Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”

Klaudia

Moje dzieci uwielbiają pyzy i pierogi z firmy Anita! Bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Pozdrawiwm.

lalala
@Klaudia

niestety nie prawda

Małgosia

Bardzo lubię lody polskiej firmy Anita , polecam rodzinie i znajomym :)

Rysiu Nowy wpis

Nadal kierowcy zarabiają z kilometra? Jaka jest teraz stawka? Dodatkowo są diety? Jazda według tachografu i nie trzeba naginać przepisów? Wiem ze sporo pytań ale wolę być doinformowany zanim wyślę CV.

Bogusław Nowy wpis

Zakupiłem pyzy z mięsem-800 g. Przygotowałem zgodnie z informacją na opakowaniu. I....wszystko w porządku. Miękkie, smaczne, dobre nadzienie mięsne po którym żołądek "nie wariuje" a i ilość nadzienia zadowalająca. Nawet na drugi dzień zachowały miękkość i nie zesztywniały. Zakup udany, zrobiony w Dino.

Edyta Nowy wpis

Skoro wyjazdy kierowców trwają 7 dni w tygodniu, to kiedy pracownicy mają czas dla siebie, aby chociaż odpocząć? :O Tak w ogóle to po ile godzin dziennie oni jeżdżą? Dopytuję tak dla małżonka, bo nie wie, gdzie aplikować ;p

Johnny

Praca dla kierowców w tej firmie ? Jaki system itd. ? Przybliży ktoś temat ?

Bolo
@Johnny

Kierowcy 24h pod telefonem, wyjazdy 7dni w tygodniu , wypłacane od km . Kto lepszy ten dłuższy kurs , typowo jazdy na centra logistyczne czasami rarytas Litwa czy Niemcy

Teresa
@Bolo

A gdzie lepiej się wam jeździ jak już? Litwa czy Niemcy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
trffd

Od lat kupuje lody Anita. Są tańsze od tych zachodnich a jakość ta sama. To po co przepłacać. Druga sprawa w ten sposób wspomagam polską firme.

Estera K

Polecam Serdecznie produkty wyśmienite , świeże domowe, rozpływają się w ustach , cała rodzina uwielbia ,lody przesmaczne. Wszystko jest smaczne i dobrej jakości produkty

Klaudia

ED

Trochę słabe, że Rambo i HAHA są pisane z tego samego IP jak i 12 innych opinii :)

lalala
@Klaudia

niestety nie prawda

Kimbappe

Pyzy kupione w najbardziej znanym dyskoncie w Polsce rozleciały się w połowie gotowania na małym ogniu...Więc obiadu nie będzie... Czy ktoś w ogóle to kontroluje w państwa firmie?

Zawiedziona

Czasami nie ma się czasu na gotowanie, więc kupuje się coś gotowego zeby było szybciej. W dodatku jak się kupuje w Lidlu to ma się nadzieje ze produkt jest dobry jakościowo i spelni oczekiwania... nic bardziej mylnego, chyba w anita nikt nie sprawdzą co wychodzi do sklepów, albo sklepy nie sprawdzają co do nich trafia... porazka

Anitoman
@Zawiedziona

Prodkty w zakładzie Anita są produkowane na najwyższym poziomie,są sprawdzane przez specjalistów także pańska opinie jest nie na miejscu

MAREK DOLECIŃSKI

ŚWIETNE WYROBY !!!!!!!! DOSKONAŁY SMAK,DUŻY WYBÓR A PRZEDE WSZYSTKIM SUUUPER CENA !!! BRAWO TAK TRZYMAĆ !!!

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”?

Umowa o pracę Wypłata zawsze na czas Wolne weekendy

Kanibal
@Odpowiedz

I wypłata starczająca tylko na przeżycie do 10tego...

@Odpowiedz

Wolne weekendy.... teraz jak przez covid zamówienia sie posypały. Normalnie zaklad pracowal 7 dni w tygodniu, a od pracownika wymagali w sezonie 12 godzin pracy. (usunięte przez administratora)a teraz nastały gorsze czasy to w weekendy nie pracują, ludzi do pracy brak, urlopu nigdy dostać nie można byla...cieszę się że już tam nie pracuje

Ludzi do pracy brak? Dziwne bo jak dzisiaj byłam to powiedzieli, że mają komplet

(usunięte przez administratora) Dwa dni temu poszłam do biura to powiedzieli: My Panią zatrudnili na okres wakacyjny. Książeczkę Pani ma. A dzisiaj usłyszałam: Mamy komplet, nie zatrudnimy. Omijać szerokim łukiem.

