Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”

XXX

A może z ciebie kucharz jak z (usunięte przez administratora) i nawet gotowego dania nie potrafisz ugotować,w ramach przypomnienia sposób gotowania jest na opakowaniu pozdrawiam

Godzilla

A na jakim stanowisku pracujesz i jaka pracę wykonujesz?

Ab

To ile można zarobić?

Hanna

No ale poczucia humoru to z całą pewnością odmówić Ci nie można. Jednak byłoby lepiej, jakbyś już teraz poważnie podszedł do sprawy i powiedział nam, czym zajmujesz się w Przedsiębiorstwie Produkcji „ANITA”. To jak? Doczekamy się normalnej odpowiedzi?

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA” są paczki/bony świąteczne?

xxxyyy

są paczki wydawane na Boże Narodzenie. Najlepiej pytać w kadrach

Jak tam pracowałem to były paczki, maly proszek do prania bo trzeba sobie uprać samemu ubrania, olej Kujawski, herbata Lipton albo minutka, czekolada, konserwa, wódka krupnik, tanie wino i ruski szampan... za trud w pracy i ciągle (usunięte przez administratora), brak urlopu takie coś... w Caritas lepsze paczki dają, ech....

Młodzik

Po nowym roku mam w planach zacząć tu pracę. Ale po przeczytaniu tych opinii mam bardzo mieszane uczucia. Czy w tym zakładzie tak naprawdę jest(tyle godzin i tak słabo płacą ) coś więcej na ten temat?

Muminek

Akurat brygadzistom to zależy tylko na tym żeby na koniec zmiany mieć jak najwięcej ton na koncie a nie na tym by Tobie było ciepło...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jacek

Jakbym miał 2tys wypłaty to bym już na drugi dzień nie szedł do pracy... Miałeś jakieś chorobowe czy coś? Bo to naprawdę masakra z Twoją wypłatą.

Pracownik.
@Jacek

Nie, większość ludzi ma takie wypłaty tam na cały miesiąc pracy. Chyba, że jest się osobą wyżej, typu brygadzista lub podobne stanowisko to mają lepsze.

Macike

@waldek czyli w firmie same osoby z Ukrainy czy jest trochę Polaków ?

Xxx

Trzeba było zrobić sobie pierogi domowe a nie na latwizne. Zapewne na opakowaniu jest napisane co wchodzi w skład pieroga

Marzenna
@Xxx

Po to istnieją tego typu firmy spożywcze aby ludzie , którzy nie mają czasu gotować, mogli za swoje ciężko zarobione pieniądze kupić żywność. Komentarz jest co najmniej nie na miejscu. Dzięki konsumentom taka firma istnieje więc i Ty człowieku masz pracę. No ale jak sądzę za trudne to dla Ciebie do pojęcia skoro piszesz takie bzdury.Pozdrawiam

Xxx
@Marzenna

Przepraszam bardzo ale kto powiedział że ja tam pracuje? Stwierdzam fakty

Maciej

Tyle zmian z rzędu to rzeczywiście za dużo i zdecydowanie nie powinno się pracować w taki sposób. A jak tyle dni pracy (nocek) przekłada się na ogólne wynagrodzenie? Ile pracodawca płaci na godzinę, mógłbyś/mogłabyś opowiedzieć o tym i ogólnie o warunkach zatrudnienia na podstawie Twojego stanowiska?

Proponuję przyjąć się do pracy i zobaczyć, czy rzeczywiście krzyczą jeśli potrzeba urlopu lub wolnego (na pewno nie krzyczą) . Mnie też kiedyś straszyli Anitą i tym że nie ma czasu skorzystać nawet z toalety, a jak jest jakaś przerwa to tylko szczotka, bez przesady... Chociaż uważam, że system pracy mógłby ulec poprawie z 123 na 321 ze zmianami, a jakby była 4 brygadowka to już na pewno pracował bym tam nadal i twierdzę że więcej chętnych by się znalazło tam. Gdzie teraz nie ma Ukraińców...?

Artur

Hej. Jak zarobki w firmie? Dobrze się pracuje ?

Zenek

(usunięte przez administratora) Firma ma dziwną politykę, godzinami czeka się na rozładunku przez co blokowana jest ulica bo nie ma parkingu... Wszyscy jacyś wystraszenia i ten smród dokoła jakby coś zdechło. Mówią że to woda deszczowa ha ha

Bartosz

@Zk Skąd masz takie informacje? W internecie nic nie ma w tym temacie!

Jak z zarobkami w firmie? Jakie stanowiska najlepiej opłacalne? Czy warto tu pracować? I jak z godzinami pracy?

Brygida
@Zainteresowany

Najlepiej pracować na produkcji, bo w biurach zarabiaja znacznie mniej ????

Misio
@Brygida

Nie, najlepiej pracować jako Ukr., oni zarabiają najwięcej... Eh

Tomek Wróblewski

Chciałbym bardzo przeprosić Panią Agatę Musialską za obraźliwy i nie prawdziwy wpis na forum, który pojawił się w marcu.

@Tomek Wróblewski

Miło, że zamieściłeś tego typu wypowiedź na forum. Pracowałeś, lub też pracujesz w Przedsiębiorstwie Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”? Co mógłbyś powiedzieć o specyfice pracy w tym miejscu oraz zajmowanym przez Ciebie stanowisku?

King kong

Cholera a ja wlasnie kupilam pyzy z miesem Anita. No zobaczymy.. Same niepochlebne opinie na temat ich wyrobow. Strach mnie oblecial????

@King kong

@King kong, pamiętaj, że do każdej opinii zamieszczonej w Internecie należy pochodzić z dystansem - na forum GoWork.pl nie jesteśmy w stanie sprawdzić ich wiarygodności. Chciałabym także zwrócić uwagę, że powinni się tu wypowiadać pracownicy Przedsiębiorstwoa Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”. Czy są takie osoby na forum?

Agata

@Zainteresowany, a masz już doświadczenie w pracy w firmie w podobnej branży? Mam nadzieję, że odpowiedzą Ci osoby zatrudnione u tego pracodawcy, a dzięki temu będą to też istotne informacje dla innych kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwie Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”. @anonymous, nie jest to zbyt pochlebna opinia. Pracowałeś bądź też pracujesz aktualnie w tym miejscu?

Agata

@...., a czy Ty jesteś pracownikiem Przedsiębiorstwa Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”? Jeśli tak, to napisz proszę na forum swoją opinię na temat tego pracodawcy! @pracownik, co ma na celu Twój komentarz? Nie ma on związku z tematem dyskusji. Forum nie służy wymianie plotek o kolegach czy koleżankach z pracy. @Agata, rozumiem, że pracujesz w Przedsiębiorstwie Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”, tak? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

....

Ludzie co za głupoty wypisujecie to się w głowie nie mieści. Większość z was nie pracuje w tej firmie a tak wypisuje jakby cały zakład stał. Szkoda słów na wasze komentarze.

Agata

O jaką zmianę ci chodzi konkretnie?

Agata

@Ja, rozumiem, że chciałeś podzielić się swoją opinią na temat produktów oferowanych przez Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”, jednak przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy znajdą się na forum osoby, które pracują lub pracowały w tej firmie? Jak oceniacie ją w porównaniu z innymi, podobnymi miejscami pracy z branży?

Agata

@Jacek, pracujesz w Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”? Czy podejmowaliście temat podwyżek z odpowiednimi osobami w firmie? Jeśli tak, to jaka była ich odpowiedź? Często dobrze jest wyjść z inicjatywą. Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich usług czy produktów.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA” - Działoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”?