Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”

nieznany

trzeba sobie ulepić swoje pyzy to by ci smakowały a nie kupować to co nie dobre i narzekać

koka

O ile pierogi ruskie są naprawdę dobre, o tyle z truskawkami to tragedia. Pierogi rozklejają się podczas gotowania, nadzienie jest wszędzie ale nie w pierogu. Nie polecam

kieszek

tylko czy Anita ma odpowiednie warunki do tego aby w ogóle do takiego korala się choćby zbliżyć w jakiś sposób?

@kieszek

a co koral takiego oferuje bo jadłem lody z korala i nic takiego rewelacyjnego nie chwaląc lody z anity

nerkowiec

produkty Anity nie są niestety jeszcze zbyt dobrze znane na rynku. Do takiego Korala to jeszcze im daleko

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
TadeuszWajchePrzeloz

to pytanie odnośnie za co jest premia w Anicie zaliczyłbym do Top 10 największych zagadek w historii ludzkości,nie rozwiązałby jej nawet Sherlock Holmes.

anita

Prawdziwy Działosok jest dobry ale 2metry pod ziemią,

loko

praca lekką nie jest ale bez tragedii... Fakt że ciężko z urlopami, bo sezon trwa wiecznie i nigdy nie maa dobrego momentu na wolne...płaca też bez rewelacji, ale wypłata zawsze w terminie, umowa, ubezpieczenie itp...

nieznany

a z korala czy z innej firmy to są świeże bez powtórnego przerobu

errrrrr

Skontaktuj się z działem sprzedaży , a wszystko się dowiesz. Nie mamy żadnych tajemnic.

pzxc

Koledzy możecie napisać ile kosztują u was produkty? Chodzi mi np. o lody, ile kosztuje karton rożków, lotosów, kubków itd. Po jakich cenach kupują te produkty hurtownie? Pytam bo słyszałem że przebitkę maja niesamowitą. Dziękuje za wszelkie info.

Nowa

Moim zdaniem ,skromnym...powinno się uważać na to z kim się pracuje.Od P. (usunięte przez moderatora) się trzymać z daleka.Założył na tyle dużą firmę,żeby ludziska mieli pracę! Nie ma co narzekać,czasami zdarzy się ,jakaś drobna kłótnia,ogólnie nie jest złe,ale co niektórych kierowników i brygadzistów trzymałabym na dystans.

chłopie po poł roku pracy tam narzekasz jak nagi w pokrzywach, a ja przepracowałam uczciwie 10 lat i nie narzekam...i mam zamiar dalej pracować...do tej pracy potrzeba jaj. Dziękuje. Dobranoc :]

taki tam

Do "małpy" - jaka praca taka płaca :) Mylisz się,mi świat nie runął ani z powodu dziadka ani z powodu twojej odpowiedzi.Niestetty czasy się zmieniły i juz teraz nikt nie powie " czy sie stoi czy się leży to wypłata się należy".Teraz trzeba pracować a nie obijac sie w robocie.jeśliby pan szef zamknął firmę to lezycie na amen.Po rękach powinniście go całować że macie co robić,wypłatę dostajecie,dzieciaki głodne nie chodza.

zmulony

Jak czytam te wszystkie wypowiedzi to mi się RZYGAĆ CHCE!!!

iza220@vp.pl

kurka ZENEK szacun masz racje nawet tak bylo w 1999 roku ten pan M jest nie do (usunięte przez moderatora) zawsze duzo potrafil 2 w nocy a on zapierdziela w pizamie przez chlodie az mu okulary zamarzly;))))))))))

klient

a ja jak kupuje lody to patrze żeby nie były z Anity

@klient

to zrób sobie swojego loda to ci bedzie smakował

zmiana Chojnackiego

tak to prawda premia to 50 zł, a wypłata to 1400 zł za soboty niedziele i święta i 27 dni pracy.Pozdro dla małp;)

jeśli ktoś jest zainteresowany wypłatą,to niech sobie policzy 52 zł x ilość dni + premia uznaniowa,tak jest na umowie a wynosi ona 50 zł:) jeśli wogóle jest. Tak to wygląda

anitowiec

naucz się najpierw poprawnie pisać ty małpo analfabeto pójdzie pisze się przez \"ó\" i dopiero wtedy wylewaj swe żale na forum daj namiary na lepiej płatną prace bez wyzysku i nadgodzin oczywiście z góry dziękuje pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA” - Działoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”?