Elektroprojekt SA

Lublin

Opinie o Elektroprojekt SA

gahia

Hej! dowiedziałem się, że ta firma jest o ogólnokrajowym zasięgu, z ponad 50-letnim doświadczeniem, lider w doradztwie technicznym i usługach projektowych, wiec od lat pracuja już nad rozpoznawalnością marki i dobrze im to wychodzi na pewno według mnie.

Młodziak

Po raz kolejny pytanie o elektroprojekt. Jakie zarobki? Jaka atmosfera? Jaka kadra? Czy firma realizuje duże zamówienia? Jest sens aplikować świeżo po studiach?

a ile wynoszą te zarobki?

Słowa kojarzące się z Elektroprojekt SA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . w porządku Od jakiej stawki można negocjować pensję? 900 Najbardziej podobało mi się w Elektroprojekt SA: interesująca praca Najbardziej nie podobało mi się w Elektroprojekt SA: niskie zarobki

trzeba cięzko pracować,

Zostaw opinię o Elektroprojekt SA - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroprojekt SA