JobZone.pl

Szczecin

JobZone.pl

Opinie o JobZone.pl

Karolina

@man_with, przypominam Ci o konieczności zapoznania się z regulaminem forum. Rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak wpisy, gdzie podajesz dane osobowe oraz obrażasz inne osoby, mogą zostać usunięte przez administratora. Jeśli masz uwagi co do działań firmy, przedstaw je w kulturalny sposób. Zapraszam byłych i obecnych pracowników do merytorycznej dyskusji. Czy ktoś z Was jest zatrudniony bezpośrednio w Jobzone? Dajcie znać, czy firma wymaga doświadczenia zawodowego.

man_with

jeżeli ktokolwiek lubi być taktowany jak typowy idiota, jest masochistą to śmiało może zatrudnić się w tym oddziale job zone, takiej ignorancji okłamywania ludzi, chamstwa nie uświadczysz w większości agencji pracy w Norwegii i to nie żebym był gołosłowny, ponieważ posiadam pokaźny komplet emaili, nagranych rozmów telefonicznych z tymi imbecylami(mogę udostępnić), a już tępak Magdalena Ågren Moan, czy też Halvor Valderaune Bueng to specyficzne wyjątki w przyrodzie, rozmawiając z tymi pustakami przenosisz się w inny wymiar gdzie nie ma racjonalnego myślenia, a ludzie wyposażeni są tylko w ptasie móżdżki, jeżeli masz jakikolwiek szacunek do samego siebie, nawet niewielki radzę poszukać gdzie indzie, a ten (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

man_with

jeżeli ktokolwiek lubi być taktowany jak typowy (usunięte przez administratora), jest masochistą to śmiało może zatrudnić się w tym oddziale job zone, takiej ignorancji okłamywania ludzi, chamstwa nie uświadczysz w większości agencji pracy w Norwegii i to nie żebym był gołosłowny, ponieważ posiadam pokaźny komplet e-maili, nagranych rozmów telefonicznych z tymi imbecylami(mogę udostępnić), a już (usunięte przez administratora), czy też Halvor Valderaune Bueng to specyficzne wyjątki w przyrodzie, rozmawiając z tymi pustakami przenosisz się w inny wymiar gdzie nie ma racjonalnego myślenia, a ludzie wyposażeni są tylko w ptasie móżdżki, jeżeli masz jakikolwiek szacunek do samego siebie, nawet niewielki radzę poszukać gdzie indzie, a ten kołchoz omijać szerokim łukiem

Arturo

Dostalem propozyje wyjazdu przez jobzone do trondheim...jako ciesla szalunkowy czy warto??jak z godzinami i mieszkaniem tam??jakie warunki??

Karolina

@man_with, obrażanie innych osób jest na forum zabronione, zapoznaj się proszę z treścią regulaminu. Bardzo negatywnie wypowiadasz się o pracy w Jobzone, nie wyjaśniasz jednak, dlaczego tak jest. Możesz w kilku zdaniach przedstawić swój punkt widzenia, popierając go argumentami? Może odnajdziesz także pozytywne aspekty zatrudnienia w firmie.

@Karolina 22.09.2018 02:07

tak jak napisałem na poparcie swoich argumentów posiadam niezbite dowody, które mogę udostępnić wyłącznie zainteresowanym, jeżeli chodzi o obrażanie wymienionych osobników dodam iż w odniesieniu do nich są to tak jakby jedynie delikatne epitety, pozytywnych aspektów prawdopodobnie więcej znalazłby w ruskich łagrach, niż w tym (usunięte przez administratora) przepełnionym kłamstwem, obłudą i ignorancją... ale prawda zawsze boli, to rozumiem, bo ma boleć

anonymous
@Karolina 22.09.2018 02:07

Nie ma takich aspektów. 36.6 na godzinę mi wyszło. Chcecie to jedzcie zobaczycie jak jest roboty masa a ludzi nie ma beton 2 razy dziennie. Powodzenia

Karolina

@Robotnik, firmy zazwyczaj pobierają opłaty za zakwaterowanie. Czy w umowie jest zapis o tym, że mieszkanie jest bezpłatne? Rozumiem, że warunki pracy są ciężkie, czy pracodawca o tym wspominał podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

pietro

nie polecam , zwlaszcza trondheim, pracowalem 3 lata i zawsze mue zwodzili w koncu powiedzialem dosc , (usunięte przez administratora)na calego dla nichliczy sie tylko zarobek wlasny a nie czlowiek

Hary
@pietro 29.12.2013 16:03

sama prawda omijajcie ta agencje w Trondheim same dziadostwo najlepiej jakbyscie przyjechali z wlasnymi narzedziami z wlasnymi ciuchami i o nic ich nie prosili olewaja ludzi cieplym moczem.Maksimum zysku dla nich minimum nakladow na was

Kamil 2
@Hary 12.02.2018 16:36

Ja pracowałem u nich na południu niemiec i narzędzia dają , mieszkanie tez ale jak chcesz wysoki standard to i wysoko odliczą od zarobku ale podobno mozna to odliczyc od podatku .Poza tym jak masz fach w reku i nie boisz się pracy to wymagaj od nich , nie czaj się , i tak mają z tego kesz

