WITRAŻ Sp. z o.o.

Opinie o WITRAŻ Sp. z o.o.

Witam!!!Jakie są warunki na linii produkcyjnej PVC

@Kandydat

Dzień dobry. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 85 713 13 70 lub odwiedzenia nas osobiście.

@WITRAŻ Sp. z o.o.

Umowy dajcie ludziom,a nie wiadomo na co czekacie,moze biuro na umowę zlecenie?

Aśka
@Marek

Mój znajomy pracował na zlecenie ponad 6 miesięcy i w końcu go zwolnili

Mateusz
@WITRAŻ Sp. z o.o.

Umowy o pracę dajcie ludziom ,a nie piszesz głupoty

Czy umowa o pracę jest od razu,czy np po miesiącu?

Po jakim czasie umowa o pracę?

@Piotr

Tutaj nikt nie dojdzie po jak czasie ,znam ludzi co nie mieli nawet po pół roku pracy

Lele

Firma niekompetentna, nie wykonuje stolarki w umówionym terminie, nie uwzględnia reklamacji po własnych błędach, zmienia upusty bez żadnej informacji, wystawia abstrakcyjne faktury i żąda zapłaty, pracownicy bez doświadczenia i chęci do pracy. Polecam omijać szerokim łukiem tą firmę.

Klient
@Lele

Zgadzam się w 100%, jak ktoś chce funkcjonować na runku, to zalecam omijać tą firmę szerokim łukiem.

Pod względem płatności dla pracowników to wszystko działa jak w zegarku. Zawsze terminowo i bez żadnego ale. Wszyscy są tez na umowach o prace po okresie próbnym. Zarobki na produkcji i w biurze w porównaniu do firm produkcyjnych z podlaskiego są podobne, często trochę wyższe na adekwatnych stanowiskach. Nie polecam porównywać tych realiów z realiami firm Warszawskich i rzucać takimi kwotami rzędu 5 tysięcy na start dla handlowca. To co mi się tu podoba to fakt, że ludzi nie przyjmuje się tu na chwilę czy na sezon, nie przychodzi się więc do pracy z ciagłą presją, że nie wiadomo kiedy i nie wiadomo za co ktoś może po prostu się ciebie pozbyć. Wszyscy pracują tu długo, chyba że charakter pracy im się nie spodoba to po tygodniu odchodzą sami. Praca na produkcji to praca fizyczna, do tego też trzeba mieć przecież predyspozycje.

@Marta

Pani Marta chyba została opłacona do wystawienia tak pozytywnej opinii. Dziwne i to bardzo. A tak duzo złego mowi sie o tej firmie,a tu popatrz jaka poprawa...!!!! Jak to sie mowi,Polak Polaka w łyżce wody utopi! Brawo Pani Marto,mam nadzieje ze chociaż Pani na tym zyskała !

obol30
@Marta

Jako wieloletni współpracownik firmy uważam, iż na przestrzeni 11 lat nie oszukali mnie nigdy. Fakt, ze zdenerwowac sie wku.. na pewne zachowania szefostwa, ale nigdy nie okradli mnie nawet z 1 plna. Pod wzgledem platnosci OK. Problemy byly, sa i beda, mniejsze wieksze, srednie, jak w kazdej frimie i kazdej rodzinie. Spedzamy tam wiecej czasu niz w domu... a obiady w restauracji smakuja bardziej niz w domu...

@Marta

Ile okres próbny trwa,rok? Nie kłamac proszę

Jaka jest teraz stawka?

Bartek

Jak praca , opłaca się przyjść?

Normalna

Dlaczego wykorzystujecie ludzi pracującymi na umowę zlecenie miesiącami? Ciężko wszystkim dać umowę o pracę? Zwolnić z umowy o pracę też mozna

@Normalna

Tak już jest , robią co chcą

@Normalna

Ja dostałem po trzech miesiącach ,ale to było dawno

Banaś

Pracy jest dużo nikt nie musi pracować akurat w tutaj

Jaki jest styl zarządzania w WITRAŻ Sp. z o.o.?

von Smallhausen

Ano taki, że jak firma nie wyrabia się z zamówieniami, to zleca wykonanie konkurencyjnej firmie "Vitron" i tylko dlatego, żeby nie zapłacić więcej własnym pracownikom.

