Optotecs Sp.zo.o

Opinie o Optotecs Sp.zo.o

jan

anonim, niestety, ale firma optotecs jest w likwidacji i to od dawna.

Optyk

Kiedys u nich pracowałem za czasów Prezesa [usunięte przez moderatora] firma była w miarę ok ,atmosfera w firmie była fajna wszyscy się dobrze dogadywali , Płace były w miare normalne,wypłaty kilka razy sie opóżniły .

Słowa kojarzące się z Optotecs Sp.zo.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): NIE MA O CZYM PISAĆ FIRMA SIE LIKWIDUJE Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..BRAK. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .BRAK Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Optotecs Sp.zo.o: Najbardziej nie podobało mi się w Optotecs Sp.zo.o:

Zostaw opinię o Optotecs Sp.zo.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optotecs Sp.zo.o