Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Abc

W necie,oraz otwierają po barach

???

Może mi ktoś napisac po co firma kazała wysyłać wnioski o postojowe za maj skoro otworzono punkty w polowie maja? postojowe się w ogole nalezy za maj?

Pd
@???

Niepotwierdzone, ale podobno należy się za połowę maja - stąd też dostaniemy ale połowę świadczenia.

Aona
@Pd

Postojowe jest wypłacane za maj tyle samo co za kwiecień czyli 2080zł ja już to postojowe za maj mam wypłacone

Pub

Mam pytanko,zastanawiam się nad wstawieniem terminali Totolotka do baru,jak te urządzenia się sprawują w waszych punktach?Ludzie sobie chwalą tę formę zawierania zakładów?

do pub
@Pub

daj sobie spokój, kompletnie nieopłacalne.

@Pub

Obecnie firma zaczęła szukać kolejnych jelonków :) Ekspansja reklamowa na portalach branżowych idzie pełna parą. Cuda wianki obiecanki, a później bujaj się (usunięte przez administratora) Nie polecam :)

Totos
@Pub

Nie dostaniesz zgody na punkt w barze gdzie podaje się alkohol.

Pd
@Pub

Cześć. Pracuję w jednym z takich punktów. Obecnie punkt prawie samo obsługowy, klienci obsługują się sami i po czasie nie mam ludzi niezadowolonych z tego - jest to do ogarnięcia. Pomysł dobry, wykonanie dobre bo nie wiesza sie ani nic tego typu, warunki (podobno) ok ale na początek trzeba się namachać, poobjasniać. Szczerze to na minus jedynie to trzeba było trochę ludzi pouczyć z czym to jeść ale jakoś to poszło. Wszystko zależy jakich masz klientów w barze. Pozdrawiam.

@Beti

Beti co to znaczy,że firma szuka kolejnych "jelonków"?Jak wstawię u siebie w barze taki terminal to jestem jeleniem?80%firm obecnych jeszcze na rynku oferuje te urządzenia, ale Totolotek ma chyba najlepsze warunki,jeżeli chodzi o prowizję,jedyne co mnie niepokoi to sposób zawierania zakładów(terminal)

amanda somerville
@Pub

Beti jest to osoba, która już nie pracuje w firmie od lat. Jak to wygląda najlepiej skontaktować się z kierownikiem regionalnym. Wszystko wyjaśni

@Pub

Każdy ma prawo wziąć terminal. Każdy ma prawo też mieć swoje zdanie :)

@Beti

(usunięte przez administratora) Beti,szczecze to mam w uuupie twoją prywatną vendetę,bo tak to wygląda czytając twoje wpisy,zadałem pytanie na temat terminali a ty piszesz nie za bardzo na temat.

MC
@Pub

GoWork to nie jest miejsce, w którym pyta się, czy opłaca się zamontować terminale w barze. Tutaj pracownicy, zarówno byli jak i obecni wyrażają swoją opinie na temat pracodawcy. My mamy w "uuupie" to czy chcesz wchodzić w interesy z kłamcami, więc poszukaj sobie innego źródła informacji.

@MC

W którym miejscu zadałem pytanie czy to się opłaca?

@Pub

Chcesz mieć to miej. Przeczytaj sobie moje poprzednie wpisy to zrozumiesz. Oceniam pracę w tej firmie i chyba mam prawo. Oceniam jak firma postępowała z ajenta mi (w tym ze mną). Podobnie jak inni mam swoje doświadczenia. To jest forum na którym można pisać co się chce (oczywiście nikogo nie obrażając). Dobrego dnia!

???
@Beti

Ja również przymierzam się do podpisania umowy z jakimś bukmacherem,mam kilku do wyboru,zastanawiam się nad T...,co z nimi nie tak,możesz coś więcej napisać, bo już przez jedną firmę zostałem wydymany na prowizję i kaucję.

