JobZone.pl

Szczecin

Opinie o JobZone.pl

emil

Praca job zone jest wporzadku bylem i pracowalem przez 2 lata moge troche poopowiadac...piszcie

Sylwek
@emil 15.01.2009 18:24

ogolnie agencja ok poza oddzialem w Trondheim gdzie maja ludzi gleboko w (usunięte przez administratora)

pietro

nie polecam , zwlaszcza trondheim, pracowalem 3 lata i zawsze mue zwodzili w koncu powiedzialem dosc , (usunięte przez administratora)na calego dla nichliczy sie tylko zarobek wlasny a nie czlowiek

Hary
@pietro 29.12.2013 16:03

sama prawda omijajcie ta agencje w Trondheim same dziadostwo najlepiej jakbyscie przyjechali z wlasnymi narzedziami z wlasnymi ciuchami i o nic ich nie prosili olewaja ludzi cieplym moczem.Maksimum zysku dla nich minimum nakladow na was

norweg

We wrześniu będę w Trondheim szukać pracy na miejscu. Udam się do biura Job Zone. Chyba znajdzie się tam osoba mówiaca po Polsku ? Ewentualnie znam jeszcze ang.

blumen
@norweg 31.07.2014 11:49

serdecznie odradzam JobZona w Trondheim.Pracuja tam dwie polki ktore kroja polaczkow az milo.Dostalem opdraga na zwrot biletow za dojazd do pracy a potem powiedzialy ze sie szef pomylil bo do pracy jest mniej jak 7 km i sie zwrot nie nalezy.Do pracy musicie przyjechac z wlasna skrzynka narzedziowa w przeciwnym razie kaza wam kupic narzedzia za wlasne pieniadze.Zdzieraja za baraki maksymalnie a stawki minimalne.Olewanie ludzi na porzadku dziennym.Jak cos potrzebuja to palcu wejda bez wazeliny a jak cos chcecie od nich to sie wypinaja czterema literami.Serdecznie odradzam wspolprace z tym oddzialem gdyz pracujac u nich 6 lat nigdzie nie spotkalem sie z takim wykorzystywaniem jak w trondheim inne oddzialy Job Zona w Tromso Harstadzie Lofoten czy Molde to zupelnie inna bajka i moge szczerze polecic.

Karolina

@MagikBdg, wymagany w stopniu komunikatywnym i podstawowym,jednak to również plus dla samego siebie bo wszędzie możesz się porozumieć, przejrzyj oferty ponieważ posiadają teraz całe mnóstwo, jakie masz kwalifikacje i doświadczenie? Może najdziesz coś dla siebie. Rekrutacja nadal trwa. Jeżeli był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie jak to wygląda.

er

@kampi a może sproboj cos na ich stronie intereowej poszukać i poczytać co? ja jakbym był zaitneresowany to chyba mimo wszystko sporobwalbym się czegos z ich strony po prostu dowiedzieć albo może jakos się z nimi po prostu skontakowac i się dowidziec

Pawelll

Witam, chciałbym się dowiedziec w jaki sposób przebiega proces zatrudnienia ? Aktualnie zarejestrowałem CV na ich stronie i co teraz? Jak ma przebiegać spotkanie rekrutacyjne ( gdzie i w jakiej formie)? I jak wyglada sprawa z przyznaniem mieszkania? wszelkie inne informacje mile widziane, pozdrawiam !

MagikBdg

Czy wymagają jezyk obcy Norweski, Angielski ? w jakim stopniu ?

