Unitpower

Opinie o Unitpower

magda

dryb' wiem,że twoj komentarz ma już troche czasu, nikt zbytnio ci na niego nie odpisał ale mnie zastanwoił fakt ,że napisałeś ,że wlasciciciel nie ma nic przeciwko pracowania non stop, przecież wiesz na co sie godzisz podpsujesz umowę wiec dlaczego nie są przestrzegane?

dryb

wg mnie to praca dla odpornych psychicznie, którzy nie wiedzą, co robić z wolnym czasem. Właściciel nie ma nic przeciwko aby pracować non-stop, na szczęście nie spóżnia się z wynagrodzeniem i nie jest to pensja głodowa. Co do zgrania zespołu, to raczej musisz mieć zdanie takie jak większiść, w przeciwnym razie wypadasz z gry...

Słowa kojarzące się z Unitpower (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niedostatecznie Atmosfera pracy między pracownikami magazynu super ... . Najbardziej podobało mi się w Unitpower:zgranie zespołu w magazynie Najbardziej nie podobało mi się w Unitpower:stres wprowadzany przez właściciela

Zostaw opinię o Unitpower - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unitpower