INSTALŁUK

Toruń

Opinie o INSTALŁUK

Ciężko

No nie wiem czy zmieniła nazwę, ponieważ z tego co ja widzę nadal prosperuje pod tą doskonale nam znaną nazwą InstalŁuk więc skąd takie plotki, informacje? Daj znać dlaczego tak w ogóle uważasz, bo nie rozumiem.

MISIEK

wciąż czekamy,niestety od firmy żadnego odzewu,ale to nic będzie więcej odsetek,już prawnik się o to postara,żeby już nikogo nie oszukali.

MISIEK

Właśnie oddaliśmy sprawe do sądu,o wypłate zaległości wraz z odsetkami oraz ogłoszenie upadłości firmy INSTALŁUK Sp z.o.o.

MISIEK

OSZUŚCI.Czekam od stycznia 2015 a mamy dopiero styczeń 2016.

łłłłłłł

OSZUŚCI. Nie płacą! Na pieniądze czekam od kwietnia 2015 a mamy styczeń 2016.

MISIEK

gdzieś jeszcze zatrudniają na umowe o prace,chyba kolega jest z innej rzeczywistości?

Antoś

To chyba /a raczej na pewno/ banda oszustów , nie płacą pracownikom jak również podwykonawcom. Wychodzą z założenia, że po co ludziom płacić jak pieniądze mogą mieć na swoim koncie.Ludzie bez wstydu i myślący tylko jak kogoś oszukać. Każdy kogo chcieliby zatrudnić powinien przeczytać wszystkie opinie. Jakby nie mieli ludzi do pracy to może zaczęliby ich szanować

MISIEK

Czy uważasz,że czekanie na pieniądze od stycznia (dopiero przecież Pażdziernik)jest jak najbardziej w porządku,

jurek warszawa oksywia

ta firma jest zajebista wporzatku ludzie pracuje za 5 zl i jestem zadowolony elgeniusz tez jest zadowolony z tej firmy

witam pracuje w tej firmie kilka lat i jest super.fajni ludzie.

ja

oszuści, nie wypłacają pieniędzy, robota od rana do nocy, na koniec okazuje sie ze za darmo prawie

Zostaw opinię o INSTALŁUK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSTALŁUK