Prywatne Biuro Ochrony

Opinie o Prywatne Biuro Ochrony

mózer

poro,z tego co mi wiadomo to u nich można zarobić średnio 1200 zł netto. Nie widziałem lepszej oferty na rynku w tym rejonie, Czy ktoś z nimi już długi czas pracuje ?

spoko firma

Słowa kojarzące się z Prywatne Biuro Ochrony"Defender-Service" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Prywatne Biuro Ochrony"Defender-Service": Najbardziej nie podobało mi się w Prywatne Biuro Ochrony"Defender-Service":

Zostaw opinię o Prywatne Biuro Ochrony - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatne Biuro Ochrony