SCHNEE Polska Sp. z o. o.

Kalisz

Opinie o SCHNEE Polska Sp. z o. o.

ciekawy

gdzie dokładnie w Sieradzu będzie ta nowa fabryka? Nigdzie nie ma informacji na ten temat

Blad ze tu przyszlem

Totalna porazka,odradzam wszystkim tu pracowac,narobili liderow i ich pseudo zastepcow co po kilku latach czy kilkunastu nie umieja ustawic maszyny a pretensje do wszystkich maja.Tu sie porobily klany i trzeba niestety wchodzic w (usunięte przez administratora) w biurze lub u liderow wtedy bedziesz mogl troche posciemniac (fajke wypalic albo kawe zrobic w spokoju ) bo inaczej beda cie gonic zeby za nich zapierdlalac ,a oni sa nie do ruszenia tak jak osoby z biura-czyli ręka rękę myje,tylko zmiany modelu i masz jeszcze zrobic norme bo lider patrzy nie wspominajac ze ktos planuje zmiane modelu a nie ma drutu i wszystko stoi,chociaz tam tez jest (usunięte przez administratora) na drucie jak ciagle tamtedy ide to lider ciagle zajety pania z biura (albo na odwrot).Mam nadzeieje ze w tym sieradzu czesc przydupasow odpadnie i bedzie sie pracowalo tak jak kiedys jak opowiadali starzy pracownicy o ile sam sie nie zwolnie bo szalu nie ma z kasa STANOWCZO NIE POLECAM CHYBA ZE JESTES Z RODZINY

Osa
@Blad ze tu przyszlem 16.11.2017 13:25

Nowy dyrektor zrobi porządek jak ostani tylko brakło trochę czasu do po zamiatania w biurze.

Toffi
@Blad ze tu przyszlem 16.11.2017 13:25

To dlaczego tu jeszcze siedzisz głąbie hehehe

Nicki

Porażka... - tak daleko - tak płaczą że Sieradz A wszyscy będą jeździć 40 - 50 km...

DziadkaKalesony

Nowa siedziba firmy powstaje właśnie w Sieradzu. Otwarcie planowane na połowę przyszłego roku.

tylko szybko

nie wiem jak jest na poszczególnych stanowiskach,bo mogę tylko powiedzieć o pracy przy piecu .15 minut przerwy to fakt nie starcza na zjedzenie i popicie herbatą.Tempo nakręcają poszczególni pracownicy(SZEPCZĄ CI DO UCHA -TYLKO NIE STÓJ ,RUSZAJ SIĘ ,SKŁADAJ COŚ NP.KARTONY)Obłęd czegoś takiego nie widziałam ,a zapewniam widziałam wiele.SCHNEE uświadomiło mi że niewolnictwo jest w POLSCE. nie polecam nikomu .Brygadzistka rządzi-bo ktoś musi ,ale tam każdy chce rządzić i upodlić drugiego

Leser
@tylko szybko 05.06.2017 22:35

15 minut Ci nie starcza na zjedzenie posilku? xd

Opinia

Co do komentarza ostatniego to zgadzam się w 100 %.... . No i oczywiście waro... - masakra... Nic pojęcia....... . Najbardziej doświadczonych pracownik zrobi więcej niż reszta...

Batman

Najlepsze są w tym zakładzie dwie Kaśki niby wielkie przyjaciółki na piwko chodzą a jedna ,drugiej tak tyłek obrabia że tylko się śmiać.A tak ogólnie to ten tydzień bez K.Z był super zero kłótni zero stresu.

Nikt

Z tego co wiem to pani logistyk długo z nami nie popracuje bo dziadek już rozmawia z ludźmi na jej temat.

Nick

Chciałem przyjść do pracy... do was... . Mam o wiele bliżej niż do mojej. Nawet dzwonili do mnie abym się wstawił w firmie ale kwestia tego słyszałem że mają bydowac fabrykę nową ale nie wiadomo gdzie bo jeszcze sobie pogorszenie z dojazdami. Jakie są zarobki w tej chwili... . I na jakie stanowisko można wylądować.

Młody

W Łodzi a dokładniej to pod Łodzią ma powstać fabryka miele... W wiadomościach łódzkich piszą że do 2020

Marcin

Słyszał ktos cos o otwarciu lub przeniesieniu fabryki do Łodzi?

ona

w dodatku zaczęli nawalać z przelewami

kieł

Niemiec a osoba od Logistyki jest osoba która nie potrafi planowac niczego i powinna byc zwolniona w trybie natychmiastowym

maik

kto tam teraz jest dyrem?

