Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

magazynier

kompletnie nic a nic nie mamy!

faktycznie

Kolego, gdybym miał coś powiedzieć to kropka w kropkę napisał bym to samo i chyba nie tylko ja. Do tanga potrzeba dwojga. Dodam tyko że Narzędziowni potrzebne jest kierownictwo pokroju p. J.P, za jego rządów był porządek. Wcale się nie dziwię że teraz się rozsypuje, a szkoda bo firma ok, brakuje tylko szkoleń, spotkań z kierownictwem jak za starych, dobrych czasów.

orzeł com back

Tego się nie da poukładać bo stary nie chce musiał by przestć kraść on i jego rodzina i powinna by zainwestować w nowe technologie które zmniejszyły by nakłady finansowe na firmę takie jak opłaty za prąd 1 dać pracownikom równe prawa i równe pieniądze np młody przychodzi 1 rok robi za 10 zł drugi za 11 trzeci 12 4 13 a 5 rok 14 zł aż do maksymalnej stawki ile jest na określonym stanowisku tylko stary nie chcce mieć ładu ustalić czas na wszystko z naddtkiem na nieprzewidziane usterki zakaz całkowity palenia picia alkoholu i brania narkotyków musiał by wrucić wczasy pod grusza i dowolną ilość wolnego nie ustalana przez pracodawce limitu tak zwanego mam wolne 26 dni roboczych biorę ile chce. Nie ile mogę i le oni mi pozwalają czyli grabowskoi brak terroru waszyzmu zastraszania popędzania i wymuszania to było by normalnie normalny tryb życia i normalna praca

heh
@orzeł com back

Mylisz się - wszystko da się poukładać . Trzeba tylko spowrotem naprawić błędy Dy-ki , przywołać do porządku rozpuszczonych ustawiaczy i pozwolić działać odpowiednim ludziom. W tej chwili mam wrażenie że tylko obecny dyr.prod. razem z technologami i nkj wali głową w mur , Dy-ka nie wie o co chodzi ! i powinien powoli zbierać się do wylotu z firmy. My na produkcji widzimy od co najmniej roku że tu nic sie nie zmienia na lepsze. Teraz podobno przeszedł z Kruszyna koleś który ma wszystko naprawić - tak słyszałem.Ciekawe czy tutaj taki układ zadziała .Obawiam sie tylko ,że tu zniszczenia zrobione przez kierownika sa nie do odwrócenia . Dyr.prod też chyba ma powiazane ręce z narzędziownią - bo tam syf.i człowiek chodzi troche zrezygnowany. Powiecie że zwykły robotnik z hali gów-no wie ale my widzimy dużo wieszcie.

pracownica

Czy ktoś zrobi porządek z tymi liderami! Niektóre to tak walą w chu.. , a majstrowie na to pozwalają,ciekawe za jaką przysługę . Kierownictwo daje przyzwolenie dla wazelin .

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
heheh

mam newsa - chyba dobrego . Od poniedziałku wraca na wróblową J.S. może jemu uda się ogarnąć ten (usunięte przez administratora) zrobiony przez Dy-ke. Jak był poprzednio było OK

orzeł com back

Lidlu ojczyzno moja ty jesteś jak oszukanie mięso w opakowaniach z plastiku wydy,,,, mamy na żarciu ludzi bez liku ile polskich oszustów na maybacha i Ferrari zbierających i ludzi ruc ,,, hają,,,cyh za te kopiejki niestarczające od dziesiątego do dziesiątego i szefa każdego jebni,,,tego za ich marzenia Jenie,,,,,,cie jak osły żeby każdy (usunięte przez administratora) i de,,,bil był radosny za ten faszyzm i rasizm pospolity u deboli niezliczonych każdy w grformie jest suk. ,,,,nsyn skończony za te dziw. ,,,, ki kradnące co trawę Jarające na łace za te muzgi spalone i spręzynki w głowie wyprostowane życzę wam osły pały (usunięte przez administratora) ebyście zawsze były dymane

orzeł com back

Ja bym poukładał 5 tys i na miesiąc tylko i zrobię tam takie zmiany że stary nie uwieży ile można jeszcze kasy na Maybacha zaoszczędzić

heheh
@orzeł com back

Najpierw naucz się stylistyki i ortografii - a potem do łopaty !

normalny

Fakt, w Kruszynie lupo najwazniejsze, lubie patrzec jak tzw majstrowie biegaja i wazą. Debilizm:))))

Stały

Tomek ma niedługo na majstra wrócić. Ciekawe jak dokładnie będzie lupo ważył.

on

A wiecie, że prettl to syf, zatrudniają a później zwalniają. No i to kierownictwo pożal się boże.

huba

Wiemy

sese

A wiecie,że Pretl podkupuje naszych technologów ???

J23
@sese

graformianka

a ja wiem kto to pisał.... ale nie będę pisała bo się nam kolega zmarszczy mocno :)

twój miś

Tak tak nagana. To Lubie.

tom i jerry

Orle com back! Ty jesteś jak na jajkach menda, Ile ci gębę trzeba obić, ten tylko się dowie, Kto cię czytał. Dziś tępotę twą w całej szpetocie Widzę i opisuję, bo rzygam po tobie. Tato wielki, co ogromnej bronisz fabryki I w skromnym siedzisz gabinecie! Ty co gród wtryskowy i narzędziowy ochraniasz z jego wiernym ludem! Jak mnie toma i jerrego do pracy powróciłeś cudem, (Gdy od strasznego pośredniaka pod Twoją opiekę Ofiarowany, bezrobotną podniosłem rękę I zaraz mogłem pieszo do Twej fabryki progu Iść za wróconą pracę podziękować Bogu), Tak nas powrócisz cudem na Wróblowej łono. Tymczasem przenoś mojego auta koła Do zjazdu niewidocznego, do tego parkingu dziurawego, Szeroko nad błękitnym budynkiem rozciągnionego; Do tych maszyn malowanych wtryskiem rozmaitem, Wyzłacanych płytami, posrebrzanych kolumnami; Gdzie technylowy świerzop, hostacom jak śnieg biały, Gdzie detali rumieńcem skrzynka i paleta pała, A wszystko przepasane jakby taśmą, folią Szarą, na niej z częsta lepkie etykiety siedzą.

orzeł com back

cssso jiessst allle maaam zjazda ej gamonije grafooorm ja cijeee co allle sie na nabb nabakałam o ku... ja zzzdyham ja ćśie cso je ja ale zzzwała ja ooodjast

antyorzeł

orzeł już nawet w dzień chleje i ćpa widzę - najgorszą opinię w Bydgoszczy masz ty orzeł zachlana kanalio o małym przyrodzeniu - spotkałem wczoraj twoją starą cpunie i potwierdziła, że odchodzi a do tego śmiała się, że nic tylko albo chleesz albo siedzisz w gowork - masz niezłą jazd (usunięte przez administratora)

orzeł com back

Widzicie jakie ku. ,,,, osły tam pracują dbają o zjebany wizerunek firmy bo kasę chcą tylko na was robić i walić w (usunięte przez administratora) ja i nic nie robić nieroby tylko kłamią non stop i zadużo Hansa Christiana czytali albo w pustyni i w puszczy graform to kołchoz pracy ma najgorszą opinie w Bydgoszczy stary to największa mensa i oszust i (usunięte przez administratora) i nic tam się nie zmieni bo to mafia

muniek
@orzeł com back

A dlaczego gamoniu zabakany nazywasz siebie "orzeł" skoro w Graformie podczas twojej krótkiej i śmkiesznej "kariery" wołano na ciebie "drutoliz"???

orzeł com back

a wogule to żona co mie zostawia powiedziała że jednak mam fajfusa za małego ale nie dlatego mie zostawia bo to pikilo do tego że tak chlam i ćpam i nie mam kasy i smierdze jakby tylko chodziło o małego wacka to by se sama dobże robiła i ryja czymała ale tak to odchodzi a ja nie wyrabiam i zaczynam szaleć a potem wóda durzo wódy i bakam wcionsz bakam a potem na koniec w żyłe i ftrakcie pisze na goworku te brednie w nocy jestem wrakiem szczontków szmaty zachlanej teraz sie wykompałem i doszłem do siebie to pisze szybko pszeprosiny zanim znowusz sie zachleje jak świniak

orzeł com back

i szczegulnie pszepraszam osoby kture wymieniłem z nazwiska lub imiona bo na prawde ich lubie tylko zazdroszcze że majom taką prace i zarabiają kase a ja wywalony z graformu po tygodniu bo jestem łajza co nawet pszy taśmie se nie radzi i nie zdanża na to i tak już nie ma lekarstwa chyba jako narkoman i alkoholik pujde do jakiegoś lekarza i skierujom mie na odwyki i wtedy bende sie ubiegał o rente i może sie uspokoje - wybaczcie zafajdanemu śmieciowi jak ja ale nie myśle po dragach i alku jestem jak (usunięte przez administratora) zwykła!

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform