Opinie o Bild Presse Polska w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bild Presse Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bild Presse Polska o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bild Presse Polska w Toruń

mih

a skąd wiesz że poszukują? bo ja też chce u nich pracować, bo wszyscy w okół polecają mi Bild Press ale nie widzę do nich żadnych ofert i nie wiem czy to ja źle szukam czy może już za późno a może po prostu nie masz tego info oficalnie tylko jakimiś opłotkami co ? weź się pochwal, liczę na tto bardzo

Lolita

Niestety wbrew zapewnieniom nie jest to praca na telefon towarzyski,jest to po prostu b....l przez telefon 24 na 24 i najlepiej być dyspozycyjnym przez 24 godz. na dobę. Zarządzają tym tak zwani kierownicy - grupa "małych" chłopców w krótkich majtkach z wybujałym ego i manią wyższości, średnia kadry kierowniczej 20-25 lat. Co miesiąc na przód zbierane są propozycje grafikowe na kolejny miesiąc od pracujących tam kobiet -sugerowane godziny pracy i ewentualne wolne,po czym przychodzisz i masz ułożony grafik w cały świat , tak jakby tych propozycji wcale nie zbierali. płaca 7- 8 zł brutto z godzinę + jakies premie. Praca ogłupiajaca, wyczerpująca psychicznie , dla osób z predyspozycjami do sciemniania. po miesiącu pracy skutecznie możesz nabrać obrzydzenia do płci przeciwnej.Nie wspomnę o warunkach pracy - zasyfione klawiatury i przechodnie słuchawki , po których można nabawić sie jakiegoś grzyba jesli nie czegoś gorszego.

kowal

portier chyba jest ten sam :D

To kto tam został oprócz(usunięte przez administratora) ? :D

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pinki

(usunięte przez administratora) już nie pracuje????

Paulina juz nie pracuje

pinki

A co z tą paulinka czemu ona na umowe moze pracować i czy masz na mysli (usunięte przez administratora)

Propaganda sukcesu trwa nadal :D

kalafior

Kara od KER nie byla powodem zwolnienia pracownikow. Ewentualnie poprzyjcie to jakimis suchymi faktami i liczbami- wielkie firmy takie jak Orange, ERA czy PLUS otrzymuja niskie kary za wieksze oszostwa niz jedna piers na okladce gazety. Taki operator komorkowy w swoim konkursie wprowadzil w blad kilkaset tys klientow - za tego typu WAŁKI kary wynosza nie wiecej niz kilkadziesiac - max kilkaset tys zł. Na ogol tego typu kara wliczona jest w ryzyko - Operator robi LOTERIE na ktorej zarabia kilka milionow a dostaje kare o 3 zera mniejsza ktora splaca w moment. przykladem jest chociazby PLUS i ich Wielkia Loteria Plusa- za tak powazne naciagniecie kara wyniosla ledwie 130 tys pln , co stanowi drobny procent calkowitych zarobkow tego typu "GIGANTOW". Inny przyklad to TVN i emisja REKLAMY big brothera z Frytka i Kenem - najwyzsza ogladalnosc w TV, przed telewizorem kilka milionow widzow, a kara wyniosla 300 000 PLN. tego typy kary są procencikiem dla tak duzych Firm Nikt nie dal bild presse duzej kary za jedno zdjecie na okladce malego lokalnego tygodnika z nakladem rzedu kilku tyś egzemplarzy - zejdzcie na ziemie. To nie byla reklama w WYBORCZEJ ani w innym wiekszym dzienniku. A na pewno nie byl to powod do tak duzej ilosci zwolnien.

Norin

Wpisałem w google kara dla bild presse, co mi wyskoczyło? KER rozpatrzyła skargi na reklamy Nju Mobile oraz Bild Presse Polska. Uznała, że naruszają one Kodeks etyki reklamy. Skarga dotyczyła reklamy prasowej Bild Presse Polska. Na okładce programu telewizyjnego (dodatku do tygodnika lubelskiego „Nowy Tydzień”) zamieszczono zdjęcie eksponującej biust kobiety, z informacją o ofercie „Gorący telefon do kobiety”. Trochę głupia sprawa, ale co poradzić. Teraz się nie dziwię, że były zwolnienia, oby szybko zatrudniali ponownie...

Norin

Nadal mowa o zwolnieniach w lutym? chyba jednak były jakies konkretne powodu zwolnień, jakies kłopoty finansowe, plany restrukturyzacji? Coś chyba powiedziano jednak pracownikom.

(usunięte przez administratora)Wynagrodzenie minimalne, praca 24/7 bez nadgodzin (usunięte przez administratora) Nie polecam.

HR

Prosimy o wysłanie Cv na adres rekrutacja@bildpresse.pl

Dział HR

zależy na jakie stanowisko umowa o pracę umowa firma firma umowa zlecenie Prosimy o podanie na jakie stanowisko Pan/Pani aplikuje?

Radek

Do Mark: tak, opłacaja mieszkanie i na weekend(usunięte przez administratora) auto pozycza (chyba jeszcze maja pare land roverow). Ciekawe, dlaczego jak ostatni raz tam przejerzdzalem, to wisiala informacja, ze chca wynajac lokale w budynku. Bildpress pewnie cienko przedzie, ale scieme produkuje dalej na maxa.

Radek

Widze, ze stara bida i nic sie nie ruszylo jak tutaj ostatnio zagladalem. A tekst z basenem byl dobry ;)

horhe

Tak da się, jak skoczysz sobie po pracy na basen......... zakładając, ze będzie wówczas jeszcze czynny -;)

Dużo stresu? Da się zrelaksować?

d

Nie tylko jak okazalo sie. Odpowiadam za aplikację mobilne dla klientow b2b. (usunięte przez administratora)

Byłem dziś na Targach Kariera Programisty. Ciekawie prezentowała sie firma. Dostałem propozycje pracy. Jakieś opinie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bild Presse Polska - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bild Presse Polska?

Kandydaci do pracy w Bild Presse Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bild Presse Polska