Technika Zamocowań AMEX

Toruń

Opinie o Technika Zamocowań AMEX

po rozmowi kwalifikac

UWAGA !!! Od poczatku syf i kiła, własna działalność, nic w ogłoszeniu nie pisza a jak dzwonisz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przy biurku tez kłamie lub mówi,że nic nie wie.Ogólnie szukaja dekli do pachołowania za min krajowe.Nędza i tona mułu. NIE POLECAM, SZKODA NAWET JECHAĆ NA ROZMOWĘ. Prowadzacy rozmowy to chyba gość po podstowowej, ja rozumiem dialekty ale poszłem...to chyba gimbaza i przedszkole? SYF I MALARIA I PÓŁDEBILE TAM ROBIĄ

toxic
@po rozmowi kwalifikac 23.02.2016 16:56

i tego bałem się włąśnie najbardziej że nie zaoferują ze swojej strony nic konkretnego i liczyć będzie można tylko i jedynie na marne grosze jako PH ...

prezes idiotów

NIETRANSPARENTNI, ogloszenie dane na portale w listopadzie 2015, nie podane,że dz. gospodarcza, od poczatku kiła-wianki.

BYŁY

NIE POLECAM PRACA NA DZIAŁALNOŚCI JAK WSZYSTKO ODLICZYSZ WYJDZIESZ JAK NA SPOŻYWCE MAX 2 TYS PO ODLICZENIU WSZYSTKIEGO POZA TYM FAŁSZYWI LUDZIE W PRACY NIEMIŁA ATMOSFERA ITD

Zostaw opinię o Technika Zamocowań AMEX - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technika Zamocowań AMEX