Bild Presse Polska

Łódź

Opinie o Bild Presse Polska

Jola

Jak na sex biznes to mało płacą do tego umowa zlecenie i sami nie wiedzą kogo chcą do pracy mam koleżankę co kilka razy im cv słała i nic 0 odezwu ale ogłoszenie odnawiają dzień w dzień i napisane zawsze pilne od zaraz praca dla każdej kobiety wiek nieważny...

gosc
@Jola 15.04.2016 21:15

Patrząc po paniach jakie tam pracują to zależy im głownie na babkach po 60 roku życia. Może mają taki fetysz i kręci ich podsłuchiwanie ich, bo jakoś rozmów jakie prowadzą jest żenująco niska. A jak koleżanka młoda to niech się trzyma od nich z daleka, wykończą ją psychicznie i wcale nie chodzi o to, że będzie musiała sapać do telefonu. Kierownictwo jest toksyczne. Uniknać.

gosc

Zwykły seks telefon, a płacą 5zł/h na rękę. Smród, brud, mobbing i chamstwo. Nie polecam.

Jasmina
@gosc 12.06.2015 14:01

Bardzo małe zarobki(najniższa krajowa) umowa zlecenie, jak na taką pracę i płacę duże wymagania , a praca wykańcza psychicznie.Jak najdalej od tej firmy

Zostaw opinię o Bild Presse Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bild Presse Polska