Badford International Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Badford International Sp. z o.o.

Kar

Wypłaty są wypłacane od pierwszego miesiąca pracy

jan

poszukuje pracy takiej ja ta w tarnowie zajmowalem sie praca doczyszczanie podlóg łejsowanie polerowanie maszynani do tego przystosowanymi obecnie szukam pracy jestem zainterasowany wasza współpraca pozdrawiam jan gosiam67@o2.pl

Ma1

Zastanawiam się czy do Badford International Sp. z o.o. jest trochę przyjęć czy być może nic wielkiego sie nie dzieje i nie ma rotacji ani trochę? Bardzo zależy mi na pracy i powiem szczerze, żę chciałbym tutaj się trochę rozejrzeć, warto, dajcie znać

cino

oczywiscie prosze o kontakt

cino

Prozba do KRAK i do Kevin Mitnick na email cinek14118@interia.pl

pawelec

Witam , pracuję w tej firmie sprzątającej i wypłaty są wypłacane regularnie , pracuję ponad dwa lata i jeszcze nie zdarzyła się zwłoka.Warunki pracy też są dobre jedyny minus ale duży jest taki że nawet sprawdzonym pracownikom nie dają umowy o pracę tylko wożą się na umowę o dzieło .

Kevin Mitnick

krak - 2012-09-05 23:25:31 firma nie wypłaca pensji swoim pracownikom, bogaci się na wyzyskiwaniu swoich pracowników następnie ich zwalniającOczernianie i bezpodstawne oskarżenia są karalne, przypominam.

krak

Zostaw opinię o Badford International Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Badford International Sp. z o.o.