Job Zone

Szczecin

Opinie o Job Zone

POLAK

jobzon Trondheim najgorsze z jakim się spotkałem.Traktują ludzi i mają za NIC. Kłamią,podsłuchują,prowokują.Najgorszy jest szkieletor. Jeszcze parę lat i będą musieli pracować sami na projektach,tylko zamiast apartamentowców będą budować piękne meczety.

Zbigniew Konrad
@POLAK 20.02.2017 12:42

Witam informuję Pana, że nasza Firma nie jest Jobzonem Norweskim, jesteśmy Jobzonem Polski jest to zupełnie inna firma całkowicie niezależna od Norwegii, działamy na zupełnie innych warunkach i prowadzimy również zupełnie inną politykę firmy i zatrudnienia pracowników. Jedyne co nas łączy z Jobzonem Norweskim to nazwa

Rozczarowany
@Zbigniew Konrad 25.10.2017 10:38

To nie prawda Panie Zbigniew ..Nieraz dostaje od Państwa sms z numery który widnie na waszej stronie _abym się kontaktowa z Pani Anni Sz w Trondheim..która nigdy nie odbiera jest niedostępna i nie odpowiada na emeile .

Karolina

@MagikBdg, wymagany w stopniu komunikatywnym i podstawowym,jednak to również plus dla samego siebie bo wszędzie możesz się porozumieć, przejrzyj oferty ponieważ posiadają teraz całe mnóstwo, jakie masz kwalifikacje i doświadczenie? Może najdziesz coś dla siebie. Rekrutacja nadal trwa. Jeżeli był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie jak to wygląda.

er

@kampi a może sproboj cos na ich stronie intereowej poszukać i poczytać co? ja jakbym był zaitneresowany to chyba mimo wszystko sporobwalbym się czegos z ich strony po prostu dowiedzieć albo może jakos się z nimi po prostu skontakowac i się dowidziec

zorro

Witam .chciałbym przestrzec przed pewna osoba pani MAGDA mała pyskata i fałszywa osoba .reszta jobzone jest ok ,ona zas jest osoba ktora nie powinna byc w tej firmie psuje wizerunek firmy ,wiele osób w trondheim ze wzgledu na nia niechce pracowac w jobzone ,prowadzi z pracownikam jakies prywatne wojny i czuje sie jakby wszystko mogła -masakra ,kto zna ta typiare to zgodzi sie zemna

Zbigniew Konrad
@zorro 19.09.2016 21:51

Witam, informuję Pana, że nasza Firma nie jest Jobzonem Norweskim i nie pracuje u nas żadna Pani Magda, jesteśmy Jobzonem Polski jest to zupełnie inna firma całkowicie niezależna od Norwegii, działamy na zupełnie innych warunkach i prowadzimy również zupełnie inną politykę firmy i zatrudnienia pracowników. Jedyne co nas łączy z Jobzonem Norweskim to nazwa

Pawelll

Witam, chciałbym się dowiedziec w jaki sposób przebiega proces zatrudnienia ? Aktualnie zarejestrowałem CV na ich stronie i co teraz? Jak ma przebiegać spotkanie rekrutacyjne ( gdzie i w jakiej formie)? I jak wyglada sprawa z przyznaniem mieszkania? wszelkie inne informacje mile widziane, pozdrawiam !

MagikBdg

Czy wymagają jezyk obcy Norweski, Angielski ? w jakim stopniu ?

Sandra

Witam czy ta agencja ztrudnia rowzniez w Holandi??i to prawda ze ich transport nie interesuje??bo zazwyczaj to agencje pracy gwarantuja transport??

Kartman

Witam. Pracowałem 3 miesiące w Lillehammer u Jana Erika Alfsena. Zakwaterował nas w norze 3 osoby w pokoju, spaliśmy na materacach,dmuchanych które pękały więc po 2 miesiącach kupili nam łóżka polowe. Porażka! Po 3 miesiącach zjechałem do domu i ta łachudra potrąciła mi podwójnie za mieszkanie mało tego - płacił co 2 tygodnie i cały ostatni miesiąc policzył mi wg dwutygodniowej tabeli podatkowej więc jestem ok.6000 nok w plecy. Próbuję od miesiąca wywalczyć chociaż część tych pieniędzy za mieszkanie , ale jak dotąd zbywa mnie hiena. STANOWCZO nie polecam!!!!

stary polonez

Przed wyjazdem do Norwegii poczytaj trochę na forum mojanorwegia lu pogadaj z ludzmi którzy już tam są. Za mieszkania kroją bo mieszkania drożeją ,lepiej wynająć samemu ale trzeba się liczyć z tym że Jobzone cię zwolni. To że zwolnili kogos po 3 latach pracy.Tam nie ma sentymentów jesteś potrzebny jak pracujesz./zarabiasz/.Jak firma cię nie potrzebuje to koniec ,nie ma sentymentów.

jan

mozliwe ze jest to trudne podejmowanie decyzji przy rodzaju takiego wyboru pracy ale mysle ze warto spróbować zawsze to nowe doświdczenie mozna zdobyc i przekonać się czy naprawdę odpowiada nam ten rodzaj pracy jak to jest z waszego punktu widzenia czy bedziecie starac sie do tej firmy aplikowac i moze wiecie jak przebiega rekrutacja u nich?

