2 Dodaj opinię
2 59 50 5 1

Opinie o JobZone.pl

Aktualność
Dla naszych klientów w Norwegii poszukujemy pracowników z branży budowlanej na sezon  2019

Elektryk z DSB
Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz
Cieśla Konstrukcyjny
Murarz
Hydraulik

Monter Wentylacji
Dekarz, Blacharz
Spawacz

Jeśli poszukujesz pracy w Norwegii prowadzimy stałą rekrutację.
Zgłoś swoją kandydaturę i prześlij do nas swoje CV na adres: biuro@jobzone.pl, a my dopasujemy dla Ciebie ofertę zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem naszych klientów.
Tak2Nie2
CHRISS

Korzystałem z usług Jobzone.pl ze Szczecina dwa razy. Kilka lat temu i ostatnio gdy szukałem pracy w listopadzie. W obu przypadkach na miejscu było tak jak ustalone. Stawka jak ustalone, mieszkanie proponowali za 4500 Nok, ale nie korzystałem, bo jestem z dziewczyną i sam wynajmuje chatę w Bergen.

Maciek52

W okresie od lutego 2013 do lipca 2018 korzystalem trzykrotnie z uslug JobZone .pl.Warunki pracy i placy pokrywaly sie z tym ,co bylo w kontrakcie. Jestem zadowolony z dotychczasowej wspolpracy,i mam nadzieje ze w przyszlosci skorzystam jeszcze z ich uslug.

Tak3Nie1

Dominik

Polecam w 100 procentach jestem mechanikiem sam ciezarowych praca w Narvik 210 nok na godzine mieszkanie 4200 nok inne agencje gdzie pracowalem w bodo 175 nok na godzine mi4eszkanie 5400 nok takze nie narzekam na jo9b zone

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w JobZone.pl?

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z awansem w JobZone.pl?

TakNie2
Nowy wpis

@Pytanie

Awans jest zależny od umiejętności, zaangażowania i oraz wyników.

SławekC

Nie jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Pani (usunięte przez administratora)jest niekompetentna i zamydla oczy. Dużo z tego co mówiła było nieprawdą, wszystko było pięknie póki nie pojechałem z nimi do NO. Później nie odbierają telefonów albo mówią że załatwią i tak przez dłuższy czas... stanowczo NIE polecam z nimi nigdzie jechać!

Tak2Nie1
Nowy wpis

@SławekC

Jestem po rozmowie z Panem Sławomirem C, ponieważ jest tylko jeden Pan Sławomir C który od nas wyjechał. Nadal z nami współpracuje i nie pisał tej opinii. Dziękujemy życzliwej osobie.

Tak1Nie3

Hydraulik

Monter Wentylacji
Dekarz, Blacharz
Spawacz

Jeśli poszukujesz pracy w Norwegii prowadzimy stałą rekrutację.
Tak2Nie2
MagikBdg

Czy wymagają jezyk obcy Norweski, Angielski ? w jakim stopniu ?

treser
@MagikBdg

jeśli chodzi o pracę wyjazdową u nich to oczywiście wymagają w Job Zone znajomości języka. Z tego co wiem to jednak wystarczy gdy jest to język angielski

@MagikBdg

Przy większości zleceń jest wymagany. Zdarzają się zlecenia, gdzie jedzie grupa i może być część pracowników bez znajomości języka.

CHRISS

@CHRISS

W jakiej cenie Pan wynajmuje mieszkanie?

Tak2Nie
Maciek52

Tak3Nie1

Tak19Nie

Kamil 2

Ja pracowałem u nich na południu niemiec i narzędzia dają , mieszkanie tez ale jak chcesz wysoki standard to i wysoko odliczą od zarobku ale podobno mozna to odliczyc od podatku .Poza tym jak masz fach w reku i nie boisz się pracy to wymagaj od nich , nie czaj się , i tak mają z tego kesz

Bartek K.

ejj... ale to nie są rozne agencje? W sensie jobzone.pl a ta w Norwegii? bo chyba tak... ja bylem z ta ze szczecina i bylo wszystko ok :) tak ze polecam

@Bartek K.