Jacek
@Pub

Nie, ludzie nie chwalą sobie tej formy zawierania zakładów w barach. Gra muzyka, jest gwar, klienci śmieją się, rozmawiają, być może w tle leci jakiś mecz. Ciężko się skupić, to nie są warunki żeby myśleć nad kuponem siedząc w takim hałasie. Jak jesteś nowy w bukmacherów jako klient i chcesz żeby ci obsługa baru pomogła, coś wytłumaczyła itp to oni mają cię w głębokim poważaniu, bo nalewają piwo, roznoszą jedzenie itp. uwierz mi byłem w takim barze totolotka w Gnieźnie i to jest porażka taka forma zakładów.

@Jacek

Ale ktoś już napisał ze totogowno dzięki temu oszczędza a placi tylko jakieś gówniane oplaty prowizje najemcom... (usunięte przez administratora)na 10000% mają z tego kase

Nie rób tego
@Pub

Bardzo ciężko wyegzekwować pieniądze więc nie warto

Beti

Firma zaktualizowała bazę adresową. Zostało 105 (!) punktów. Z tego około 15 ajentów. Mówiąc językiem medycznym: stan jest krytyczny - pacjent nie rokuje. Wirus "margaret" przynosi skutki. Zamknięte punkty, które kiedyś były nazywane wizerunkowymi: PKP Kraków, PKP Bydgoszcz, Olsztyn, Piotrkowska w Łodzi, Królewska w Krakowie i kilka innych. Utrzymano ajentów (najtańsza opcja) i tam gdzie umowę ciężko rozwiązać z dnia na dzień (i z właścielem i z pracownikiem). Dla ajentów ostatni moment, żeby UCIEKAĆ. Będzie moim zdaniem tylko gorzej. Na Rynku zostaną naisilniejsi: STS i Fortuna. I jeszcze firmowy gracz złożony z dawnych normalnych totolotkowych pracowników czyli ForBet. A co do zwolnionych kierowników...karma wraca. Jak inni byli zwalniani to nikt z nich nie potrafił się odezwać i przeciwstawić krwawej mery. Więc tak toczy się życie. Kiedyś ktoś - dzisiaj Ty...narazie to (usunięte przez administratora). są Sprite, a panie(usunięte przez administratora). pragnienie. Ciekawe czy dalej są kumplami? :))))))) Koniec blisko..

ona
@Beti

tylko, że zwolnieni Rksi znajda prace bez problemu. A gdzie pójdą te (usunięte przez administratora)jak ktoś mądry przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną to po 3 minutach będzie po sprawie ...hahahaha

@ona

Zgadza się. Mimo wszystko są w tej firmie osoby, którym dobrze życzę. (usunięte przez administratora)to takie BMW. Bierni, Mierni ale Wierni. Każdego dyrektora mieli przy sobie :) Do czasu, aż nie odszedł z firmy. Wtedy zapominali, bo był inny obiekt zainteresowań.

ona
@Beti

Taka chorągiewka na wietrze....zawsze w tą strone gdzie dla nich lepiej...

punkt wierunkowy
@Beti

jestem z jednego z tych punktów, jakąś masakra

Jarek
@Beti

PKP Bydgoszcz punkt wizerunkowy? Przecież to nawet ciężko znaleźć było, dwa terminale w środku, dwa stoliki i cały czas z głośników leci rozkład jazdy pociągów. serio Beti byłaś kiedyś w tym punkcie???

nie mogę
@Jarek

Tak wizerunkowy! Wystarczy odrobina checi, aby znaleźć

@Jarek

Oczywiście, że byłam. Wizerunkowy nie mam na myśli piękny. Kiedyś w tej firmie funkcjonowała lista tzw. priorytetowych punktów :) I tam była Bydgoszcz PKP. Może dlatego, że to był punkt ówczesnej pani kierownik (obecnie dyrektor).

