Opinie o Bild Presse Polska w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bild Presse Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bild Presse Polska o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bild Presse Polska w Toruń

t

chyba nie, bo ma też to klika osób u mnie

zly-czlowiek

Piotr - 2013-05-12 11:11:47 Nie jest spoko. Ja mam pakiet medyczny i ubezpieczenie dodatkowe ale wiem ze nie wszyscy maja. Ja dostalem po okresie probnym za dobre wyniki. Moze daja tylko tylko tym lepszym.A w marketingu ludzie zmieniaja sie ale ja widze to w systemie Oni nie przynosza kasy. Słyszałem ze otwieraja po wakacjach w Warszawie oddzial i ponad 8 osob beda zatrudniali. Pewnie kasa bedzie inna niz w Lodzi. Ja nie narzekam chodz zawsze moze byc lepiej.Moze daja tylko najlepszym, a moze jestes tylko wymyslem dzialu marketingu.

M

Otwierają oddział 15 października na Prostej w Warszawie

Normalna praca w it. A ty gdzie szukasz?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

obserwator

Michał - 2013-05-06 22:07:21 Właśnie natknąłem się na ciekawa ofertę z firmy Bild Presse Polska. Napisze ktoś jak na dzień dzisiejszy przedstawia się atmosfera w pracy? Mili ludzie? Jak kontakty z szefem, pójdzie czasem pracownikowi na rękę i zrozumie człowieka? Są jakieś możliwości awansu, czy też rozwoju na przykład w postaci szkoleń?Ale ściema, natknąłeś się bo sam ją napisałeś ...... i co teraz trzeba napisać, tak są szkolenia? masakra

Radek

@misiek - pracowales w marketingu czy ktoryms dziale IT?

misiek

To co napisal Radek to prawda. (usunięte przez administratora). Zatem pewnie na dniach dołączę do tych pracujących tam do trzech miesięcy. Miała być szansa na rozwój a jest na poważny regres.

Radek

W slodkim dziale marketingowym rzeczywiscie tak jest . Ciekawe jednak jest to ze wiekszosc przyjetych rezygnuje (a moze wylatuje?) po 2 - 3 miechach. W innych dzialach raczej nie macie co liczyc na angielski i szkolenia za darmo. Nie dziwcie sie, jak wam zaproponuja prace po godzinahc za darmo, bo ludzi brak. W koncu ktos zarobic musi na ten angielski. ;-)

Jacek

Praca bardzo dobra, dobre warunki. Firma obsługuje klientów z zagranicy szczególnie z rynku niemieckiego. Pracuje tutaj i nie zamierzam zmienić pracy. Powstają nowe działy

Dobrze się pracuje. Pracuje w dziale zajmującym się projektami mobilnymi. Dobre warunki, firma inwestuje w ludzi.Co poniedziałek angielski, szkolenia sprzedażowe i co ważne firma inwestuje w w nowe technologie. Ja zajmuję się klientami z branży motoryzacyjnej. Jak ktoś chce tu pracować to polecam. ludzie głupoty wypisują. Zapraszam do kontaktu ze mną

Firma ma wiele działów. Bardzo mocno rozwija się w B2B i pozyskuje kluczowych klientów na rynku. Polecam pracę w firmie. Niesamowity pęd do przodu.

Witam, info dla wszystkich, którzy się wybieraja na rozmowe w firmie bild presse: jeżeli startujecie na stanowisko telemarketera, przupuszczalnie chodzi o obsluge [usunięte przez moderatora]:D tego przez telefon nikt Wam nie powie, więc jezeli nie interesuje Was taka praca, nie warto sie fatygowac. Myślę, że w przypadku ich ofert dot. osób do obsługi czatu, sprawa wyglądać będzie podobnie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bild Presse Polska - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bild Presse Polska?

Kandydaci do pracy w Bild Presse Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bild Presse Polska