Opinie o MEYN POLSKA w Lębork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MEYN POLSKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEYN POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEYN POLSKA w Lębork

Ile jest zmian w MEYN POLSKA?

MEYN

W zależności od działu pracujemy w systemie 1, 2 lub maksymalnie 3 zmianowym.

Irena
@MEYN

I w jakich godzinach są dokładniej te zmiany? :) Czy w Meyn grafik jest ustalany na miesiąc do przodu? Czy pracownicy mogą podawać swoją dyspozycyjność w wybrane dni i jest to brane pod uwagę? Jest elastyczność?

Farmer997
@MEYN

Jakie są zarobki operator ,ustawiacz ,programista tokarek Cnc ?

Pik

Witam. Czy jest zapotrzebowanie na spawaczy czy monterów?

Meyn
@Pik

Dzień dobry, prosimy o przesłanie cv w wersji elektronicznej na adres poland@meyn.com W przypadku otwierania wakatu będziemy się kontaktować

Rox

Nie polecam tej firmy jedno wielkie (usunięte przez administratora) piaskarz tam uciekają w locie jak i spawacze itd masakra

MEYN Polska
@Rox

Dziękujemy za opinie. Nie obserwujemy dużej rotacji pracowników, o której Pan wspomina. Zachęcamy do kontaktu zarówno obecnych jak i potencjalnych pracowników poprzez stronę www.facebook.com/meynpolska. Jesteśmy otwarci na wszelkie konstruktywne uwagi.

xxx
@MEYN Polska

gdzie można u państwa złozyć CV

Meyn
@xxx

RAFAEL.BORUTS

Nie wiem jak to jest w Meyn Polska ale ja pracowałem w tej firmie jako monter w Meyn Ostzaam i sobie chwalę zdobyte doświadczenie i z perspektywy czasu żałuję że wciąż nie pracuje w tej firmie. Budowa całej lini technologicznej było wyzwaniem, początkowo pod nadzorem starszego pracownika a w póżniejszym czasie samodzielne stanowisko i myślę jak dajesz dużo od siebie to firma też daje Ci dużo. Fla chcącego nic trudnego.

Operator Cnc

Kierownik pokazuje ci rysunek techniczny a ty układacz drewniane klocki w/g niego

czy potrafisz programować i takie tam

Pan

Jak po podwyżkach zadowoleni

Jaki jest styl zarządzania kadrą w MEYN POLSKA?

MEYN Polska

W Meyn Polska praktykowana jest struktura pionowa, na czele której stoi Dyrektor Zarządzający, następni kierownicy i majstrowie oraz ich zespoły. Firma nastawiona jest na ciągły rozwój i ceni sobie inicjatywy optymalizujące.

Jasiek

@Siec komórkowa a zabraniają wnosić telefony na halę?

SzczesliwyZeByly

Pracownicy, nie szkoda Wam klawiatury na te wszystkie żale? Chociaż jak czytam odpowiedzi MEYN o stałości kadr to jest to jeden z lepszych kabaretów. Każdy wie jaka w tej firmie panuje rzeczywistość, no może prócz dyrektora bo chociażby uwagi, sugestie a nawet pomysły pracowników dziwnie zdają się znikać na poziomie majstra czy kierownika produkcji - z autopsji. Nie każcie też drogi MEYNie posługiwać się dowodami zarówno na powyższe jak i na procedery mobbingu, gdyż grunt się spod nóg osunie. Majster CNC już na zawsze pozostanie legendą tego zakładu. Na koniec drobne przesłanie: pracownicy, nie wylewajcie pomyj na podrzędnych portalach internetowych, wystarczy średnio ogarnięte zgłoszenie do centrali w USA ażeby w "kuluarach" rozpętała się panika jak u sarny w potrzasku. Każda negatywna opinia zamieszczona tutaj kwitowana jest "zapraszamy do zgłoszenia problemu w kadrach, na fb, blablabla" - no pewnie, że tak! Zrobią wszystko żeby brudy nie wyszły wyżej oddziału Lębork, któremu do wierzchołka góry daleko...

