Opinie o SCHNEE Polska Sp. z o. o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SCHNEE Polska Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SCHNEE Polska Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCHNEE Polska Sp. z o. o. w Kalisz

Willow

Niektórzy chyba zapomnieli że do pracy przychodzi się pracować a nie prowadzić życie towarzyskie. Koledzy i koleżanki z pracy. Jeśli ktoś nie wie gdzie jest granica może nie powinien pracować w tej firmie ? Zachowujcie się profesjonalnie i pomyślnie jak wyglądacie jako grupa w oczach nowych osób.

Milena
@Willow

Popieram każdy przychodzi do pracy i trzeba się szanować

DonDruto

Serce aż mnie boli gdy widzę że tyle Kobiet cierpi z powodu braku bliskości i w głebi duszy czuję się bohaterem i wypożycze każdej moją szabelke byle tylko pomóc jak największej ilości Kobiet.Kontaktujcie się bezpośrednio ze mną a zapewnie tajemnice i długie wywijanie grubym mieczem.Bo szczęście Kobiet jest dla mnie na pierwszym miejscu.

DonDruto

Dziwne że nikt tu nie wie kim Ona jest ale to sprytna Kobietka i niby każdy ją zna ale nikt nie wie kto to.

John
@DonDruto

Sporo facetów wie która to ale nikt nie chce się przypucować

Mariusz

Urzekła mnie Twoja historia.

DonDruto

Zapraszam wszystkie zainteresowane Panie z pieca do kontaktu ze mną.Może nie posiadam miecza jakiejś ogromnej długości ale jest prosty i gruby no i fechtuję nim jak zawodowy szermierz swoją szabelką.????Moj miecz nie opada i zadowolę każdą w sposób tradycyjny lub oralny czy też analny.Dostosuję się do wymagań szanownych Pań i pozdrawia je DonDruto ze Schnee.

Luna

kogoś ciekawego ?

Koleżanka
@Luna

Trudno określić czy ta osoba jest ciekawa czy nie ale to gwestia gustu jednak pracuję w Schnee i szkoda że administratorzy usuneli linka do tej strony ze zdjęciami.

Leon
@Koleżanka

On czy ona ?

Mariusz

Znowu oczywiście pojawiają się idiotyczne wpisy o problemach z (usunięte przez administratora) wziętych a jak ktoś o coś sensownie zapyta to go od razu wyzwią od alkocholika...Najlepiej tak jak Adam lub Daniel przychodzić pijany do pracy i na to nikt uwagi nie zwróci no bo to pracownicy z żółtymi papierami wiec zysk dla firmy...Ci Dyrektorzy ten Radwan z Cykiem próbują jak mogą ratować tą firme ale to ludzie wlasnie niszczą jej opinię...Kazdy wie że tam różnego rodzaju ludzie robią no ale są też tacy dla których ta praca to jedyne wyjście by żyć...Gardzę takimi ludzmi co piszą te wszystkie idiotyzmy o Schnee a sami tam pracują i jeżeli obrazają tą firmę to również obrazają też siebie...Napisze ktoś może pozytywnie o Schnee?Ta praca jak kazda praca ma wady ale i zalety a każdy tylko wypisuje tu bzdury typu kradzież czajnika czy płytek i nawet nie chce mi się cofać i tego znowu czytać więc nie wiem co tam komu niby ukradziono...Naprawdę podpisałbym się pod prawdziwypoimieniem ale wtedy oczywiscie pojawi się dużo przykrosci pod moim adresem a ja pracuję w tej firmie i tu różnego rodzaju ludzie robią a ta firma zapewnia mi jedzenie i nerwy mnie biorą co tu wszyscy wypisują...U nas na dziale nie ma ludzi i zawsze brakowało a jak braknie pociętego drutu to wtedy wszystkie działy to odczują...