Jak wygląda praca na dziale produkcji okien drewnianych? Po ile godzin? Ile zmianowa?

Witam wszystkich. Czytając opinie widzę różne zdania ludzi którzy mogli tam pracować, ale i obecnych pracowników z biura, tak to przynajmniej wygląda... Należy wspomnieć, ilu wspaniałych fachowców i doświadczonych pracowników firma straciła, to nie przypadek. Nikt tym się nie przejmował do dziś, dziś są portale, na których widać pełno ofert na różne stanowiska i co? Jak to mówią " karma wraca " Brakowało równouprawnienia, traktowania człowieka z szacunkiem, liczyły się znajomości... Pozdrawiam serdecznie.

Lele
@Paweł

100% potwierdzam, odeszli wspaniali pracownicy

Weronika

Masakra nie polecam !!!!!! Okna tragedia nigdy bym nie pomyślała ze takie okna mogą wyjść z Produkcji do klienta dosłownie wszystko w oknie jest nie tak ani za darmo bym ich nie wzięła . wstawiła bym zdjęcie ale nie ma takiej opcji te okna to sprawa do Sądu !!!!!!!!!!! Jak najdalej od tego producenta

@Weronika

Pani Weroniko, bardzo nam przykro, że jest Pani niezadowolona z naszych produktów. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na info@witraz.eu. Postaramy się wszystko wyjaśnić.

mario

W ZWIĄZKU Z CENZURĄ NA TYM PORTALU ZAMIESZCZAM MOJĄ OPINIĘ PO RAZ DRUGI. Nie polecam pracy na magazynie oraz działach podległych pod magazyn. Zarządzane są one przez Panią Dyrektor, która nie ma bladego pojęcia o towarze jaki ma na stanie. W związku z tym wybrała kilku pracowników, którzy pomagają jej ogarnąć ten bajzel. W zamian za to mogą liczyć na wyższą stawkę oraz dodatkową premię. Jeżeli chodzi o pozostałych pracowników to Pani Dyrektor nie jest zainteresowana gdzie pracują, jak pracują i czy w ogóle pracują. Można powiedzieć, że produkcja okien nie leży w jej kręgu zainteresowań. W wyniku jej niekompetencji próbuje łapać punkty u prezesa, robiąc dziadowskie oszczędności na pracownikach. To utnie premię za to, że poszedłeś na urlop, to oszuka cię na ilości dni urlopu jakie ci przysługują, to próbuje ci wmówić, że badania lekarskie musisz robić po godzinach pracy. Nawet ubrania robocze są przydzielane według sympatii. Wszyscy w firmie otrzymali podwyżki oprócz pracowników magazynu. Wszyscy też wiedzieli o podwyżkach tylko jedna Pani Dyrektor nie miała zielonego pojęcia. Z jednej strony dziadowskie oszczędności, z drugiej za plecami prezesa po cichu wyrzuca towar wart dziesiątki tysięcy, tylko dlatego, że nie potrafi zarządzać magazynem. Zamówienia i stany magazynowe wyglądają jak porządek na biurku Pani Dyrektor. Z podległego jej magazynu zwalniają się nawet obcokrajowcy, więc nikomu nie polecam pracy na magazynie oraz działach podległych pod magazyn.

@mario

Dzień dobry. Widzimy, że bardzo Panu zależy na podzieleniu się opinią, więc zapraszamy do kontaktu osobistego z Zarządem. Tym bardziej, że wysuwa Pan poważne oskarżenia w kierunku jednego konkretnego pracownika naszej firmy.

mario
@WITRAŻ Sp. z o.o.

