Opinie o BANK PEKAO S.A w Łódź Nastrojowa 53

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BANK PEKAO S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BANK PEKAO S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BANK PEKAO S.A w Łódź Nastrojowa 53

Kk pkosa Nowy wpis

CV złożone 09.2023. Godzina rozmowa, co robiłem pomimo 4 letniego doświadczenia. Znajomość wszystkich procedur, programów. Co usłyszałem, proszę pana muszę skonsultować pana kandydaturę z managerem. Osoba która rekrutuje .......musi skonsultować........słabo, osoba nie decyzyjna. Po miesiącu odp, zdecydowaliśmy się na inną osobę, a ogłoszenie jak stało tak stoi, aktualizowane co niedzielę lub sobotę.

mirela Nowy wpis

stanowisko doradcy osobistego , jaka stawka? jakie pieniadze proponują? jak wygląda praca?

Kandydatka

W ogłoszeniu nie wspomniano że to praca na 3/4 etatu. Na rozmowie Pani poinformowała mnie że nie cały etat i na tym stanowisku płaca 2100 brutto plus premia o ile pamiętam uzależniona od wyników oczywiście praca od piątku do soboty od rana do nocy na zmiany. Zaproponowano mi też cały etat za 2800 w obsłudze klienta i tu chyba premia do 700 zł brutto jeśli nie mylę stanowiska z w/w (byłam dość zaskoczona tymi kwotami stąd mogła z wrażenia pomylić które do czego były choć to i tak wiele nie zmienia ) i praca od poniedziałku do niedzieli na zmiany. Musze się przyznać, że nie spodziewałam się kokosów, ale takiego wynagrodzenia tez nie !!

Askier Nowy wpis
@Kandydatka

Serio w Pekao SA takie warunki proponują? Niech kadra ruszy (usunięte przez administratora) i sama zacznie pracować za takie pobory..

Booboo Nowy wpis
@Kandydatka

Dokładnie to samo u mnie. Jakby uważali za nieistotne mniejszy wymiar etatu i wiążącą się z tym niższą płacę :/

Polecacie prace w tym banku? Pracujecie teraz zdalnie ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie BANK PEKAO S.A? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Szuka pracy

Jaka podstawa dla doradcy hipotecznego w dużym mieście?

z.dorota@vp.pl

Jestem klientką Banku PKO S.A od wielu lat jestem Bardzo Mile Zaskoczona Pracownicy w Banku Oddział w Zgierzu na ul.Długiej czy tez w Filii Banku mieszczącej się przy ul Parzęczewskiej SA Zawsze Mili.Kulturalni.Taktowni,Bardzo Zaangażowani w powierzone IM Obowiązki.Pracownicy Banku PKO SA to Osoby o Wielkich Sercach,Empatyczni,Zachowują zasady Pomocy i Indywidualizacji podczas kontaktu z klientem.Dziękuje Za Okazane Serce i Uprzejmość.klientka Dorota Żaczek.

Piotros

ja miałem tam praktyki i to nie prawda, z resztą powiedzili mi, że jak będą kogoś szukać to się do mnie zgłoszą

go$a

janek,ja się mogę wypowiedzieć tak : pracowałam krótko na sprzedaży na Piotrkowskiej 288, głownie w wakacje. Kierownicy nawet nie znają Twojego imienia, liderki nigdy nie mają czasu na rozmowę. Za to atmosfera wśród pracowników super. Z okresu pracy tam pamiętam jeszcze szkolenie, w sumie na lepszym nigdy nie byłam i tak sie nie usmialam, bo opiekował się nami robert. Zarobki niskie, więc praca jak już to dla studentów.

piotrek
@go$a

bo to była jedyna osoba, która nie miała konsultantów w (usunięte przez administratora) e, w kwestii kierowników i liderów bez zmian i chyba już tylko gorzej może być. o zarobkach szkoda nawet pisac

Ludzie, pracownicy oddziału przy dąbrowskiego w lodzi- to nie wiedzą jak sie nazywaja. Personel bardzo zadbany, wygladajacy niezle ale podziwiam panie, ktore obsługuja klientow jednoczesnie odbieraja telefony i jeszcze odpowiadaja na pytania innych klientow- w formie-gdzie się udac po pozyczke itp. Nie wiem ile by mi musieli placic za prace w takim tempie i jeszcze miec taki zakres wiedzy - po obsluge firm i osob prywatnych. Trzeba dyrekcji pogratulowac takiego personelu- ostatnio sa nawet dwie kasjerki, bo przez bardzo dlugi okres czasu pracowała tylko jedna, a ludzi sporo. Kazdy sie nabiera, ze oddzial na uboczu , ale obsluga w niczym nie ustepuje w kompetencji duzego oddzialu i co jeszcze- mila , a nawet bardzo mila atmosfera wsrod zalogi co przenosi sie na klientow- ze chce sie wracac. Tak trzymac.

nie jest żle, choć pracy dużo, czasem nawet wyjścia do kibla trzeba zgłaszać bo tyle jest telefonów. Dla osób lubiących kontakty z ludźmi, potrafiących przekonywać (kampanie sprzedażowe to możliwość prowizji), można wytrzymać o ile nie trafi się do działu windykacji:-)

Praca wymagająca dużej koncentracji oraz ciągłych szkoleń. Zakres obowiązków obejmuje udzielanie informacji klientom odnośnie ich kont, pomaganie im w rozwiazywniu problemów związanych z ich kartami kredytowymi czy posiadanymi przez nich terminalami.

Zostaw merytoryczną opinię o BANK PEKAO S.A - Łódź

• Jak się pracuje w BANK PEKAO S.A?

Zobacz opinie na temat firmy BANK PEKAO S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BANK PEKAO S.A