Opinie o Biuro Krajowego Rejestru Karnego w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Biuro Krajowego Rejestru Karnego, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Krajowego Rejestru Karnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Krajowego Rejestru Karnego w Warszawa

Pracownik Nowy wpis

Na papierze Ministerstwo brzmi dumnie. Jednak różnica między KRK a resztą MS na Ujazdowskich aż nadto widoczna. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w administracji publicznej, to będzie to raczej jedyny powód, aby tam podjąć pracę. Zarobki marne, ludzie w sumie różni jak wszędzie, ale wszechobecne rozgoryczenie i złe opinie o kierownictwie. Pracujesz jak na taśmie. Nie polecam.

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Biuro Krajowego Rejestru Karnego? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Krajowego Rejestru Karnego - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biuro Krajowego Rejestru Karnego