Witam. Właśnie dlatego, że mówiłem o tym głośno w firmie, Pani Dyrektor nie przedłużyła mi umowy o pracę. Pozdrawiam.

Były pracownik Abakus

Witam,jak wyglada praca na pcv ? Po ile godzin ?weekendy wolne?

Rar
@Były pracownik Abakus

Praca na pcv po 8h dziennie 2 zmiany weekendy wolne

Wiesław Chuiński
@Rar

Czy da się po zmianie zdarzyć na MPK?

Smar Owidło

Czy Pan Piotr M kierowniczek z drewna jeszcze tam robi? Największa pomyłka personalna na kierowniczym stanowisku.Czlowiek prosty bez wyobraźni.

@Smar Owidło

Nie, zwolnili go.

@Smar Owidło

Nie, zwolnili go.

Mariusz.

Witam. Kupile rok temu dom z państwa.oknami. Jak wyregulować okno balkonowe PCV w systemie A 70 Ideal. Skrzydło lewe z ruchomym słupkiem nie domyka się u góry. Pozdrawiam

@Mariusz.

Dzień dobry. Na naszej stronie znajduje się instrukcja obsługi i konserwacji okuć obwiedniowych: https://www.witraz.eu/view/ftp/757070pl.pdf Pozdrawiamy

Prawda do bólu !!!

Witam pracowałem kiedyś w tej firmie na dziale aluminium praca jak praca jeszcze mogłaby być gdyby nie dwaj Panowie - Kierownik Maciej słyszałem że już podobno Pan Dyrektor pełną gębą bo przestał nawet ze swoimi pracownikami się witać a drugim Panem jest jego wierny giermek Janusz istny pies gończy dokładny jak przy aportowaniu . Razem więcej okien wstawili niż Prezes Mucha ma wyprodukowanych na papierach , co tydzień ogarniają się Panowie żeby była lewizna do roboty na weekend tzw. pilny temat dla nich nie dla Firmy , od 18 lat tyle aluminium nakradli że na placu by się nie zmieściło , lewizna jedna goni drugą , uważają się za Panów i władców tej firmy niektórzy mówią na nich Prezesi , brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka ale w sumie czego wymagać od ,,chłopów pańszczyźnianych" . Wszystkich ciekawi jedno ile to jeszcze będzie trwało ???

@Prawda do bólu !!!

Dzień dobry. Dziękujemy za podzielenie się opinią. Wiemy, jak łatwo jest oczerniać firmę i osoby, jak pozostaje się anonimowym. Zachęcamy jednak do kontaktu osobistego z zarządem, w każdym przypadku, gdy pracownicy mają zarzuty bądź wątpliwości do działania swoich przełożonych.

Prawda do bólu !!!

Witam pracowałem kiedyś w tej firmie na dziale aluminium praca jak praca jeszcze mogłaby być gdyby nie dwaj Panowie - Kierownik Maciej słyszałem że już podobno Pan Dyrektor pełna gębą bo przestał nawet ze swoimi pracownikami się witać a drugim Panem jest jego wierny giermek Janusz istny pies gończy dokładny jak przy aportowaniu . Razem więcej okien wstawili niż Prezes Mucha ma wyprodukowanych na papierach , co tydzień ogarniają się Panowie żeby była lewizna do roboty na weekend tzw. pilny temat dla nich nie dla Firmy , od 18 lat tyle aluminium nakradli że na placu by się nie zmieściło , lewizna jedna goni drugą , uważają się za Panów i władców tej firmy niektórzy mówią na nich Prezesi , brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka ale w sumie czego wymagać od ,,chłopów pańszczyźnianych" . Wszystkich ciekawi jedno ile to jeszcze będzie trwało ???

Nickon

Miałem właśnie aplikować, ale jednak po przeczytaniu komentarzy, podziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o WITRAŻ Sp. z o.o. - Choroszcz

• Jak się pracuje w WITRAŻ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WITRAŻ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WITRAŻ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WITRAŻ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WITRAŻ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WITRAŻ Sp. z o.o.