Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Magda

Firma wczoraj rozstała się z K. K , z powodu pisania negatywów , teraz pisze z domu . Żałosne

Aga

Powtórzę się ; To każdego indywidualna sprawa. , jakie ma oczekiwania i wymagania . Niezrozumiały jest twój profil , nie pracujesz w tej firmie , innym narzucasz co maja myśleć , robić , obrażasz osoby pracujące w tej firmie , zastanów się trochę bo się zagalopowałeś.

Kazio
@Aga

Nawet w nocy musisz pracować żeby zadowolic prezesa?? A na 7 do pracy tak? Powodzenia dzisiaj. I pamiętaj jak cie zwolni, nikt o tobie nie wspomni jak to broniłaś tej stodoly :)

Zbychu

Firma genialna, fajna spokojna praca

Fajnie
@Zbychu

Mnie też w tej firmie dobrze się pracuje .

@Zbychu

Co mnie to obchodzi co kto pisze, ja pracuję w firmie i j jestem zadowolona , praca super , darmowe posiłki super , darmowa kawa też super, wynagrodzenie ok.

Aga

Twoja opinia nic merytorycznie nie wnosi , po co to piszesz ? Udawadniasz tylko swój niski poziom , nic więcej

Praca i firma jedna z lepszych w jakich pracowałem,

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Aga

Ja w tej firmie pracuję , praca i firma mi pasuje a nie będę tolerowała gawiedzi ktorej w Yciu nie wyszlo i wyżywają sie na innych .

Obiektywny

To ty jesteś kłamcą i (usunięte przez administratora) , podając się za Wnirowskiego , jesteś żałosny malutki czlowieczku .

Mnie to pasuje i innym też , ty już nie pracujesz , więc dziwię się że dbasz o nas kiedy nam podobają się działania firmy . Z tobą ciś jest nie tak .

Marcin 22

Słaby to ty jesteś, zostałeś zwolniony i piszesz nieprawdziwe negatywne komentarze , żal mi ciebie .

Ala

Co mnie to obchodzi , ja pracuję w firmie i j jestem zadowolona , praca super , darmowe posiłki super , darmowa kawa też super

@Ala

Trudna sytuacja

To się nazywa węzeł gordyjski nadchodzi chwila prawdy dla firmy w tą albo w tą Handlowcy mają ciężko tutaj

?

Czemu został jak to jest?

@Trudna sytuacja

Bzdury piszesz ja pracuję w firmie kilka lat i zarabiam 2 razy więcej niz w innych firmach o takim samym charakterze pracy. Zostales zwolniony i teraz psioczysz , nic ci to nie da .

@Ph

To prawda w tej firmie tak jest ;sprzedajesz zarabiasz, dużo sprzedajesz dużo zarabiasz , mało sprzedajesz firma się z tobą roztaje i trafiasz tutaj aby narzekać . Pozdrawiam

@?

Bo mu się podoba i kasa dobra

Ph

Jesdyny bład dyrektora to to że nie przewidział że bedziesz klamał na rekrutacji że jesteś świetnym sprzedawcą , ale się nie dziwię bo firmy w czasie kryzysu zwalniają najsłabszych i tacy się błakają po rynku pracy aby się gdzieś zachaczyć .

PH

I znowu ten sam robi swoje. Pracuję kilkanaście lat jako PH w tej firmie i nie uciekłem, a headhunterzy wydzwaniają do mnie regularnie od lat. Przestań łżeć człowieku!!!!!!!! Pracowici ludzie w tej firmie są zadowoleni i sowicie wynagradzani, na złotego też mogą liczyć, a tacy jak ty, sflustrowani własnym nieudacznictwem nie są. (usunięte przez administratora) od tej firmy, jesteś (usunięte przez administratora)

Ph

Złotemu to ty do pięt nie dorastasz , zaczynał jako ph kilkanaście lat temu w Dospel , złota też nie rozpoznasz bo się i na tym nie znasz " ołowiany żołnierzyku"

Ph

Takie kłamstwa na niewiele się zdadzą , byłeś słabym Ph , nie potrafiłeś sprzedawać , a teraz piszesz złośliwości , w każdej firmie potraktują cię w podobny sposób ,

PH najlepszy
@Ph

PH bardzo trafnie i rzeczowo odpisałeś tej „ słabińce” nic nie zrobił a ocenia najlepszych i to negatywnie , bezczelny młokos . Firma Dospel to nr. 1

Ph 2

Słuchaj mały nieudaczniku , piszesz bzdury bo szybko wyleciałeś , firma Dospel działa przez 50 lat i dalej będzie się rozwijać czy ci się podoba czy nie , jak nie umiałeś sprzedawać to nie miej pretensji do firmy . Dyrektor który jeździ nowym BMW 7 nie chodzi w tombaku baranku , nawet logicznie nie potrafisz myśleć .

