Ministerstwo Skarbu Państwa

Opinie o Ministerstwo Skarbu Państwa

Słowa kojarzące się z Ministerstwo Skarbu Państwa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): prazede wszystkim państwowa:) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .średnio Od jakiej stawki można negocjować pensję? zależy do stanowiska Najbardziej podobało mi się w Ministerstwo Skarbu Państwa: samodzielność Najbardziej nie podobało mi się w Ministerstwo Skarbu Państwa:

Zostaw opinię o Ministerstwo Skarbu Państwa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ministerstwo Skarbu Państwa