Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach

Toruń

Opinie o Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach

BIBI

Pracowałem wiele lat w tej instytucji i o te lata zdecydowanie za długo zasiedzenie brak rozwoju mobbing szczególnie przed panią Pikiewicz i dyr. generalnego Bielawę. Są to osoby które ustawiają przetargi a stanowiska obsadzają swoimi znajomymi. Rekrutacja która jest ma wyłonić najlepszego kandydata to jest śmiech na sali. Dziesiątki ludzi przychodzi na konkurs a i tak z góry wiadomo kto będzie przyjęty przykład Karolina Korczyc szkoda dalej pisać to trzeba się przekonać samemu

Zostaw opinię o Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach