Opinie o Wanda Grzegorzewska Kantyna Żołnierska Jw 3797 w Giżycko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wanda Grzegorzewska Kantyna Żołnierska Jw 3797. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wanda Grzegorzewska Kantyna Żołnierska Jw 3797 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wanda Grzegorzewska Kantyna Żołnierska Jw 3797 w Giżycko

Aneta Nowy wpis

Co taka cisza na tym wątku? Co słychać w firmie?

pit Nowy wpis

ciezko sie zalapac do pracy do wojska ,no i do jakiego wieku najpozniej sa szanse realnie sie dostac

Ryszard Nowy wpis

Czy coś dzieje się w firmie? Zupełnie nie piszecie na tym wątku.

ochotnik Nowy wpis

Od ponad 2 lat zasilam szeregi NSR pod WSzW w Olsztynie. Postanowiłem jednak iść na egzaminy do zawodowej służby w korpusie szeregowych. Waham się jednak miedzy miejscem docelowym - Giżycko (ok 180 km od rodzinnego miasta) lub Morąg (ok 70 km) Podzielcie się sowimi opiniami na temat tych jednostek.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wanda Grzegorzewska Kantyna Żołnierska Jw 3797? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy pracownik fizyczny
Bruta Krzysztof Żamojdzik
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik biurowy, zdalny, z jęz. niemieckim
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
szeregowy

A nikt nie napisze o warunkach pracy (służby) szeregowych zawodowych? Czy wpisy są na cenzurowanym? Spróbuję nieco przedstawić służbę w tym "cyrku" - o ile nie wykasują wpisu. Kasa - owszem - nie jest zła jak na nasz region - na początek 450 zł świadczenia mieszkaniowego (tyle jest w Orzyszu) w Giżycku jest nieco więcej. Uposażenie na początek około 2400 zł netto (co trzy lata dodatkowo 3%). Obecnie pojawiła się perspektywa pracy (służby) powyżej 12 lat - z możliwością uzyskania świadczeń emerytalnych (po 15 latach służby, ale tylko dla tych którzy służbę rozpoczęli przed 01.01.2013 r.). A klimat pracy? - wszystko zależy od tego z kim i gdzie pracujesz (służysz). Jeżeli trafisz na zakompleksionych dowódców, którzy wychowali się w patologii to lipa. Chyba, że zniżysz się do ich poziomu intelektualnego i zostaniesz ich du...owłazem lub innego rodzaju cwe...em. Są jeszcze nagrody - do 12 dni urlopu nagrodowego w ciągu roku lub kasa - ale tylko dla tych "wybrańców" czyt. jak wyżej. Ogólnie panuje kolesiostwo i kur....two. Do pracy (służby) przyjmują - na te lepsze stanowiska - tylko znajomków. Poza tym co chwila jakaś sracz...a, typu "kryć się bo jadą" - chaos! I straszenie - karaniem, co roku opiniowaniem, przedłużanie kontraktów tylko na minimalny okres tj. 24 miesiące (a gdyby mogli to dawaliby najlepiej na 3 miesiące, ale ustawa tak stanowi). Oprócz tego, że istnieje coś takiego jak Ustawa i Regulamin to wprowadzają swoje wewnętrzne prawa i zasady. Ogólnie to jest cyrk!

kamil

szukam pracy jako szeregowy zawodowy specjalizacja elektromechanik bwp interesuje mnie praca w jednostce w giżycku

KGB

jaka specjalizacja ?

kaliber

szukam pracy jako podoficer w jednostce w Giżycku lub w Orzyszu

Zostaw merytoryczną opinię o Wanda Grzegorzewska Kantyna Żołnierska Jw 3797 - Giżycko

Wanda Grzegorzewska Kantyna Żołnierska Jw 3797
1.3/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Al. 1 Maja -
    11-500 Giżycko