Calesco SA

Szczecin

Opinie o Calesco SA

Agata

Firma Calesco SA udostępnia możliwość obserwowania bieżącej produkcji prądu z paneli fotowoltaicznych o mocy 39,52 kWp. Bardzo ciekawa inicjatywa. Możecie zobaczyć jaki wkład jest dla środowiska naturalnego w skali tygodnia, miesiącu czy roku http://mtech.solarlog-web.eu/dashboard/?username=546724668&password=a36ec988b20eace5a30340f77d80f0fd&cid=&tiles=Yield%7Ctrue,Grafic%7Ctrue,Env%7Ctrue,Weather%7Ctrue&locale=pl_pl&fullscreen Czy komuś podoba się taka inicjatywa?

Agata

@best masz rację. Termionwość wypłat jest bardzo ważna i to jest na plus dla firmy Calesco SA. Czy ktoś może podać jeszcze inne zalety pracy tam? Osoby zainteresowane pracą może to zainteresować.

best

skoro firma płaci praktycznie co do kwadransa, to znaczy, że nie robią ludzi w konia za przeproszeniem. To się ceni

...

Nie wiem jak było kilka lat temu Ale na chwilę obecna, warunki są bardzo dobre, umowa o pracę , wypłata na czas, owszem nadgodziny są Ale płacą za każde 15 minut. Więc większość opinii wyjęta z dupy za przeproszeniem

Ori84

No to jak dla ciebie wazna jest umowa o prace...to pewnie chcialbys pracowac zgodnie z kodeksem pracy...np...miec nadgodziny placone....ale to nie w tej firmie...swiatek piatek...od rana do wieczora.....niepolecam

Ori84

O znacza dobre warunki??dla kazdego co innego...jesli komus odpowiada praca za 1800 od rana do wieczora...to niech aplikuje....

gienek

oczywiście że w takim przypadku dużo ważniejsze dla Twojego pracodawcy jest Twoje doświadczenie zawodowe i wszystko to co właściwie potrafisz już robić i co robiłeś do tej pory w swojej karierze. Co pracodawcy po tym że możesz pochwalić się chociażby dyplomem wyższej uczelni, skoro sam dyplom nic Ci przecież nie daje...

Dokowski

W czasie rozmów kwalifikacyjnych uprzedzamy o tym że awarii firma nie zamawia jednak się zdarzają wynikają min z jakości pracy serwisantów a ci co pracują ponad 5 lat tu nie zaglądają więc ich opinii nie ma. Swoją drogą tylko ja podpisuję swoje teksty

TakiSiaki

Jeśli odpowiada ci posada ( usunięte przez administratora ) to proszę bardzo. 1800 na rękę i bądź do dyspozycji piątek, świątek i niedzielę. Szkolenie BHP zamiast w godzinach pracy jak Kodeks przewiduje, to w czasie wolnym bo tak im pasuje. Wystarczy sprawdzić jaka jest rotacja i jak często ta firma szuka "serwisanta". Typowa "praca" na przetrwanie, aby przeczekać i nie umrzeć z głodu.

miel

Jednak nic sie nie zmieniło , pracowałem tam kupę lat i widze że jest coraz gorzej. (usunięte przez administratora) firma serwisowa. Każdy na rynku ma o niej takie same zdanie. Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Serwisant
@miel 09.01.2014 12:46

Akurat zdanie jest dobre a psuja nasza opnie tylko konkurenci pseudo serwisanci czytaj- INSTALATORZY którzy myślą ze są serwisantami skoro potrafią kocioł odkurzyć odkurzaczem i wyczyścić elektrody a to niestety nie na tym polega. A zasada nr.2 nie mówimy źle o kolegach z branży. No chyba że komuś ( usunięte przez administratora )Pozdrawiam

rob

potwierdzam bo też byłem ich pracownikiem.

beksa
@rob 30.11.2012 13:15
potwierdzam bo też byłem ich pracownikiem.

popołacz się jeszcze:)a gorycz aż ci każdym otworem leci.

byly_pracownik

CALESCO to firma wykorzystująca ludzi dosłownie bo wiem co piszę. Pracowałem 2lata wypłata 1500zł na rękę ale... 1. Wyjazdy o każdej porze dnia i nocy 2. Wyjazdy w delegacje bez uprzedzenia z dnia na dzień 3. brak premii, nagród itp. 4. zaniżają ceny usług a ty czytaj pracownik na ich błędy zarabiasz bo co niektórzy nie potrafią dodawać 5. na koniec kiedy się zwolnisz nie wypłacą ci ani złotówki dlaczego? a dla tego, bo wbijasz im nóż w plecy a przecież oni są tacy dobrzy; 6. potrafią zwolnić człowieka z dnia na dzień; Przestroga dla klientów: robią źle bo każą szybko i na akord a jak szybko przy dalekich przejazdach znaczy nie tak jak by sobie tego życzył klient więc klient płaci za przyjazd bo serwisant robi wszystko na [usunięte przez moderatora]. To żałosna firma - nie pracujcie tam i nie zamawiajcie jej!!!!!!!

pensja podstawowa 1300 na rękę, pracować czy robić całe dnie i być do dyspozycji na zawołanie? hm...

Dokowski

Owszem z nadgodzinami się opóżniam ale płaca podstawowa jest na czas jeśli ktoś chce pracować i mnie prosi o pomoc pomagam nic na siłę

riki tak

hej. właśnie otwierają serwis w poznaniu. jestem ciekawy jak to będzie? pieniędzy dużych nie obiecują - to trochę zniechęca, i jak tu widzę nie śpieszą się z rozliczeniami i kosztami uprawnień...hm...

dzięki a jaka atmosfera panuje w tej pracy jak wygląda etat godziny pracy i czy można korzystać z narzędzi pracy jesli tak to w jaki sposob?służbowo?tylko w pracy?Pozdrawiam Damian

były pracownik

Firma ciekawa, stawki odpowiednie do standardowych potrzeb, ALE... Nie płacą w terminie, ignorują rozliczenia z delegacji, wbrew temu co piszą na stronie nie pomagają w zdobyciu uprawnień i prawa jazdy. Mam bardzo przykre doświadczenia z nimi związane.

Zostaw opinię o Calesco SA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calesco SA