Sandra

Witam czy ta agencja ztrudnia rowzniez w Holandi??i to prawda ze ich transport nie interesuje??bo zazwyczaj to agencje pracy gwarantuja transport??

stary polonez

Przed wyjazdem do Norwegii poczytaj trochę na forum mojanorwegia lu pogadaj z ludzmi którzy już tam są. Za mieszkania kroją bo mieszkania drożeją ,lepiej wynająć samemu ale trzeba się liczyć z tym że Jobzone cię zwolni. To że zwolnili kogos po 3 latach pracy.Tam nie ma sentymentów jesteś potrzebny jak pracujesz./zarabiasz/.Jak firma cię nie potrzebuje to koniec ,nie ma sentymentów.

jan

mozliwe ze jest to trudne podejmowanie decyzji przy rodzaju takiego wyboru pracy ale mysle ze warto spróbować zawsze to nowe doświdczenie mozna zdobyc i przekonać się czy naprawdę odpowiada nam ten rodzaj pracy jak to jest z waszego punktu widzenia czy bedziecie starac sie do tej firmy aplikowac i moze wiecie jak przebiega rekrutacja u nich?

Dominik

Polecam w 100 procentach jestem mechanikiem sam ciezarowych praca w Narvik 210 nok na godzine mieszkanie 4200 nok inne agencje gdzie pracowalem w bodo 175 nok na godzine mi4eszkanie 5400 nok takze nie narzekam na jo9b zone

itakto

sam płacisz za wszystkie bilet . jak pracujesz w systemie to wiadomo,a jak nie to kiedy tobie pasuje.

fellow

Ludzie weźcie i policzcie 171 na godzine razy 48godz w tygodniu albo 192 w miesiacu.Jak projekt słaby to tylko 150 godzin miesiecznie .co wam wyszło? 32832 tys koron miesiecznie brutto .Teraz minus podatek 33% od brutto czyli 10834 i jeszcz 4200 za mieszkanie i jeszcze wasze jedzenie czyli jakies 1000kor tygodniowo oraz koszty przelotow na PÓLNOC NORWEGI:).Co tam zostało ok 14000 tysiecy koron czyli 7000 zloty :( Polecam POŁNOC NORWEGI Z JOB ZONEM (usunięte przez administratora)

Sortland

W skrocie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam!

YT

A ja polecam,zależy dla jakiej firmy Cię skierują, a za mieszkanie wszedzie kroją ja w innych agencjach płaciłem dużo więcej, a można i samemu wynająć a co do pracy w Tromso to się zgadzam brak ciągłości w pracy.

Jasiek

Odradzam,nie polecam,zła agencja!

jasko

pierdoly piszesz to jedna z lepszych firm na poczatek daja bardzo dobre stawki i nie zanizaja kwaliwikacji a nawet podnosza placa naprawde super nie trzeba walic nadgodzin jak w innych firmach.

fellow

Witam na chwile obecna 165 i w doł i oczywiscie za wszystko tu sie płaci , co wiecje praca tylko dla pojedynczych kontraktów bez przyszłosci. NIE POLECAM.

krynio

Zgodzę się z kolegą kroją równo ja za mieszkanie płace 4200 nok warunki takie sobie co do pracy jest ok jeszcze jedno mnie wkurza cena przelotów z Tromso są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. drogie co Tobiasa trzeba brać poprawke

kamka88

napisz mi prosze wiecej informacji na temat job zone (usunięte przez administratora)

pln

ile placisz za mieszkanie?

młody

Jeszcze jedno pytanie czy załatwiają mieszkanie lub pomagają w znalezieniu czy pomagają w założeniu konta w banku i otrzymaniu potrzebnych dokumętów (podatki,ubezpieczenie itp) Pozdrawiam

młody

Może ktoś wie jak lepiej nawiązać współprace z tą agęcją czy skorzystać ze strony internetowej -zarejestrować się , czy może zadzwonić a może jest jakiś skuteczniejszy sposób ?

pracuje sie bardzo dobrze w jobzone wyplaty sa na czas i dobra organizacja pracy. (usunięte przez administratora). mieszkanie jest OK..Pracowalem tam i wracam spowrotem.

Czy możesz napisać coś więcej o jobzone ,jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem jakie średnie zarobki ,ogólne odczucia z współpracy z tą agęcją .Dzięki

ana
@anonim 15.01.2009 19:00

napisz cos o pracy w job zone.Jakie zarobki??masz jakis kontakt tam do jakiejs koordynatorki?

Zostaw opinię o JobZone.pl - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JobZone.pl