy pewnie nikt tam nie chce robić

Rafał
@Jojo

Nie wiedziałem, że przyjęcia są cały czas. Czemu według ciebie nikt nie chce tam pracować. Warunki są kiepskie? To znaczy wypłata? Napisz ile dają na początek jak wiesz.

Czy Horus-Energia zatrudnia studentów?

Były student

Tak firma zatrudnia studentów na staże, praktyki, a jeśli się sprawdzisz to zaproponują Ci dalszą współpracę. Nie jest to firma schematyczna, ale dzięki temu osobom zaangażowanym daję dużo możliwości rozwoju połączone z adekwatnym, a zarazem atrakcyjnym wynagrodzeniem do wykonywanych obowiązków. Warto na początku przejść parę działów, żeby zrozumieć cały proces. Polecam.

?

witam. czy firma będzie zamknięta z powodu koronovirusa?

Teresa
@?

A jakieś zmiany w Horus-Energia z racji koronawirusa już nastąpiły? Produkcja idzie normalnie? Czy są jakieś ograniczenia?

A
@?

Wprowadzono działania mające na celu ochronę pracowników przed ryzykiem infekcji. Jeśli to możliwe część osób wykonuje swoje zadania zdalnie. Zgodnie z przepisami tylko Sanepid może nakazać czasowe zamknięcie firmy, jeżeli zajdzie konieczność odbycia kwarantanny przez pracowników.

anty
@Teresa

u mnie na osiedlu zmarla juz polowa mieszkancow, druga polowa ma krwotoki, trzecia polowa przedwczesny wytrysk a czwartej połowie nie opdalaja samochody.

anty teresa
@anty

czyli masz perpetum mobile - 4połowy alleluja

Interesant

Czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo? Oferta pracy brzmi ciekawie, ale czytając opinie mam wątpliwości.

Magda

Czy firma ma problem z mobbingiem?

Jak wygląda ścieżka awansu w Horus-Energia?

Go

Jest możliwa. Tak jak wszędzie trzeba włożyć sporo wysiłku aby pójść w górę.

Dzik

Firma da sobie radę, ma wiele zamówień i pracę idą pełną parą.

anonimus
@Dzik

dobry żart nie dajcie się nabrać. Ludzie bez premii wiecznie, duzo dobrych ludzi odeszło a nowi jak to nowi czasu potrzeba aby się nauczyli.

Beata
@anonimus

A jak wygląda taki system premiowania w Horus-Energia? Może warto byłoby napisać coś więcej na ten temat osobom szukającym zatrudnienia i biorącym pod uwagę właśnie tego pracodawcę. Skoro jakaś większa część osób odeszła z pracy w tym miejscu, to może firma prowadzi jeszcze jakieś rekrutacje? Jeśli wiesz coś na ten temat - napisz proszę!

PrezesKozlowski
@anonimus

A Ty pracujesz, czy pracowałeś w tej firmie? Skąd masz takie informacje?

@PrezesKozlowski

Panie Prezesie, może Pan rozejrzy się wokół siebie w firmie, to zauważy co tu się tak naprawdę dzieje. Jest jeden Pan, z którym nikt nie chce jeździć w delegacje (stosuje mobbing wobec podwładnych), ale do tego Pana mówi się, że "Ty zostajesz, a z ludźmi trzeba coś zrobić". Szwankują zamówienia, zawsze czegoś brakuje, nie można spokojnie realizować zadań. Ale to "produkcja się nie wyrabia", przecież to nie wina kadry zarządzającej, że nie są zamówione odpowiednie materiały. Prawda? Ważne, że ilość maili wysłanych pomiędzy poszczególnymi managerami się zgadza. Zadania wykonane, sukces "odfajkowany". Reszta to wina produkcji. Prawda?

Log
@ja

Ja widział byś zabezpieczenie materiału np. bez planu produkcji?

miód
@ja

przez ta wypowiedź mam rozumieć ze mobing jest na porządku dziennym. czy stosuje go tylko jeden osobnik. czemu firma nie zrobi z nim porzedku. można poznać nazwisko tego owego osobnika .

@Dzik

Firma ma zamówienia ale i problemy, jeszcze potrwa za nim z nich wyjdzie. Jeśli wynagrodzenia są z opóźnieniem to nie ma co liczyć na premie, podwyżki. Co raz ciężej się z tym pracuje w każdym dziale.

A
@659

Każdy kto pracuje w tej firmie dłużej niż 2-3 lata, wie, że bywały lata gdzie wynagrodzenie było wypłacane z opóźnieniem. W kolejnych latach firma notowała największe zyski. Każdy kto jest świadomy, że do wyboru są dwa wyjścia 1) redukcja zatrudnienia aby obniżyć koszty stałe, 2) utrzymanie miejsc pracy przy ograniczeniu wydatków, doceni decyzję zarządu, bo być może to on by stracił pracę.

@A

Chcesz to pracuj za najniższą krajową, może tobie uścisk dłoni prezesa wystarczy. I naiwnie wierz, że od twojej pensji zależy kondycja firmy.

Bogus

witam ile może zarobić spawacz.

Arek

Czyli co, tutaj nie ma co liczyć na premie z tego co mówicie?

Uwaga na współpracę z ta firma , w chwili obecnej jest nie wypłacana.

Dominika

Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Manager Sprzedaży Eksportowej. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom zastanawiającym się nad przesłaniem swojego CV do Horus-Energia? Co powinny wiedzieć o tym pracodawcy?

ngg

roman, oj już nie ma. TEraz potrzebują automatyka z doświadczeniem minimum dwuletnim, Tak się zastanawiam czy nie złożyć swojej aplikacji chociaż z tego co słyszałem, to u nich jest wymagane poręczenie od poprzednich pracodawców - czy nie da się tego obejść ?

sylwester j

są osoby które nie mają honoru - są to pracownicy na "menadżerskich" stanowiskach. jak ktoś jest jest p... to kanarkiem nie zdechnie.

sprzedawca

witam serdecznie - poszukuje pracy jako sprzedawca najlepiej właśnie w takiej firmie jak horus energia. tak właściwie to chciałem poznać jakieś szczegóły jak wygląda rozliczanie z pracownikami sprzedażowymi czy jest tam system prowizyjny wprowadzony czy jak to wygląda? chciałbym podjąć taką pracę.

hassan
@sprzedawca

Jaki pakiet socjalny ? Tam nie ma coś takiego . Praca przez 6 dni w tygodniu bez nadgodzin i godziwej pensji

Zostaw merytoryczną opinię o Horus-Energia - Sulejówek

• Jak się pracuje w Horus-Energia?

Zobacz opinie na temat firmy Horus-Energia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Horus-Energia?

Horus-Energia