@Mariusz

Większość tyvh komentarzy jest pisanych przez ludzi z firmy bo dotyczą w większości prawdziwych sytuacji.Jednak napiszcie też od czasu do czasu o plusach by zachecić nowych ludzi do pracy...Schnee to firma o wysokim rygorze i tempie ale solidna i jeżeli komuś zależy na stałej i dobrze płatnej pracy to na pewno tu złoży CV.Robiłem jeszcze w Opatówku i roznie tam bywało ale w Sieradzu pod rządami Radwańskiego ta firma się rozwija a jedynie takie bzdury pisane przez idiotów niepotrzebmie niszczą jej opinię...Załóżcie jakąś grupę na Facebooku i tam piszcie co was boli i kto co robi oraz z kim oraz kto jakim autem i gdzie pod siatką się zakopał albo kto na kogo jest zły ale tu piszcie to co naprawdę tu być powinno...Zaraz pewnoe wielu ludzi mnie będzie hejtowac i ublizać ale musiałem napisać to co mi szczerze na sercu leżało...

Lukan

Kiedy w końcu bedą normalne miejsca parkingowe a nie zostawianie aut na polu w błocie???Dzisiaj zakopałem się i zderzak urwałem...

Draco1992
@Lukan

Podobnie miałem bo zaparkowałem przed firmą i nie mogłem wyjechać z tego błota po tym deszczu no i uszkodziłem chyba felge.Wysoki krawężnik a ja tak na szarpanego do przodu i tyłu nomi chyba felga pękła.

Draco1992
@Lukan

Taka duża firma a nie potrafi zadbać o parking dla pracowników...

Ruski

Ogólnie jak masz coś do tych wysokich lub wydziaranego z Miele to może kolego zamiast im obrabiać tyłki za plecami to może podejdziesz do nich i powiesz co Ci nie pasuję w ich zachowaniu zamiast na boku wypisywać farmazony na ich temat?Możliwe że któryś z tych wysokich albo ten wydziarany obserwuje to forum i to co tu ludzi piszą i im Twoje wypowiedzi mogą nie przypasić a wtedy Cię zlokalizują np poprzez adres IP z którego napisałeś tą wzmiankę o nich a wtedy już bardzo łatwo o Twoje dane osobowe...Tak tylko piszę byś nie oczerniał porządnych ludzi...

Łukasz
@Ruski

A Ty niby Ruski taki odważny jesteś a nie podpiszesz się z imienia tylko jako niby jakiś ruski?Cienki lolek z Ciebie...

Ruski
@Łukasz

Myślisz że się boję jakiegoś anonima?Na serio mam na imię Adrian i jeżeli o mnie własnie Ci chodziło jako o tego wysokiego z Miele to podejdź jutro i powiedz co Ci złego zrobiłem albo moi koledzy jak np ten szybki i wydziarany to Cię przeprosimy a jak lecisz w pałke to ci szczękę gnojku złamię za pitolenie na mój temat...Więc do jutra anonimie...

Łysy wydziarany

Łukaszku kochany, z tej strony ten 'łysy, wydziarany co biega'. Z nieukrywana przyjemnością spotkam się z Tobą w cztery oczy byś mógł mi osobiście przekazać te sana opinie na mój temat. Również dlatego, że ja Ciebie za to w pracy wcale nie zauwazam,taki jesteś wybitny inaczej.

Roksana
@Łukasz

No i co tak teraz zamilkłeś komentatorze?Tak jak myslałam to anonimowo w internecie to potrafisz ludzi obrażać a jak teraz Oni się Tobą zainteresowali to się schowałeś do mysiej dziury i milczysz...Oni Ci pewnie nie odpuszczą bo już się o Ciebie pytają a jak znajdą pewnie to Ci się odechce pisać (usunięte przez administratora) komentarzy...To nie jest portal do pisania bzdur i w końcu ktoś zaregował.Teraz podejdź do nich w firmie i im powiedz co o nich myślisz cwaniaku.(usunięte przez administratora)

@Łukasz

Chyba to jest najlepszy pomysł by tych najbardziej zwariowanych z firmy przekonać by się zainteresowali tymi co piszą te idiotyczne komentarze...Od razu jest cisza na forum a nie jakieś pisanie bez sensu o kobietach,alkocholu i innych rzeczach...Osobiscie to nie lubię ani tego Adriana ani Oskara z Miele ale uważam że dobrze zrobili że w końcu się wzięli za tych co piszą te idiotyczne wpisy na forum...Tak naprawdę to nie mam na imię Karol ale jednak chciałam napisać co o tym myślę a uważam że trzeba skończyć z tymi wpisami na forum które obrażają Firmę i psują jej wizerunek...

@KarolSchnee

Tak ogólnie to ich obu kojarze bo ten Adrian jeździ teraz takim starym przerobionym zielonym golfem i przelatuje na światłach na czerwonym za każdym razem gdy tego zielonego golfa widzę bo to w raczej złom ale nietypowy i szybki...Co do Oskara to On lata w wypasionym srebrnym lub białym Mercu...

@KarolSchnee

Chcesz bym do nich podeszła i powiedziała kim jesteś i że wcale nie Karol a płeć przeciwna?

@Sandra24

Wiesz że Oni się pewnie (usunięte przez administratora) skoro opisałaś ich tutaj i chyba dosyc dokładnie skoro wiesz czym jeżdżą?Po co zaczynasz znowu jakieś dziwne akcję?

@KarolSchnee

Nic złego na ich temat nie napisałam a tylko tyle by Ci udowodnić że ich znam i że Ty nie jesteś Karol tylko...Mam wymienić Twoje prawdziwe imie?Znam je...

@Sandra24

Jak chcesz to pisz ale biorąc pod uwagę co wcześniej pisałaś to każdy na pewno chętnie się dowie kim jest naprawdę Sandra24 w Schnee...Ujawnisz moje dane i zrewanżuję się tym samym...Decyzja należy do Ciebie...

Oskar Adrian
@KarolSchnee

Mam gdzieś wasze opinie o mnie, w pracy nie szukam znajomosci. Pracuje naprawdę solidnie i to Jest mój kapitał. Śmieszy mnie, że tyle o mnie wiecie (nawet czym jeżdżę) a nawet że mnie nie lubicie- po pierwsze nawet z wami nie gadam, po drugie niczym wam nie zawiniłem a po trzecie mogę żyć z brakiem sympatii ze strony kogoś, kogo nawet nie kojarzę. Ja robotę zostawiam w pracy wraz z fajrantem i trzeba mieć naprawdę smutne życie by wylewać swe żale w internecie. Zapraszam na bajer do mnie osobiście, chętnie was poznam haha.

AdrianZielonyGolf
@KarolSchnee

Naprawdę już mnie to trochę nudzi to czytanie tych wszystkich bzdetów...Jak ktoś ma coś do mnie to niech do mnie podejdzie i powie w czym problem zamiast zachowywać się jak tchórzliwy (usunięte przez administratora) i wypisywać na mój temat lub moich kolegów lub koleżanek z pracy....Serio masz coś do mnie lub do mojego autka albo może do ziomków z działu to podejdź i mi to powiedz a nie wypisuj te wszystkie info z (usunięte przez administratora) wzięte...Chyba jesteś bardzo zastraszonym małym cwelem że boisz się cokolwiek w realu powiedzieć a tylko potrafisz się rozpisywać na forum firmy a ten serwis GoWork nie służy do tego.Mam na Ciebie głeboko wyjechane anonimie i jak masz problem no to podejdź do tego Adriana z tego zielonego złoma golfa lub do innych i powiedz prosto w oczy co Ci nie pasuje bo serio zaczynają mnie irytować te komentarze...Nie jest wcale trudno zlokalizować taką niby anonimową wiadomość...Jednak np napisanie kim iest Sandra24 lub Stefan czy Praktyk w Schnee to na pewno wielu zainteresuje więc napradę jeżeli was wkurzam to mi to osobiście możecie powiedzieć bez udziału tego chatu....

Basia

Marcin teraz nie odbiera tel a w pracy mnie unika!!!Chciałam przestrzec wszystkich przed nieuczciwym płytkarzem!!!Jeszcze mi wtedy pieniądze z domu zgineły i czajnik elektryczny ale on oczywiscie o niczym nie wie!!!

Basia

Nie polecam korzystania z pomocy naszego kolegi Marcina.Położył mi płytki w łazience a fugi wyszły nierówno no i płytki się odklejają!!!

J.

Czytając te komentarze zastanawiam się czy naprawdę to jest profil firmy gdzie pracują DOROŚLI czy jakiś czat gimbazy.

Jacek uważaj bo wąsy sobie przypalisz?

Re

Prawda ha ha

Izkaizka

Widzę że Lider Miele 45 to z biurka zrobił sobie restauracje. Na piec to nawet cukierka nie można wziąść a tam kanapeczki zupki i herbata co godzinę xd

Izkaizka

Czyżby prawda boli?

Stefan
@Izkaizka

My robimy co chcemy i sobie pizze zamówimy i zjemy a wy (usunięte przez administratora) zasuwajcie na tym piecu bo ktoś musi robić na nas.

Jaśkoxd
@Stefan

Hmm.. A co ma jedno do drugiego? Na przerwie to możesz robic co ci się podoba a tu jest mowa w trakcie pracy...

BORYS
@Izkaizka

Mówiąc szczerze i wprost to pseudo lider MIELE, pokazuje jak prostą i mało skomplikowaną istotą można być, kultura też ma bardzo wiele do życzenia, POZDRAWIAM

Grzesiuxd
@BORYS

No niestety nie wszyscy ta kulturę posiadają. Mi to by było wstyd chodzić z tymi kanapkami w śród ludzi pracujących. Jak by nie było od tego miejsca przeznaczonego. Wstyd xd

BORYS
@Grzesiuxd

Wniosek nasuwa się sam, myślenie boli i jest bardzo trudne dla niektórych misternych istot. POZDRAWIAM

Daga

Ja słyszałam że obgaduje nawet chłopaków z którymi przyjeźdźa do pracy. Podobno nie chcą z nią jeździć ale ona sama się pakuję do auta. Bezczelna!!!!!!

Niki

Otylcia możesz w końcu przestać donosić i obgadywać dziewczyny z pieca że są idiotami bo to się już nudne robi. Wykończyłaś psychicznie Klaudię teraz się bierzesz za Maję.

Mariusz

Ja taki najebany i nawalony a tu niestety trzeba robić.Drażni mnie to że pokoje zabiegowe na każdej przerwie zajęte!!!

Lukan

Są jakieś nowe szpary na piecu?

Stefan

No elo wariatki moje Kochane!!!!!!!

Lekarz

Potrzebny psycholog dla dwóch pan które obrabiają (usunięte przez administratora) każdemu z osobna.... życzymy Babsztyla doczekania tego samego żeby jedna z drugą kiedyś posłuchała jak ja ktoś obgaduje na papierosie... Pozdrawia lekarz psycholog.... Zapisz się koniecznie na wizyte i nie chodź po zakładzie jak byś kija miała w (usunięte przez administratora)

Dobry wieczór, czy w Schnee pracownicy maja dostęp do darmowej opieki medycznej ? W sensie czy pracodawca zapewnia pakiety medyczne ? Fajnie by było mieć taki pakiet i móc skorzystać z lekarza, którego zapewnia firma

J.
@Marek

Niestety nie jak i niestety nie ma ubezpieczenia grupowego, albo mi nic o tym nie wiadomo, kilka miesięcy temu były takie plany, ale za mało chętnych się zgłosiło.

@J.

A czy pracownicy byliby zainteresowani, pakietami medycznymi on line. Taka szybka konsultacja lekarska on line, w ciągu 3 godzin kontakt z lekarzem. Można by uniknąć kolejek do lekarza rodzinnego, który i tak nie przyjmie, a teleporade wyznaczą za kilka dni , bądź przesunie na następny tydzień

Doctor
@J.

Czy można się dowiedzieć jakie są zarobki oferowane? Rozumiem że na początku kokosów nie mam ale po jakimś czasie coś pewnie się zmienia. No i jak jest z nadgodzinami, sobotami? Czy można sobie dorobić? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o SCHNEE Polska Sp. z o. o. - Kalisz

• Jak się pracuje w SCHNEE Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SCHNEE Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCHNEE Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 30 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SCHNEE Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SCHNEE Polska Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SCHNEE Polska Sp. z o. o.