JobZone.pl

Szczecin

JobZone.pl

Opinie o JobZone.pl

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gutek

Chyba to nie możliwe żeby agencja nie wiedziała czy praca jest na dłużej. Pewnie nie słuchaliście i stąd zaskoczenie?

pietro

nie polecam , zwlaszcza trondheim, pracowalem 3 lata i zawsze mue zwodzili w koncu powiedzialem dosc , (usunięte przez administratora)na calego dla nichliczy sie tylko zarobek wlasny a nie czlowiek

Bartek K.
@Hary 12.02.2018 16:36

ejj... ale to nie są rozne agencje? W sensie jobzone.pl a ta w Norwegii? bo chyba tak... ja bylem z ta ze szczecina i bylo wszystko ok :) tak ze polecam

Karolina

@Kamil 2, rozumiem, że polecasz tego pracodawcę? Czy firma zapewnia transport bądź też zwraca jego koszt? Czy oferuje umowę polską, czy zagraniczną? Może poza podstawowym wynagrodzeniem są jakieś dodatki? Napisz proszę jeszcze coś na ten temat, wszystkie informacje będą bardzo cenne i przydadzą się osobom, które planują rozpocząć współpracę z firmą.

anonymous
@Karolina 09.07.2018 15:11

Nie polecam firmy

Andrzej

A jak współpracuje się z agencją?

Karolina

@lopez, czy podpisując umowę z JobZone.pl, nie jest zawarty w niej okres Twojej współpracy z tym pracodawcą? Wypowiedziałbyś się w tej kwestii? Jak poza tym oceniasz warunki zatrudnienia i zakwaterowania? Te informacje będą z pewnością interesujące dla innych użytkowników rozważających ubieganie się o zatrudnienie za pośrednictwem tej firmy.

lopez

Z praca w Norwegi nigdy niema gwarancji ze bedzie to praca na dluzszy czas.Trzeba niestety byc przygotowanym na to ze beda to tylko 2 tygodnie i powrot do kraju.

Karolina

Rozumiem, że najwięcej do powiedzenia na tym forum mają osoby, które zostały zatrudnione za pośrednictwem JobZone.pl. Co natomiast mogą powiedzieć o tej firmie osoby, które są w niej zatrudnione? Jakie warunki zatrudnienia są aktualnie proponowane i na jakie stanowiska najczęściej występują rekrutacje do tego miejsca pracy?

norweg

We wrześniu będę w Trondheim szukać pracy na miejscu. Udam się do biura Job Zone. Chyba znajdzie się tam osoba mówiaca po Polsku ? Ewentualnie znam jeszcze ang.

Jooooo
@blumen 12.02.2018 16:27

Jobzone w Molde, to nie do końca taka inna bajka. A siedzą tam dwie norweżki. Bardzo cwane. Ściągają "świeżą krew" po to, aby dostać za te "świeżynki" po 1000 koron od łba. I zlecenia na maks 2 tygodnie. Warunki mieszkaniowe dla przyjezdnych określić jako urągające, to prawdziwy komplement. Chociaż w tej kwestii to wina również leży po stronie przyjeżdżających, że się na takie g...o godzą i cieszą, że w ogóle mają dach nad głową. W Trondheim dwie cwaniary polki kroją polaczków, a w Molde norweżki robią to doskonale. Może wymieniają się na szkoleniach wiedzą. Jobzone to niezły s..., czy to w Trondheim, czy w Molde, czy byliby na Marsie.

Pojawiły się 15 ogłoszenia o pracę w firmie JobZone.pl. Czy ktoś z Was będzie wysyłał CV?

Pawelll

Witam, chciałbym się dowiedziec w jaki sposób przebiega proces zatrudnienia ? Aktualnie zarejestrowałem CV na ich stronie i co teraz? Jak ma przebiegać spotkanie rekrutacyjne ( gdzie i w jakiej formie)? I jak wyglada sprawa z przyznaniem mieszkania? wszelkie inne informacje mile widziane, pozdrawiam !

Kamil
@Pawelll 21.05.2016 16:56

Poznuej ktos do ciebie zadzwini i powie ze jest praca na dlugi okres czasu ty przylecisz musisz kupic swoje narzedzia daja umowy po 2 lub 3 dni a po 3 tygodniach okazuje sie ze koniec projektu i wiecej wydasz na bilety i nic nie zarobisz bo mieszkanie 5500 za miesiac odradzam odzial trondheim

emil

Praca job zone jest wporzadku bylem i pracowalem przez 2 lata moge troche poopowiadac...piszcie

Sylwek
@emil 15.01.2009 18:24

ogolnie agencja ok poza oddzialem w Trondheim gdzie maja ludzi gleboko w (usunięte przez administratora)