Dominik

Polecam w 100 procentach jestem mechanikiem sam ciezarowych praca w Narvik 210 nok na godzine mieszkanie 4200 nok inne agencje gdzie pracowalem w bodo 175 nok na godzine mi4eszkanie 5400 nok takze nie narzekam na jo9b zone

itakto

sam płacisz za wszystkie bilet . jak pracujesz w systemie to wiadomo,a jak nie to kiedy tobie pasuje.

fellow

Ludzie weźcie i policzcie 171 na godzine razy 48godz w tygodniu albo 192 w miesiacu.Jak projekt słaby to tylko 150 godzin miesiecznie .co wam wyszło? 32832 tys koron miesiecznie brutto .Teraz minus podatek 33% od brutto czyli 10834 i jeszcz 4200 za mieszkanie i jeszcze wasze jedzenie czyli jakies 1000kor tygodniowo oraz koszty przelotow na PÓLNOC NORWEGI:).Co tam zostało ok 14000 tysiecy koron czyli 7000 zloty :( Polecam POŁNOC NORWEGI Z JOB ZONEM ,ja za tyle to moge 500 kilometrow od domu zapieprzac a nie 3000 tys kilometro

norweg

We wrześniu będę w Trondheim szukać pracy na miejscu. Udam się do biura Job Zone. Chyba znajdzie się tam osoba mówiaca po Polsku ? Ewentualnie znam jeszcze ang.

murzyn Polski

No jak Panowie ten jobzone w tromsø jechac czy nie czy warto ten Tobias to co to za klijent spoko gosciu czy nie.A co to za nory do mieszkania maja jest gdzie sie kimnac jako .Bo biorac pod uwage ilosc niezadowolonych a tych ilu pojechalo to chyba niejest zle.

Sortland

W skrocie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam!

YT

A ja polecam,zależy dla jakiej firmy Cię skierują, a za mieszkanie wszedzie kroją ja w innych agencjach płaciłem dużo więcej, a można i samemu wynająć a co do pracy w Tromso to się zgadzam brak ciągłości w pracy.

wq....

Job Zone Tromso totalna padaczka, szok ,nic ich nie interesuje,w niczym nie ma co liczyć z ich strony na pomoc, masz tylko zapier...,stawki za lokum kosmos 5000 NOK zwykła nora, bród syf i ubóstwo... naprawdę czyściej pod mostem. Nie polecam szkoda nerwów.

fantomas
@wq.... 04.02.2014 21:35

Nie pisz głupot!!! jak byś miał tak kiepsko to 3 lat byś nie pracował... pewnie wyrzucili cie na zbity...

pietro

nie polecam , zwlaszcza trondheim, pracowalem 3 lata i zawsze mue zwodzili w koncu powiedzialem dosc , (usunięte przez administratora)na calego dla nichliczy sie tylko zarobek wlasny a nie czlowiek

Jasiek

Odradzam,nie polecam,zła agencja!

kameleon
@Jasiek 30.10.2013 16:24
Odradzam,nie polecam,zła agencja!

Pośrednik bez nadziejny,zero zwrotów za samolot choć było obiecane,za narzędzia trzeba zapłacić,za kwaterę również słone pieniadze,nie ma stałej pracy,co jakiś czas zmiana,jak nie masz na miejscu samochodu to zostaje ci metro, autobus lub inny srodek transportu,nie dajcie się zbałamucić,jesli ktoś zapszecza to jest posrednika czlowiekiem

jasko

pierdoly piszesz to jedna z lepszych firm na poczatek daja bardzo dobre stawki i nie zanizaja kwaliwikacji a nawet podnosza placa naprawde super nie trzeba walic nadgodzin jak w innych firmach.

fellow

Witam na chwile obecna 165 i w doł i oczywiscie za wszystko tu sie płaci , co wiecje praca tylko dla pojedynczych kontraktów bez przyszłosci. NIE POLECAM.

krynio

Zgodzę się z kolegą kroją równo ja za mieszkanie płace 4200 nok warunki takie sobie co do pracy jest ok jeszcze jedno mnie wkurza cena przelotów z Tromso są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. drogie co Tobiasa trzeba brać poprawke

kamka88

napisz mi prosze wiecej informacji na temat job zone kamela86@wp.pl

pln

ile placisz za mieszkanie?

Pracuce w Jobzone od nie dawna.Wypłata na czas,ale za mieszkanie to kroją.Jawne złodziejstwo,idą na całego.Ciekawe kiedy sie za nich wezmą.Ja nie popuszcze.hi hi hi

kamil

co ty opowiadasz jobzone to jedna z wiekszych agencji w norwegii, piszesz glupie oszczerstwa

giovik jest [usunięte przez admina] ludzie nieszukajcie tam pracy

młody

Jeszcze jedno pytanie czy załatwiają mieszkanie lub pomagają w znalezieniu czy pomagają w założeniu konta w banku i otrzymaniu potrzebnych dokumętów (podatki,ubezpieczenie itp) Pozdrawiam

młody

Może ktoś wie jak lepiej nawiązać współprace z tą agęcją czy skorzystać ze strony internetowej -zarejestrować się , czy może zadzwonić a może jest jakiś skuteczniejszy sposób ?

pracuje sie bardzo dobrze w jobzone wyplaty sa na czas i dobra organizacja pracy. Polecalbym Tadzia Grabowskiego jest to czlowiek godny zaufania ; ale niemorzna[slowo niecenzuralne admin] dla takich niema miejsca. mieszkanie jest OK..Pracowalem tam i wracam spowrotem.

Czy możesz napisać coś więcej o jobzone ,jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem jakie średnie zarobki ,ogólne odczucia z współpracy z tą agęcją .Dzięki

ana
@anonim 15.01.2009 19:00

napisz cos o pracy w job zone.Jakie zarobki??masz jakis kontakt tam do jakiejs koordynatorki?

emil

Praca job zone jest wporzadku bylem i pracowalem przez 2 lata moge troche poopowiadac...piszcie

Zostaw opinię o Job Zone - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Zone