@SzczesliwyZeByly

Szanowni Państwo nie ma innej drogi zgłaszania i rozwiązywania problemów niż droga oficjalna i oparta na faktach. Niestety duża część opinii jest subiektywna. Duża stabilność kadr w Meyn Polska to fakt mimo, iż jak wszędzie panuję też ich rotacja, która może powodować subiektywne wrażenie zmienności kadr. I tak ponownie zapraszamy do otwartej dyskusji poprzez kontakt bezpośredni lubo online na facebook.com/meynpolska

Drogi MEYN
@MEYN

Jaka stabilność kadr ? W ciągu ostatniego roku nastąpiła wymiana 1/4 kadry w dziale CNC, a dobrym pracownikom nie przedłużono umów tylko dlatego, że mieli inne zdanie niż majster i potrafili oficjalnie je przedstawić . Za każdego dobrego pracownika przychodzi kolejny nowicjusz, którego trzeba uczyć podstaw obróbki skrawaniem (bez gwarancji na sukces). Na tym dziale w ogóle nie ma atmosfery do dobrej pracy i z roku na rok jest coraz gorzej. Kadrze kierowniczej gratuluje optymizmu. Oficjalna droga zgłaszania i rozwiązywania problemów w tej firmie nie istnieje !!! Ja nie słyszałem, żeby tą drogą został rozwiązany jakikolwiek problem. Jeżeli ktoś z Was zna lub słyszał to proszę się podzielić taką informacją.

@Drogi MEYN

Jesteś wysoki do nieba a głupi jak trzeba. Tyle ile ty razy dzwonowales maszynami to powinieneś zapisany być w księdze. Nie potrafisz zmienić końcówki w średnicówce kluczykiem tylko używasz żabki. Popracował rok i wielki fachowiec.

@SzczesliwyZeByly

Ciekawy temat, jeśli uważacie, ze warto pisac o nie rzetelnym podejscu pracodawcy i zatajaniu ważnych spraw piszcie! Po to ten portal jest, tylko fakty panowie, doładnie i ze szczegółami.

Siec komórkowa

Całkowity zakaz używania tel. Komórkowych prywatnych.. Dlaczego?

@Siec komórkowa

Zapis w regulaminie pracy jest wynikiem troski o bezpieczeństwo pracowników i dbałość o park maszynowy, który wymaga pełnej uwagi osoby odpowiedzialnej za daną czynność.

MEYN

Dzień dobry, żadne, nawet te niepochlebne opinie, które nie łamią regulaminu portalu oraz pozostają w ramach obowiązującego prawa nie zostają usuwane. Jeżeli macie jakieś konstruktywne uwagi lub zgłoszenia możecie je wyrazić również poprzez stronę na facebooku www.facebook.com/meynpolska

Dziwne, że taka poważna firma a toleruje mobbing w zakładzie, no coż, tylko pozazdrościć.

@Marek

Panie Marku, nasza firma nie toleruje mobbingu i będzie reagować na każde jego zgłoszenie. Zgłoszeniem nie jest anonimowy wpis na portalu internetowym. Mobbing zgłaszamy przełożonemu lub też jeżeli sytuacja dotyczyłaby tejże osoby do Działu Kadr lub przełożonemu wyższego szczebla. Zachęcamy do reagowania zarówno w przypadku doświadczania mobbingu jak i zaobserwowania takiego zjawiska. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce będziemy adekwatnie reagować. Zapraszamy również do kontaktu i śledzenia strony www.facebook.com/meynpolska

Osoba nękana mobbingiem
@MEYN

Witam, nie raz już było zgłaszane kierownikom o mobbingu , wyżywania się na pracowniku przemocą psychiczną aż odechciewa się pracować. Było zgłaszane kierownikom jak odzywa się koordynator magazynu głównego do podwładnych , ale widać że jaks osoba wyżej postawiona zataja informacje o tym , bo przecież kolegę nie podpierd..... do dyrektora. Nie polecam się zatrudniać na stanowisku magazyniera lub rozwoziciela

@Osoba nękana mobbingiem

Zgłoszenia jakie historycznie zostały zgłoszone przeszły pełną procedurą i zakończyły się pozytywnie formalnym rozwiązaniem sprawy przez obydwie zainteresowane strony. Z racji charakteru takie rzeczy procedowane są pomiędzy zainteresowanymi stronami, a nie na forum publicznym.