Jarek
@Beti

A zdefiniuj to pojęcie Punkt wizerunkowy, bo jak dla mnie taki to właśnie np Stary Port Bydgoszcz a nie PKP

@Jarek

Już trochę mnie w firmie nie ma, więc nie wiem co Słoneczko teraz wymyśliło. Kiedyś oczkiem w głowie było każde PKP :) Prestiz :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Miki

No czy oni sobie jaja robią... jak długo jeszcze trzeba czekać na te pieniądze

Mati
@Miki

Do czerwca. Tak pracuje ZUS w tym kraju

Viki
@Miki

Właśnie, podobno niektórzy już dostali za kwiecień? Prawda to?

Asia

Mam pytanie do osób, które są z punktów zlikwidowanych, a jeszcze nie dostały wypowiedzenia. Czy ktoś wie o co chodzi, kiedy nas zwolnią...????

...
@Asia

Jesteś na umowe o prace? Ja też nie dostałem wypowiedzenia.

Hmm
@...

Z tego co się dowiedziałam ponoć zwolnić nas nie mogą przez pół roku ponieważ korzystają z tarczy więc wypowiedzenie może być z dniem 1 lipca trzy miesięczny okres wypowiedzenia i akurat maja pół roku.

Beti

Kiedyś tak. Teraz to może być różnie.

Co to jest ten czynsz tv?Za co ta opłata?To jest stałe,co mc?

Wie ktoś jakie są prowizje dla agentów w Totolotku?

Jakie miałeś stawki prowizji w totolotku?

Beti

Dokładnie nie pamiętam. Podstawa różnica to w Fortunie płacą i od zysku i od obrotu. W Totolotka jak miałam od zysku to jak było na + to ostatnie 4 dni siedziałam jak na szpilkach (usunięte przez administratora). Poza tym kwestie rozliczeniowo finansowe to inny poziom rozmowy. Warto porozmawiać z innym operatorem.

Beti

Fortuna. Dla mnie różnica kolosalna.

STS

W STS mieliśmy płacone za przestój 100% od dwóch tygodni już normalnie pracujemy, mamy pleksę, płyny, rękawiczki a nawet maseczki. To jest przepaść między torolotkiem, z perspektywy czasu jestem wręcz zadowolona, że mnie zwolnili (poleconym) kierownictwo spoko ludzie. Totolotek (usunięte przez administratora) dna i trzy metry mułu. Życzę Wam zdrowia i lepszej pracy. Pozdrawiam były pracownik

Toto

Nie bardzo rozumiem. Rks z Wawy piszecie że nie ogarnięty tak delikatnie mówiąc. To dlaczego zarząd nie zwolni jego tym bardziej ze guru AL dla dyr (usunięte przez administratora)i rodzinki już nie pracuje. Jak taki marny to co na to nowy właściciel.

Max
@Toto

Ponieważ w tej firmie trzyma się nieogary a jak ktoś jest inteligentny to się go zwalnia .Odpowiedz sobie na pytanie czy osoby na „stołku „ zaliczają się do mądrych?Jak by byli mądrzy to nie działo by się to co teraz .

Toto

Czyli nowy zarząd nic nie może albo ręka rękę myje . Jakiś układ ?

Viki
@Toto

A jest nowy zarząd?

@Viki

Nawiązuje do tego ze AL opuścił pokład i jego już nie ma.

Kalin
@STS

Może w koncu zabierzcie za pracę w tym totolotku .Bo z nudow tylko brednie tu wypisujecie .Chcecie duzo zarabiać ale nic nie robić.To do domu znikac. Ja solidnie pracuje i nie narzekam.

Angela
@Kalin

W Fortunie wszyscy mamy umowy na cały etat a w totolotku? Jeździłam duzo na zastępstwo do innych pynktow... Kazde zastępstwo dodatkowe kilkadziesiąt złotych do ręki plus ewentualne sporadyczne nadgodziny za grudzień wziąłam na umowę mocno ponad 3500 netto... Drogi Kalinie madz racje... To slaba wypłata...

@Kalin

Nie cies,z się ze solidnie pracujesz jak totolotek padnie to Ciebie tez wywala...

Działają wam terminale?

Monia

Czy ma ktoś konkretne info odnośnie kasy? Przecież wnioski były wysyłane na początku kwietnia i dwa dni po wysłaniu były w Wawie. Nikt nic nie wie, czeski film, każdy pisze co innego.

@Wiola

Jaki jest email do kard?

,€
@@Wiola

kadry@torolotek.pl

David

Pani Rks na,slask i lodz byla najlepsza,wtej firmie,reszta to po zawodowce a krzesla grzeja...jedna wielka klapa i ci co zostali slynni rksowie to lizaki szczuplej i zawsze pieknie ubranej kobiety;)

Justina

Kobieta z klasa i zawsze ladnie ubrana...w porownaniu do...

@Justina

Prawdziwa „Perełka”w tej firmie .

Luska 0212

Czy ktoś zwolniony na umowę zlecenie był w pub???I czy ma rachunki do umowy??Żeby dostać jakiego grosza bo mam z tym problem.ta (usunięte przez administratora) firma nie odpowiada na tel.a to jest potrzebne.a RKS to sobie wali w.............

Kate
@Luska 0212

Do urzędu potrzebowałam druków które są w systemie - za każdy miesiąc oddzielny druk. Nie wiem jak to się ma do obecnej sytuacji z zamkniętymi punktami. Zostałam zwolniona przed pandemią, były zmiennik się na mnie zalogował i wydrukował. One pojawiają się tego dnia co wypłata ale żeby móc się zarejestrować do urzędu trzeba też być zgłoszonym przez pracodawcę (ZUS ZWUA) u mnie to nastąpiło 21 dnia następnego miesiąca po zwolnieniu

Hdh
@Luska 0212

Przecież wystarczy zadzwonić lub napisać maila to oni wystawia to..

Justina
@Luska 0212

PPopros kadrowa.,wysle ci na maila twoje paski wyplat,;)

Baca

Wszystko wszystkim, ale zwalanie winy na firmę, że nikt ze zlecenia nie dostał kasy wczoraj to szukanie dziury w całym, rozumiem frustrację, ale to winę ponosi ZUS, bo to im najbadziej zależy, żeby spowolnić wypłaty, czego przykładem są teraz te śmieszne błędy we wnioskach i czepianie się o brak wpisania „0” XD

Starszy pan
@Baca

To racja to ZUS przeciąga wypłaty ,zawsze czegoś im brakuje ,wiem coś o tym zapewniam,gdy dostaną dokument to znów im coś brakuje a czas leci niestety

Ola
@Starszy pan

Ale generalnie nawet mają problem z wypłatami jak ktoś jest na L4, bo brat jest od lutego na L4 i też musi długo czekać aż wypłacą, teraz jakoś minie 5 dni jak już powinien dostać i nie ma

Jerzy

czy ktoś ze zwolnionych (umowa zlecenia) otrzymał wynagrodzenie za kwiecień ? czy za czas wypowiedzenie powinni nam zapłacić?

Zz

Ja z konkurencji,współczuję Wam,bo nas też Milenium wykoleiło.Wypłaty nie ma wypowiedzenia nie ma,informacji nie ma,a ja nie mam za co żyć

Bogaty diabel

Jak nie poliżesz to nie podjedziesz. Trzeba swój stołek grzać. A ja mam chęć na wczasy w Gdańsku zobaczyc ponetną wydme morską. P.s czy może Fima zasponsoruje mi takie wczasy w ramach szkodliwego ?? Prosze o pozytywne rozpatrzenie.

Bogaty diabel

Gdzie moje postojowe jak się pytam póki co uprzejmie??dyrekcja i cały rks ma na życie A człowiek bez pracy jak ma zapłacić rachunki? Czy w zarządzie pracuje jakaś osoba kompetentna, która czai fazę czy raczej pracują osoby po zawodowce jak i śmiem domniemywać po podstawówce (usunięte przez administratora)

Ols

Trzeba nauczyć się korzystać ze strony internetowej, tsm masz info

Amigo

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A