Agencja pracy Jobzone.pl w Szczecinie jest niezależną agencja pracy współpracującą z wieloma podmiotami w Norwegii. Jobzone Norge AS z oddziałem w Trondheim oraz innymi na terenie całej Norwegii to całkiem inna firma.

Karolina

Negatywnie piszesz o firmie JobZone.pl, jednak nie podajesz żadnych przykładów. Czy możesz przedstawić konkretne sytuacje, które sprawiły, że nie odpowiada Ci współpraca z firmą? Próbowałeś wyjaśniać problematyczne kwestie z przełożonymi? Opowiedz proszę, jakie warunki są oferowane przez tego pracodawcę. Zależy nam na rzetelności opinii.

Karolina

Czy chciałabyś może aplikować do firmy JobZone.pl, stąd Twoje pytanie? W wątku wypowiadają się głównie osoby, które korzystają z usług Jobzone jako pośrednika. Może planujesz zatrudnić się bezpośrednio w firmie? Napisz proszę również, czy masz już jakieś doświadczenia związane z tym pracodawcą.

stary polonez

Przed wyjazdem do Norwegii poczytaj trochę na forum mojanorwegia lu pogadaj z ludzmi którzy już tam są. Za mieszkania kroją bo mieszkania drożeją ,lepiej wynająć samemu ale trzeba się liczyć z tym że Jobzone cię zwolni. To że zwolnili kogos po 3 latach pracy.Tam nie ma sentymentów jesteś potrzebny jak pracujesz./zarabiasz/.Jak firma cię nie potrzebuje to koniec ,nie ma sentymentów.

Tak7Nie
777.
@stary polonez

firma nie może zwolnić , tylko kieruje cię na zasiłek

Karolina

@man_with, przypominam Ci o konieczności zapoznania się z regulaminem forum. Rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak wpisy, gdzie podajesz dane osobowe oraz obrażasz inne osoby, mogą zostać usunięte przez administratora. Jeśli masz uwagi co do działań firmy, przedstaw je w kulturalny sposób. Zapraszam byłych i obecnych pracowników do merytorycznej dyskusji. Czy ktoś z Was jest zatrudniony bezpośrednio w Jobzone? Dajcie znać, czy firma wymaga doświadczenia zawodowego.

Karolina

@man_with, obrażanie innych osób jest na forum zabronione, zapoznaj się proszę z treścią regulaminu. Bardzo negatywnie wypowiadasz się o pracy w Jobzone, nie wyjaśniasz jednak, dlaczego tak jest. Możesz w kilku zdaniach przedstawić swój punkt widzenia, popierając go argumentami? Może odnajdziesz także pozytywne aspekty zatrudnienia w firmie.

anonymous
@Karolina

Nie ma takich aspektów. (usunięte przez administratora)na godzinę mi wyszło. Chcecie to jedzcie zobaczycie jak jest roboty masa a ludzi nie ma beton 2 razy dziennie. Powodzenia

Karolina

@Robotnik, firmy zazwyczaj pobierają opłaty za zakwaterowanie. Czy w umowie jest zapis o tym, że mieszkanie jest bezpłatne? Rozumiem, że warunki pracy są ciężkie, czy pracodawca o tym wspominał podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Karolina

@Bartek K., opowiesz coś więcej o swojej współpracy z firmą? Czy otrzymałeś umowę o pracę? Jak oceniasz ogólne warunki? @anonymous, rozumiem, że coś mogło Ci się nie podobać, jednak podajesz zbyt mało informacji. Co według Ciebie powinno się zmienić? Może jest też coś, co Ci się podobało? Rozwiń, proszę, swój komentarz tak, aby był bardziej jasny dla innych.

Karolina

@Kamil 2, rozumiem, że polecasz tego pracodawcę? Czy firma zapewnia transport bądź też zwraca jego koszt? Czy oferuje umowę polską, czy zagraniczną? Może poza podstawowym wynagrodzeniem są jakieś dodatki? Napisz proszę jeszcze coś na ten temat, wszystkie informacje będą bardzo cenne i przydadzą się osobom, które planują rozpocząć współpracę z firmą.