Ph najlepszy

Jak handlowiec pisze że kasa mała to od razu wiem : to rzaden handlowiec , dostaje podstawę i tylko podstawę która jest w każdej firmie podstawą resztę czyli premię / prowizję wypracowac a wtedy to są konkretne pieniądze .

DR

Wylewanie żali nic ci nie da, trzeba było dobrze pracować,

@Ph najlepszy

Zgadza się. , każdy dobry handlowiec w Dospel zarabia dużo , słabi odpadają , zawsze tak było i to jest logiczne

@DR

A mnie pracuje się w Dospel super, jest ok

Dorota

Firma i praca bardzo fajna , atmosfera super polecam

Olaf
@Adam

Firma Dospel jest super Super bufet Super darmowa opieka lekarska Super kawa bez limitu

Witek
@Olaf

Zapomniałeś dodać : Super darmowe owoce Super bon urodzinowy 150

Romek

Cwaniaczkiem to ty jesteś , wyleciałeś z firmy i piszesz negatywy.

Romek

Uważam że w obecnych czasach i to praca w tej firmie jest Ok , szczególnie ze kawa i posiłki są darmowe

Może sie powtórze , ale w dalszym ciagu nie rozumiem osoby ktora nie pracuje w firmie , zostala zwolniona , podaje sie za różne osoby pisząc nieprawdziwe złośliwe komentarze i atakuje ludzi którzy w tej firmie pracują i praca oraz firma im sie podoba . Powinieneś chlopie iść do psychiatry aby zaczął leczyć cie z nienawiści .

Bardzo fajna firma, jest super

Grażyna

Tak to prawda , jest super.

Magda

Jak widać najlepsi pracują tam latami..aż do dziś. Ja jestem tego przykładem. Firma Dospel to firma rozwojowa z ogromnym potencjałem, która jest już na runku 50 Lat (logika podpowiada 50 Lat firmy Dospel na rynku o czymś świadczy....;) ) Nie słuchajcie, że firma pada.. To BZDURA, Dospel świetnie prosperuje. Ludzie zawsze będą narzekać szczególnie ci negatywni.

@Magda

To prawda jak jesteś nr. 1 to praca w Dospel będzie Ci odpowiadać, szybki awans i kasa ok

Damian
@Magda

Ja jestem z tych pozytywnych i moja ocena też bedzie pozytywna , firma jest ok, fajnie mi się w niej pracuje

Dorota

Ja też jestem zadowolona że rozpoczęłem prace w tej firmie dużo o firmie słyszałem i złego i dobrego , pracuję jakiś czas i jestem zadowolona.

Ula
@Dorota

Tak, praca w tej firmie jest super

Ula

Pracuję tutaj dłuższy czas firma i praca bardzo fajna

Witek

Praca. W tej firmie jest dobra, jak na dzisiejsze czasy bardzo dobra

Firma z pomysłami , praca bardzo fajna, byłem na rozmowie , myślę że rozpocznę współpracę

Wojtek

Mnie praca w tej firmie bardzo się podoba , i jak będą obecne warunki to nie zamierzam szukać innej.

Agnueszka

Opinie negatywne piszą osoby negatywne, lub zwolnione, w mojej poprzedniej firmie było tak samo, jedyna różnica to tutaj jest wyższy poziom

@Agnueszka

Agnueszka

A socjal w tej firmie to : Darmowe śniadania Darmowa opieka lekarsks Darmowe owice Darmowa kawa Darmowe witaminy suplementy

@Agnueszka

Atmosfera bardzo fajna . Pozdrawiam koleżanki i kolegów

@Ewa

Atmosfera bardzo fajna . Pozdrawiam koleżanki i kolegów

Czesiu

Firma ok, kreatywni i kultura i ludzie tutaj pracują, jest super

Daria

Atmosfera i kierownictwo w firmie na wysokim poziomie.

Els

Pracuję dłuższy czas i firma mi się podoba, praca ciekawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 509.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.