LOP

( usunięte przez administratora ) DO ZWOLNIENIA I BEDZIE SPOKÓJ

Rambo

K.Z do zwolnienia i będzie ok

Batman
@Rambo 24.07.2017 23:21
K.Z do zwolnienia i będzie ok

Przydałoby się bo ani nie umie planować ani liczyć tylko tego swojego knypka pilnuje który nic nie potrafi.

Szne

Co to duzo mowic tu rzadzi mafia,trzeba wchodzic w dupe K.Z. albo temu nieudacznikowi panu Staszkowi co po kilkunastu latach pracy nie umie wyciac maty ,zeby dostac podwyzke to trzeba zlozyc wypowiedzenie ,nie oszukujmy sie kazda dobra firma nie poszukuje non stop pracownikow i dyrektora zakladu ,a tu nagminnie sami odchodza ,porobia ludzia kilka miechow i spierdalaja gdzie pieprz rosnie ,nie mowiac juz o piecu gdzie pani G. i operator pieca sie nażrą przy piecu a potem cie gonia na przerwie bo 15 minut minelo .ODRADZAM WSZYSTKIM

BMW

pracowałam - porażka to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie ma się co obrażać za taką opinie bo to jest prawda.Nie polecam nikomu .

tomek

czyli bagno?Proszę o więcej info bo miałem zamiar iść

były pracownik
@tomek 10.05.2017 15:12
czyli bagno?Proszę o więcej info bo miałem zamiar iść

daj sobie spokój Tomek to nie jest praca to wyścig szczurów.

Dziadka zostawcie w spokoju to spoko ziom:)

ona

Pan dyrektor S. odszedł po kilku miechach bo przejrzał na oczy, teraz wrócił i rządzi dziadek. Poza tym jak był syf tak jest nadal.

ziomek

hej, pozdrowienia z Holandii, kto tam teraz rządzi ?

Już tu nie pracuje

NIE Polecam! Wiekszosc doświadczonych pracowników odeszła albo ma zamiar odejść. Na dziale plastyfikacji ludzi ma się za nic. Pani prowadząca nie ma szacunku dla nikogo. Szkoda nerwów za te pieniądze.

jasiek

a na jakim stanowisku @00000 pracujesz w tej firmie??

Na początku masz 1400 zł po 3 miesiącach zaczynają liczyć się premie więc wychodzisz ok 1650 zł a po roku masz 100 zł podwyżki

pracuje w tej firmie od ponad roku i nie polecam nikomu. zatrudniaja osoby pod warunkiem wyjazdu polrocznego do niemiec do glownej siedziby firmy gdzie jest niezly charmider. ale wracajac do polskiego schnee nie ma zadnej przyszlosci. 1400 podstawy plus do tego premie obecnosciowe jakosciowe i ilosciowe ktore licza sie dopiero po 3 miesiacach i na reke wychodzi ok 1650 zl po roku jest 100 zl podwyzki. nawet podczas urlopu traci sie premie obecnosciowa i to jest chore!!!

radek

ktoś się pomylił, @szotkiewka nie ma się co już śmiać, ale faktcyznie wracając do tematu do jeśli to taka praca tylko na zlecenie, a nie bardziej stała, to chyba ja się na to nie piszę. Może jako dorywcza dla studentów byłaby dobra, ale ja poszukuję już konkretnej stabilizacji, a chyba w tej firmie nie moge na to liczyć?

szotkiewka

praca na "akort"? nie znam takiej...a jak to jest z wynagrodzeniami netto, ile tam płacą na rękę? nie ukrywam że kwestie finansowe są dla mnie decydujące przy wyborze nowego pracodawcy zawsze, a uważam że warto ich zmieniać jak samochody. no chyba że firma zaproponuje mi jakieś super warunki to mogę u nich zostać na stałe. Czy da radę?

karol

Olt, szkoda że nie doczekałeś się odpowiedzi, że nikt nie chciał pomóc. bo mnie też ciekawi ta kwestia co Ciebie, to znaczy czy pracuje się na akort czy może własnie ma się jakieś tam spisane obowiązki ale stałą pensje? nie ukrywam że ta druga opcja z pewną pensją byłaby mi bardziej dobra, bo czegoś takiego własnie szukam

cycu

Koledzy to w końcu gdzie się przenosi Schnee

gg

Bo wszyscy dbają o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wszyscy spadają do Reco

ja

Czemu tak cicho. Wszystko się wali a tu cisza!

skromny

Pozdrawiam wszystkich ;-) jak ja was kocham moi drodzy i świat kocham !!! przestaje palić.

ja

jak nie pasuje to idż do Reco

robol

praca na produkcji: jeden drugiemu jak by mógł to by nóż w plecy wbił. z schody na góre to są tak wytarte ....

ja

praca bez zadnych motywacji i malo platna duzo zarabiaja tylko kier. i dyr [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o SCHNEE Polska Sp. z o. o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCHNEE Polska Sp. z o. o.