Bartek K.
@Hary 12.02.2018 16:36

ejj... ale to nie są rozne agencje? W sensie jobzone.pl a ta w Norwegii? bo chyba tak... ja bylem z ta ze szczecina i bylo wszystko ok :) tak ze polecam

Robotnik
@Hary 12.02.2018 16:36

Dokładnie..!! Żenada firma ściąga za wszystko z czego tylko mogą. Nie dość że zapiepszasz jak w (usunięte przez administratora) to jeszcze jak się postawisz im o chcesz się zwolnić to zrobią wszystko abyś dostał wielkie 0

Robotnik

Trzymać się z daleka od nich.... Nie dość że człowiek zapiernicza deszcz nie deszcz to jeszcze za mieszkania potracają. A jak człowiek chce się zwolnić to odliczają za wszystko Aby tylko nie wypłacić ani grosza!!!

Karolina

@Bartek K., opowiesz coś więcej o swojej współpracy z firmą? Czy otrzymałeś umowę o pracę? Jak oceniasz ogólne warunki? @anonymous, rozumiem, że coś mogło Ci się nie podobać, jednak podajesz zbyt mało informacji. Co według Ciebie powinno się zmienić? Może jest też coś, co Ci się podobało? Rozwiń, proszę, swój komentarz tak, aby był bardziej jasny dla innych.

Karolina

@Kamil 2, rozumiem, że polecasz tego pracodawcę? Czy firma zapewnia transport bądź też zwraca jego koszt? Czy oferuje umowę polską, czy zagraniczną? Może poza podstawowym wynagrodzeniem są jakieś dodatki? Napisz proszę jeszcze coś na ten temat, wszystkie informacje będą bardzo cenne i przydadzą się osobom, które planują rozpocząć współpracę z firmą.

anonymous
@Karolina 09.07.2018 15:11

Nie polecam firmy

Gutek

Chyba to nie możliwe żeby agencja nie wiedziała czy praca jest na dłużej. Pewnie nie słuchaliście i stąd zaskoczenie?

Andrzej

A jak współpracuje się z agencją?

Karolina

@lopez, czy podpisując umowę z JobZone.pl, nie jest zawarty w niej okres Twojej współpracy z tym pracodawcą? Wypowiedziałbyś się w tej kwestii? Jak poza tym oceniasz warunki zatrudnienia i zakwaterowania? Te informacje będą z pewnością interesujące dla innych użytkowników rozważających ubieganie się o zatrudnienie za pośrednictwem tej firmy.

lopez

Z praca w Norwegi nigdy niema gwarancji ze bedzie to praca na dluzszy czas.Trzeba niestety byc przygotowanym na to ze beda to tylko 2 tygodnie i powrot do kraju.

Karolina

Rozumiem, że najwięcej do powiedzenia na tym forum mają osoby, które zostały zatrudnione za pośrednictwem JobZone.pl. Co natomiast mogą powiedzieć o tej firmie osoby, które są w niej zatrudnione? Jakie warunki zatrudnienia są aktualnie proponowane i na jakie stanowiska najczęściej występują rekrutacje do tego miejsca pracy?

norweg

We wrześniu będę w Trondheim szukać pracy na miejscu. Udam się do biura Job Zone. Chyba znajdzie się tam osoba mówiaca po Polsku ? Ewentualnie znam jeszcze ang.

blumen
@norweg 31.07.2014 11:49

serdecznie odradzam JobZona w Trondheim.Pracuja tam dwie polki ktore kroja polaczkow az milo.Dostalem opdraga na zwrot biletow za dojazd do pracy a potem powiedzialy ze sie szef pomylil bo do pracy jest mniej jak 7 km i sie zwrot nie nalezy.Do pracy musicie przyjechac z wlasna skrzynka narzedziowa w przeciwnym razie kaza wam kupic narzedzia za wlasne pieniadze.Zdzieraja za baraki maksymalnie a stawki minimalne.Olewanie ludzi na porzadku dziennym.Jak cos potrzebuja to palcu wejda bez wazeliny a jak cos chcecie od nich to sie wypinaja czterema literami.Serdecznie odradzam wspolprace z tym oddzialem gdyz pracujac u nich 6 lat nigdzie nie spotkalem sie z takim wykorzystywaniem jak w trondheim inne oddzialy Job Zona w Tromso Harstadzie Lofoten czy Molde to zupelnie inna bajka i moge szczerze polecic.

Jooooo
@blumen 12.02.2018 16:27

Jobzone w Molde, to nie do końca taka inna bajka. A siedzą tam dwie norweżki. Bardzo cwane. Ściągają "świeżą krew" po to, aby dostać za te "świeżynki" po 1000 koron od łba. I zlecenia na maks 2 tygodnie. Warunki mieszkaniowe dla przyjezdnych określić jako urągające, to prawdziwy komplement. Chociaż w tej kwestii to wina również leży po stronie przyjeżdżających, że się na takie g...o godzą i cieszą, że w ogóle mają dach nad głową. W Trondheim dwie cwaniary polki kroją polaczków, a w Molde norweżki robią to doskonale. Może wymieniają się na szkoleniach wiedzą. Jobzone to niezły s..., czy to w Trondheim, czy w Molde, czy byliby na Marsie.

Pojawiły się 15 ogłoszenia o pracę w firmie JobZone.pl. Czy ktoś z Was będzie wysyłał CV?

Pawelll

Witam, chciałbym się dowiedziec w jaki sposób przebiega proces zatrudnienia ? Aktualnie zarejestrowałem CV na ich stronie i co teraz? Jak ma przebiegać spotkanie rekrutacyjne ( gdzie i w jakiej formie)? I jak wyglada sprawa z przyznaniem mieszkania? wszelkie inne informacje mile widziane, pozdrawiam !

Kamil
@Pawelll 21.05.2016 16:56

Poznuej ktos do ciebie zadzwini i powie ze jest praca na dlugi okres czasu ty przylecisz musisz kupic swoje narzedzia daja umowy po 2 lub 3 dni a po 3 tygodniach okazuje sie ze koniec projektu i wiecej wydasz na bilety i nic nie zarobisz bo mieszkanie 5500 za miesiac odradzam odzial trondheim

emil

Praca job zone jest wporzadku bylem i pracowalem przez 2 lata moge troche poopowiadac...piszcie

Sylwek
@emil 15.01.2009 18:24

ogolnie agencja ok poza oddzialem w Trondheim gdzie maja ludzi gleboko w (usunięte przez administratora)

Karolina

@MagikBdg, wymagany w stopniu komunikatywnym i podstawowym,jednak to również plus dla samego siebie bo wszędzie możesz się porozumieć, przejrzyj oferty ponieważ posiadają teraz całe mnóstwo, jakie masz kwalifikacje i doświadczenie? Może najdziesz coś dla siebie. Rekrutacja nadal trwa. Jeżeli był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie jak to wygląda.

er

@kampi a może sproboj cos na ich stronie intereowej poszukać i poczytać co? ja jakbym był zaitneresowany to chyba mimo wszystko sporobwalbym się czegos z ich strony po prostu dowiedzieć albo może jakos się z nimi po prostu skontakowac i się dowidziec

MagikBdg

Czy wymagają jezyk obcy Norweski, Angielski ? w jakim stopniu ?

Sandra

Witam czy ta agencja ztrudnia rowzniez w Holandi??i to prawda ze ich transport nie interesuje??bo zazwyczaj to agencje pracy gwarantuja transport??

stary polonez

Przed wyjazdem do Norwegii poczytaj trochę na forum mojanorwegia lu pogadaj z ludzmi którzy już tam są. Za mieszkania kroją bo mieszkania drożeją ,lepiej wynająć samemu ale trzeba się liczyć z tym że Jobzone cię zwolni. To że zwolnili kogos po 3 latach pracy.Tam nie ma sentymentów jesteś potrzebny jak pracujesz./zarabiasz/.Jak firma cię nie potrzebuje to koniec ,nie ma sentymentów.

jan

mozliwe ze jest to trudne podejmowanie decyzji przy rodzaju takiego wyboru pracy ale mysle ze warto spróbować zawsze to nowe doświdczenie mozna zdobyc i przekonać się czy naprawdę odpowiada nam ten rodzaj pracy jak to jest z waszego punktu widzenia czy bedziecie starac sie do tej firmy aplikowac i moze wiecie jak przebiega rekrutacja u nich?

Dominik

Polecam w 100 procentach jestem mechanikiem sam ciezarowych praca w Narvik 210 nok na godzine mieszkanie 4200 nok inne agencje gdzie pracowalem w bodo 175 nok na godzine mi4eszkanie 5400 nok takze nie narzekam na jo9b zone

itakto

sam płacisz za wszystkie bilet . jak pracujesz w systemie to wiadomo,a jak nie to kiedy tobie pasuje.

fellow

Ludzie weźcie i policzcie 171 na godzine razy 48godz w tygodniu albo 192 w miesiacu.Jak projekt słaby to tylko 150 godzin miesiecznie .co wam wyszło? 32832 tys koron miesiecznie brutto .Teraz minus podatek 33% od brutto czyli 10834 i jeszcz 4200 za mieszkanie i jeszcze wasze jedzenie czyli jakies 1000kor tygodniowo oraz koszty przelotow na PÓLNOC NORWEGI:).Co tam zostało ok 14000 tysiecy koron czyli 7000 zloty :( Polecam POŁNOC NORWEGI Z JOB ZONEM (usunięte przez administratora)

Sortland

W skrocie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam!

YT

A ja polecam,zależy dla jakiej firmy Cię skierują, a za mieszkanie wszedzie kroją ja w innych agencjach płaciłem dużo więcej, a można i samemu wynająć a co do pracy w Tromso to się zgadzam brak ciągłości w pracy.

Zostaw opinię o JobZone.pl - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JobZone.pl