Ukrainka pracownica

Polacy sa obrydliwi praca jest wspaniala polacy obrydliwi fuj polacy

Paweł m
@Ukrainka pracownica

Nie pasuje to wracaj na Ukrainę

Xxx

Jakie są zarobki na sam początek w Anicie?

Xxx
@Xxx

Co z głupie pytanie? Najniższa krajowa od 2021 jest podniesiona o 200 zł brutto ciekawe czy dołoży te pieniądze czy upierdzieli z premii?

Czy firma jest nastawiona na rozwijanie kompetencji pracowników ?

Ziobro
@Marcin

W żadnej innej firmie nie rozwiniesz tak skrzydeł jak w Anicie!

slalom dialosyn

brygady do wymianki

Jacek

Ten zakład to jedna wielka porażka! Człowiek pracuje od poniedziałku do niedzieli w systemie 3 zmianowym wyrabia koło 220h na miesiąc a pensja jest taka że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Każdy kto ma okazję zmiany pracy ucieka z tej firmy zostają tylko starsze osoby które chcą jakoś dociągnąć do emerytury.(usunięte przez administratora)

Kiwi
@Jacek

Jacek to nie macie systemu nadgodzin? Na pasku z wypłaty powinny być zawarte takie informacje co za co odciągaja.

Jacek
@Kiwi

Paska nie ma i ciężko wyliczyć w jakim systemie jest liczone wynagrodzenie. Prawdopodobnie pensje są losowanie bo jak inaczej wytłumaczyć (usunięte przez administratora)

@Jacek

Paska nie ma, kilka razy musiałem się w biurze kłócić o swoje, bo sie paniom zle kliknęło, a wyplata to najnizsza krajowa plus premia uznaniowa wiec ogolnie od łaski kierownika i brygadzistow zalezy czy dostaniesz slaba wypłatę czy baaaardzo slabq wypłatę. Porazka

Xyz

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć ile zarabiają panie na produkcji w Anicie?

@Xyz

Marne grosze, do 10 byc moze wystarczy...

Mirek

W piątek kupiłem w Günzburgu -Bawaria, 2 (usunięte przez administratora)produkty tej firmy tj. pierogi i pyzy z mięsem, gotowałem krócej niż podane na opakowaniu a i tak wyszedł posklejany glut. Smak, konsystencja i nadzienie to po prostu coś bez nazwy(usunięte przez administratora) Kupiłem bo była polska flaga na opakowaniu i rozczarowanie było tym większe. (usunięte przez administratora) !!!!! Nigdy więcej nie tknę produktów tej firmy..(usunięte przez administratora)

Zofia

Dzisiaj zakupiłam pierogi ruskie ,pyzy ,pierogi z truskawkami ,aby sprawdzić co jedzą moje dzieci w szkole. Pierogi totalna porażka ,trzeba nie mieć sumienia aby produkować taki produkt widać ze firma wszelkimi sposobami chce się wzbogacić tylko dlaczego kosztem dzieci kotre ze względu na przetargi musza jeść ten s..........,oraz ludzi biednych którzy patrzą na cenę i po ugotowaniu wyrzucaj pieniądze do kosza. Takie produkty nie powinny znaleźć się w handlu.Pozdrawiam

Jka
@Zofia

Absolutnie sie zgadzam. Wstyd, ze cos takiego sprzedaje sie pod polska marka! Dzis kupilam, bo polskie, trzeba swoich wspierac. Niestetety, nie moge powiedziec, ze nie zaluje tego zakupu. Ciasto pozostawia wiele do zyczenia, farsz ochydny kapusta, napewno nie kiszona, kwas taki. ze masakra, a na dodatek doslodzili ja. Te pierogi to sama chemia chyba. Zjadlam i jest mi niedobrze. Niestety za granica nie ma zbyt wielu polskich produktow, i dlatego nastepnym razem kupie (usunięte przez administratora)producenta, bo naprawde sa duzo lepsze. Po polskich tylko niesmak pozostal, niestety. A ostatnie zdanie kieruje do producentow. (usunięte przez administratora)

Adrianna
@Zofia

W 100% zgadzam się z opinia powyżej. Strata pieniędzy i czasu! Nie mam pojęcia co Państwo tam dodają .... ale w tych czasach takie buble nie powinny mieć miejsca. Wyrób pierogopodobny .....

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA” - Działoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego „ANITA”?