Byly

Potraficie tylko narzekać hihi.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w MEYN POLSKA?

MEYN

Tak, całe wynagrodzenie wypłacane jest na konto.

Blady

A co dają te maseczki które są ściągane na śniadaniu przez wszystkich,? Zaraza paruje na całej stołówce. Po godzinie maseczki są wilgotne a dali 3 na cały tydzień nie mowiac o parujących okularach. Gdzie jest bhpowiec?

@Blady

Zgadza się, wyposażyliśmy pracowników w 3 maseczki wielorazowego użytku do prania i regularnego wymieniania zarówno w trakcie pracy jak i poza nią spełniając wymogi obowiązującego rozporządzenia. Prowadzimy również akcję edukacyjną jak poprawnie zdejmować, zakładać, dezynfekować i prać maseczki aby spełniały one swoje zadanie.

kefir
@MEYN

Bardzo błyskotliwa i wyczerpująca odpowiedź. Blady o chlebie, MEYN o niebie.

Filip
@Blady

A co ma bhpowiec do tego?

Były CNC

Witajcie koledzy. Widzę że nic się nie zmieniło ????

MEYN

Jeżeli ma Pan uwagi lub chciałby Pan zgłosić nieprawidłowości to zachęcamy do kontaktu z Działem Kadr.

GOŚĆ

A maseczek nie używacie ? :)

@GOŚĆ

Używamy :), wyposażyliśmy pracowników w 3 maseczki wielorazowego użytku do prania i regularnego wymieniania zarówno w trakcie pracy jak i poza nią spełniając wymogi obowiązującego rozporządzenia. Prowadzimy również akcję edukacyjną jak poprawnie zdejmować, zakładać, dezynfekować i prać maseczki aby spełniały one swoje zadanie.

Mario

Szacun za środki do dezynfekcji rąk zanim jeszcze zaczął się medialny szum!

Robol
@Mario

Tak są środki przeciw koronawirusowi ale co trzeci dzień...

@Mario

@Mario - dziękujemy @Robol - pracujemy nad usprawnieniem procesu. Niestety początkowe wdrożenie napotkało nieprzewidziane problemy związane z użytkowaniem jak i szybszym zużyciem już ciężko dostępnych środków. Na ten cel między innymi przygotowaliśmy bardziej szczegółową instrukcję używania tychże środków.

Byly

A kro z byłych zechce tam wrócić

MEYN

Firma Meyn zachęca do kontaktu zarówno obecnych jak i potencjalnych pracowników poprzez stronę www.facebook.com/meynpolska

Damian

dzięki!

Bueno

done!

Radej
@Bueno

Czy można przesyłać tą drogą aplikacje?

@Radej

Na www.facebook.com/meynpolska chętnie odpowiemy na wszelkie pytania natomiast aplikację prosimy przesyłać bezpośrednio na adres poland@meyn.com

A byłych też???

@Adam

oczywiście :)

Ryszard
@MEYN

Wiecie może, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można aplikować? Nie znalazłem odpowiedzi w tym zakresie.

@Ryszard

Tak oczywiście, na wielu stanowiskach organizujemy przeszkolenie zawodowe od zera. Zachęcamy do przesyłania aplikacji na poland@meyn.com i zapraszamy na www.facebook.com/meynpolska

@MEYN

To dlaczego całe biuro skakało po moim CV?? ????????

Zawodowoec
@Adam

Adam oczywiście że tak rocznik 76.

Chcepracowac

Meyn slynie ze stali szlachetnej.. Czy spawa sie u was duplex,superduplex?

@Chcepracowac

Spawamy stal nierdzewną i kwasoodporną.

gamonie
@Chcepracowac

304, 316

Zostaw merytoryczną opinię o MEYN POLSKA - Lębork

• Jak się pracuje w MEYN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy MEYN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEYN POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEYN POLSKA?

Kandydaci do pracy w MEYN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEYN POLSKA