Tak11Nie
anonymous
@Karolina

Nie polecam firmy

Gutek

Chyba to nie możliwe żeby agencja nie wiedziała czy praca jest na dłużej. Pewnie nie słuchaliście i stąd zaskoczenie?

Andrzej

A jak współpracuje się z agencją?

Tak4Nie

Karolina

@lopez, czy podpisując umowę z JobZone.pl, nie jest zawarty w niej okres Twojej współpracy z tym pracodawcą? Wypowiedziałbyś się w tej kwestii? Jak poza tym oceniasz warunki zatrudnienia i zakwaterowania? Te informacje będą z pewnością interesujące dla innych użytkowników rozważających ubieganie się o zatrudnienie za pośrednictwem tej firmy.

lopez

Z praca w Norwegi nigdy niema gwarancji ze bedzie to praca na dluzszy czas.Trzeba niestety byc przygotowanym na to ze beda to tylko 2 tygodnie i powrot do kraju.

Tak5Nie

Karolina

Rozumiem, że najwięcej do powiedzenia na tym forum mają osoby, które zostały zatrudnione za pośrednictwem JobZone.pl. Co natomiast mogą powiedzieć o tej firmie osoby, które są w niej zatrudnione? Jakie warunki zatrudnienia są aktualnie proponowane i na jakie stanowiska najczęściej występują rekrutacje do tego miejsca pracy?

TakNie

Pojawiły się 15 ogłoszenia o pracę w firmie JobZone.pl. Czy ktoś z Was będzie wysyłał CV?

Karolina

@MagikBdg, wymagany w stopniu komunikatywnym i podstawowym,jednak to również plus dla samego siebie bo wszędzie możesz się porozumieć, przejrzyj oferty ponieważ posiadają teraz całe mnóstwo, jakie masz kwalifikacje i doświadczenie? Może najdziesz coś dla siebie. Rekrutacja nadal trwa. Jeżeli był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie jak to wygląda.

er

@kampi a może sproboj cos na ich stronie intereowej poszukać i poczytać co? ja jakbym był zaitneresowany to chyba mimo wszystko sporobwalbym się czegos z ich strony po prostu dowiedzieć albo może jakos się z nimi po prostu skontakowac i się dowidziec

Pawelll

Witam, chciałbym się dowiedziec w jaki sposób przebiega proces zatrudnienia ? Aktualnie zarejestrowałem CV na ich stronie i co teraz? Jak ma przebiegać spotkanie rekrutacyjne ( gdzie i w jakiej formie)? I jak wyglada sprawa z przyznaniem mieszkania? wszelkie inne informacje mile widziane, pozdrawiam !

Tak41Nie

Sandra

Witam czy ta agencja ztrudnia rowzniez w Holandi??i to prawda ze ich transport nie interesuje??bo zazwyczaj to agencje pracy gwarantuja transport??

Tak3Nie

jan

mozliwe ze jest to trudne podejmowanie decyzji przy rodzaju takiego wyboru pracy ale mysle ze warto spróbować zawsze to nowe doświdczenie mozna zdobyc i przekonać się czy naprawdę odpowiada nam ten rodzaj pracy jak to jest z waszego punktu widzenia czy bedziecie starac sie do tej firmy aplikowac i moze wiecie jak przebiega rekrutacja u nich?

Dominik

itakto

sam płacisz za wszystkie bilet . jak pracujesz w systemie to wiadomo,a jak nie to kiedy tobie pasuje.

Tak2Nie

Czy możesz napisać coś więcej o jobzone ,jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem jakie średnie zarobki ,ogólne odczucia z współpracy z tą agęcją .Dzięki

Tak10Nie
ana
@anonim

napisz cos o pracy w job zone.Jakie zarobki??masz jakis kontakt tam do jakiejs koordynatorki?

YT

A ja polecam,zależy dla jakiej firmy Cię skierują, a za mieszkanie wszedzie kroją ja w innych agencjach płaciłem dużo więcej, a można i samemu wynająć a co do pracy w Tromso to się zgadzam brak ciągłości w pracy.

Zostaw opinię o JobZone.pl - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie