BANK PEKAO S.A

Łódź

BANK PEKAO S.A

Opinie o BANK PEKAO S.A

Szuka pracy

Jaka podstawa dla doradcy hipotecznego w dużym mieście?

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w BANK PEKAO S.A? Podzielcie się tymi informacjami.

z.dorota@vp.pl

Jestem klientką Banku PKO S.A od wielu lat jestem Bardzo Mile Zaskoczona Pracownicy w Banku Oddział w Zgierzu na ul.Długiej czy tez w Filii Banku mieszczącej się przy ul Parzęczewskiej SA Zawsze Mili.Kulturalni.Taktowni,Bardzo Zaangażowani w powierzone IM Obowiązki.Pracownicy Banku PKO SA to Osoby o Wielkich Sercach,Empatyczni,Zachowują zasady Pomocy i Indywidualizacji podczas kontaktu z klientem.Dziękuje Za Okazane Serce i Uprzejmość.klientka Dorota Żaczek.

Piotros

ja miałem tam praktyki i to nie prawda, z resztą powiedzili mi, że jak będą kogoś szukać to się do mnie zgłoszą

go$a

janek,ja się mogę wypowiedzieć tak : pracowałam krótko na sprzedaży na Piotrkowskiej 288, głownie w wakacje. Kierownicy nawet nie znają Twojego imienia, liderki nigdy nie mają czasu na rozmowę. Za to atmosfera wśród pracowników super. Z okresu pracy tam pamiętam jeszcze szkolenie, w sumie na lepszym nigdy nie byłam i tak sie nie usmialam, bo opiekował się nami robert. Zarobki niskie, więc praca jak już to dla studentów.

piotrek
@go$a 03.02.2016 22:36

bo to była jedyna osoba, która nie miała konsultantów w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e, w kwestii kierowników i liderów bez zmian i chyba już tylko gorzej może być. o zarobkach szkoda nawet pisac

Ludzie, pracownicy oddziału przy dąbrowskiego w lodzi- to nie wiedzą jak sie nazywaja. Personel bardzo zadbany, wygladajacy niezle ale podziwiam panie, ktore obsługuja klientow jednoczesnie odbieraja telefony i jeszcze odpowiadaja na pytania innych klientow- w formie-gdzie się udac po pozyczke itp. Nie wiem ile by mi musieli placic za prace w takim tempie i jeszcze miec taki zakres wiedzy - po obsluge firm i osob prywatnych. Trzeba dyrekcji pogratulowac takiego personelu- ostatnio sa nawet dwie kasjerki, bo przez bardzo dlugi okres czasu pracowała tylko jedna, a ludzi sporo. Kazdy sie nabiera, ze oddzial na uboczu , ale obsluga w niczym nie ustepuje w kompetencji duzego oddzialu i co jeszcze- mila , a nawet bardzo mila atmosfera wsrod zalogi co przenosi sie na klientow- ze chce sie wracac. Tak trzymac.

nie jest żle, choć pracy dużo, czasem nawet wyjścia do kibla trzeba zgłaszać bo tyle jest telefonów. Dla osób lubiących kontakty z ludźmi, potrafiących przekonywać (kampanie sprzedażowe to możliwość prowizji), można wytrzymać o ile nie trafi się do działu windykacji:-)

Praca wymagająca dużej koncentracji oraz ciągłych szkoleń. Zakres obowiązków obejmuje udzielanie informacji klientom odnośnie ich kont, pomaganie im w rozwiazywniu problemów związanych z ich kartami kredytowymi czy posiadanymi przez nich terminalami.

Zostaw opinię o BANK PEKAO S.A - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BANK PEKAO S.A