Karolina

@MagikBdg, wymagany w stopniu komunikatywnym i podstawowym,jednak to również plus dla samego siebie bo wszędzie możesz się porozumieć, przejrzyj oferty ponieważ posiadają teraz całe mnóstwo, jakie masz kwalifikacje i doświadczenie? Może najdziesz coś dla siebie. Rekrutacja nadal trwa. Jeżeli był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie jak to wygląda.

er

@kampi a może sproboj cos na ich stronie intereowej poszukać i poczytać co? ja jakbym był zaitneresowany to chyba mimo wszystko sporobwalbym się czegos z ich strony po prostu dowiedzieć albo może jakos się z nimi po prostu skontakowac i się dowidziec

MagikBdg

Czy wymagają jezyk obcy Norweski, Angielski ? w jakim stopniu ?

Sandra

Witam czy ta agencja ztrudnia rowzniez w Holandi??i to prawda ze ich transport nie interesuje??bo zazwyczaj to agencje pracy gwarantuja transport??

stary polonez

Przed wyjazdem do Norwegii poczytaj trochę na forum mojanorwegia lu pogadaj z ludzmi którzy już tam są. Za mieszkania kroją bo mieszkania drożeją ,lepiej wynająć samemu ale trzeba się liczyć z tym że Jobzone cię zwolni. To że zwolnili kogos po 3 latach pracy.Tam nie ma sentymentów jesteś potrzebny jak pracujesz./zarabiasz/.Jak firma cię nie potrzebuje to koniec ,nie ma sentymentów.

jan

mozliwe ze jest to trudne podejmowanie decyzji przy rodzaju takiego wyboru pracy ale mysle ze warto spróbować zawsze to nowe doświdczenie mozna zdobyc i przekonać się czy naprawdę odpowiada nam ten rodzaj pracy jak to jest z waszego punktu widzenia czy bedziecie starac sie do tej firmy aplikowac i moze wiecie jak przebiega rekrutacja u nich?

Dominik

Polecam w 100 procentach jestem mechanikiem sam ciezarowych praca w Narvik 210 nok na godzine mieszkanie 4200 nok inne agencje gdzie pracowalem w bodo 175 nok na godzine mi4eszkanie 5400 nok takze nie narzekam na jo9b zone

itakto

sam płacisz za wszystkie bilet . jak pracujesz w systemie to wiadomo,a jak nie to kiedy tobie pasuje.

fellow

Ludzie weźcie i policzcie 171 na godzine razy 48godz w tygodniu albo 192 w miesiacu.Jak projekt słaby to tylko 150 godzin miesiecznie .co wam wyszło? 32832 tys koron miesiecznie brutto .Teraz minus podatek 33% od brutto czyli 10834 i jeszcz 4200 za mieszkanie i jeszcze wasze jedzenie czyli jakies 1000kor tygodniowo oraz koszty przelotow na PÓLNOC NORWEGI:).Co tam zostało ok 14000 tysiecy koron czyli 7000 zloty :( Polecam POŁNOC NORWEGI Z JOB ZONEM (usunięte przez administratora)

Sortland

W skrocie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam!

YT

A ja polecam,zależy dla jakiej firmy Cię skierują, a za mieszkanie wszedzie kroją ja w innych agencjach płaciłem dużo więcej, a można i samemu wynająć a co do pracy w Tromso to się zgadzam brak ciągłości w pracy.

Jasiek

Odradzam,nie polecam,zła agencja!

jasko

pierdoly piszesz to jedna z lepszych firm na poczatek daja bardzo dobre stawki i nie zanizaja kwaliwikacji a nawet podnosza placa naprawde super nie trzeba walic nadgodzin jak w innych firmach.

fellow

Witam na chwile obecna 165 i w doł i oczywiscie za wszystko tu sie płaci , co wiecje praca tylko dla pojedynczych kontraktów bez przyszłosci. NIE POLECAM.

krynio

Zgodzę się z kolegą kroją równo ja za mieszkanie płace 4200 nok warunki takie sobie co do pracy jest ok jeszcze jedno mnie wkurza cena przelotów z Tromso są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. drogie co Tobiasa trzeba brać poprawke

kamka88

napisz mi prosze wiecej informacji na temat job zone (usunięte przez administratora)

pln

ile placisz za mieszkanie?

młody

Jeszcze jedno pytanie czy załatwiają mieszkanie lub pomagają w znalezieniu czy pomagają w założeniu konta w banku i otrzymaniu potrzebnych dokumętów (podatki,ubezpieczenie itp) Pozdrawiam

młody

Może ktoś wie jak lepiej nawiązać współprace z tą agęcją czy skorzystać ze strony internetowej -zarejestrować się , czy może zadzwonić a może jest jakiś skuteczniejszy sposób ?

Zostaw opinię o JobZone.pl - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JobZone.pl