Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Warszawa S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Warszawa S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Warszawa S.A.

Były pracownik

Warunki pracy daleko odbiegające od przyjętych norm. W kwestii płatności, jest dokładnie tak jak napisali poprzednicy. Wypłaty są z opóźnieniem, a większość pracowników nie otrzymała wynagrodzeń od listopada 2016 roku. Umowy zawierane są na niższe kwoty, tak by odprowadzać mniejszy ZUS. Sporadyczne kontrole PIPu nic nie dają. Firma nierzetelna. Właściciele to oszuści. Totalnie nie polecam!

czekam na pieniądze

nie polecam firmy Przedsiębiorstwo budowy sieci poprzednia nazwa INSTALŁUK,firma niżetelna,niesłowna,niewypłacalna,zalega nam z fakturami od stycznia 2015r,nie odbierają telefonów nie odpowiadają na e-maile,mają wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

były pracownik

nie polecam firmy ani do pracy ani do współpracy, pracownikom płacą z 1-2 miesięcznym opóźnieniem, w ratach, a gdy odejdziesz to w ogóle nie dostaniesz, możesz iść do PIP, ale oni nie boją się PIPu bo mają tak wieje kontroli od nich a kary są małe więc płacą kary i koniec, nie odprowadzają za pracowników ZUSu, naciągają kontrahentów a później nie płacą faktur, zbywając że czekają na środki, które lada dzień wpłyną i wtedy zapłacą, oczywiście tego nie robią, oszukują US wyłudzając VAT, generalnie trzeba się trzymać daleko od tej firmy!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Warszawa S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Warszawa S.A.