Dreamtex

Opinie o Dreamtex

emil

ciekawi mnie czy przedstawiciele handlowi @kimberly mogą liczyć w Dreamtexie na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę? Chciałbym też wiedzieć na jakie narzędzia pracy mogę liczyć?

jodel82

Słowa kojarzące się z Dreamtex (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Dreamtex: Najbardziej nie podobało mi się w Dreamtex:

Zostaw opinię o Dreamtex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dreamtex