Opinie o Helios Kino w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Helios Kino. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Helios Kino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helios Kino w Katowice

Jakie wartości są cenione w Helios Kino?

Słowa kojarzące się z Helios (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...nikłe . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...wporządku. Od jakiej stawki można negocjować pensję?1000 Najbardziej podobało mi się w Helios:atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Helios:

Karma

Najgorsze kino Helios jest w Płocku. Mobbing praca po 12 lub 15 godzin. Jedni dostają po 1 zmianie na tydzień mimo że podają 6 dni do dyspozycji a inni po 7 zmian w tygodniu. Kierownik kieruje się sympatiami a nie kto ile może pracować. A pani dyrektor godzi się na to i podpisuje pod tym .

Rudowłosa15 Nowy wpis
@Karma

Nie tylko tam tak jest. W Przemyślu jest tak samo. Jedni dostają dużo zmian a inni jedna albo dwie

Grażyna Nowy wpis

pracownik Heliosa to może za darmo wchodzić na seanse ? taka forma benefitu od firmy ?

Lisek Nowy wpis

Mam nadzieje ze przez segregacje wasza siec padnie i zwinie zagle. Bedzie to nauczka dla innych.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Helios Kino? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Jan

Segregują ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych.Omijac szerokim łukiem

Barnaba

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem takiej ciszy na forum?

Naba
@Barnaba

Nudy nie ma co robić paczę na tych (usunięte przez administratora) i się śmieje

Czarek

Zadowolenie z pracy będzie wówczas kiedy pracownik będzie miał chęci do pracy!!

Na obsłudze pracuje się za najniższa krajową na umowie zlecenie, nie ma zniżek na ich produkty poza darmowymi wejściami do kina pod warunkiem, że jest się w ubraniu służbowym, elastyczność grafiku wygląda na zasadzie, że jest elastyczny poza dniami w których trzeba wpisać, że można pracować minimalnie 8h (dla studentów dziennych są to wszystkie weekendy a dla zaocznych wszystkie dni tygodnia), ogólny chaos w grafiku, tzn. można dostać w jakiś dzień jedno stanowisko, po czym przychodzi się by się dowiedzieć, że jednak tu dziś się nie jest potrzebnym i trzeba być na innym. Do tego podczas sylwestra był taki chaos, że jeden pracownik musiał obsługiwać całe kino i biegać od sali do sali tylko po to by na następny dzień przyszło o kilka osób za dużo na każde stanowisko.

ewa

Na pewno @lika słyszałam, że w tym kinie mają najlepsze warunki z multipleksów

śmiechu warte

chodzi o heliosa na ulicy 1 maja 11/13 katowice zawodzie,a wy piszecie o czym o kinie????

śmiechu warte

Witam uwaga na tę firmę! juz na wejsciu człowiek się dowiaduje od innego pracownika który tu już pracuje że to firma to [usunięte przez moderatora]...cóż jak się potem okazało ta osoba miała RACJĘ! nabór prowadzony był na osobę do biura a w czasie rozmowy Pani kierownik mówi że już mają osobę na to miejsce a teraz szukają telemarketerów... buahaha, poprostu zwabiają ludzi pod hasłem jakieś oferty a chodzi im o czysty telemarketing! szkoda czasu i energii, żeby się posuwać do takich kłamstw!!!i uwaga ta [usunięte przez moderatora] I piętro to ona tak nabiera ludzi i z nich kpi! jest arogancka, ma niepokolei w głowie, zadaje takie pytanie jakby miała grupę inwalidzką na głowę, chyba ma.nie polecam.

jeśli o płacę, to początkowo jest to 5 zł na rękę, po 3 przepracowanych miesiącach obiecują podwyżkę, ale to różnie bywa... czasem trzeba czekać o wiele dłużej, niektórzy mają dosyć czekania i się zwalniają atmosfera w pracy - tworzą ją ludzie z którymi się pracuje, są to studenci, wszyscy w podobnym wieku, więc łatwo można się dogadać i jest przyjemnie, ludzie z którymi pracujesz to chyba największy plus [usunięte przez moderatora] są raczej nieżyciowi, nigdy nie pracowali na obsłudze, a przy dużych premierach jest sporo pracy, niekiedy naprawdę nie da się wyrobić w czasie, a oni potrafią ci powiedzieć, że się nie przykładasz; lub też, gdy szybciej posprzątasz i usiądziesz sobie na chwilę na sali mają ci to za złe, bo w pracy się nie siedzi jak w każdej pracy, są plusy i minusy, ale jest to dobra praca dla studenta, który chce dorobić parę groszy, bo grafik jest elastyczny

hmmm

1000 zl brutto?

zaczynasz pracę od 1000 zl potem możesz liczyć na podwyżkę

Zostaw merytoryczną opinię o Helios Kino - Katowice

• Jak się pracuje w Helios Kino?

Zobacz opinie na temat firmy Helios Kino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Helios Kino?

Helios Kino