Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

IWA

Proponuję zgłaszajcie kandydatów u mistrzów wykańczalni tel.Oni przekażą tą informację do Ilony

IWA

Panowie!!!!Już mamy jedną osobę chętnią do reprezentowania Nas.Jest to osoba bardzo kulturalna i godna polecenia.Będzie nas godnie reprezentować.Napewno nie zrobi nam wstydu.Jest to Artur z walców.Od pewnego czasu, już kontaktował się z Dyrektorem Kas......kim celem wyjaśnienia sytuacji.Jest to osoba która bardzo konkretnie rozmawiała z Dyrektorami na zebraniu załogi.Potrzebne są jeszcze 2 osoby ,może ktoś z wykańczalni i 8 hali???? Ale proszę o wybranie osób kulturalnych i umiejących się wysłowić czyli na poziomie.Nie nerwusów.Kandydatów proszę zgłaszać u Ilony z prostarki.Myślę że w tej jednej sprawie będziemy zgrani

IWA

Panowie teraz zaczynacie robić szum!!!!Przez pewien czas nie byliście ciekawi co się dzieje,tylko wyzywaliście się na wzajem.KARYGODNE.Wasze zachowanie jest skandaliczne.Tak jak pisałam wystarczy 2 osoby co będą nas reprezentować i się wszystkiego dowiedzą.Następnie będą to nam przekazywać.Panowie nie ma sensu robić zebrania,gdyż i tak za dużo się nie dowiemy.Nasi przedstawiciele powinni umówić się z dozorem i Dyrektorami aby wyjaśnić tą calą sytuację.Jak trzeba będzie to udać się do darmowego prawnika,celem wyjaśnienia naszej sytuacji.Jak myślicie????

Ted

Chopy piszcie co wy na to jo jest za?moze my do Bozego Narodzenia momy czekac az to ruszy a kiedy wyplaty za luty ?

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
xxxxxx

A GDZIE SIE PODZIAL NASZ KIEROWNIK FOKS MIAŁ RAZ NA MIESIAC JAKIES ZEBRANIE ORGANIZOWAC BY POWIADAMIAC ZAŁGE O TYM CO SIE DZIEJE NA WYDZIALE CO OGON PODWINOŁ NAWET NIE WIADMO CO SIE DZIEJE NA TYM WYDZIALE- WIDMO TYLKO TYLE ZE PRADU ZNOWU BRAK JA PROPONUJE SPOTKANIE Z POCZATKIEM KWIETNIA MOZE PIATEK O 9 RANO CO WY NA TO ZAŁOGO ZAPOMNIANEGO WYDZIAŁU PRZEZ KIEROWNICTWO

Ttt

Zrobmy to zebranie tylko kiedy?jakies propozycje

Yyyy

Xxxxxx masz racje zrobimy zebranie chopy musimy cos robic w koncu juz kwiecien a my nadal czekamy chopy oni nas maja gdzies musimy sami zawalczyc o swoje ...na zebraniu wybieramy 3 os i dzialamy !!!!

Yyyy

xxxxxx

TO ZACZYNA ROBIC SIE SMIESZNE WSZYSTKO PODEJSCIE NAS-ZAŁOGI DO TAKIEGO TRAKTOWANIA PRZEZ DYREKTORKÓW I KIEROWNICZKÓW NIC NIE DZIAŁAJA NIE INFORMUJA MAJA NAS ZA NIC A MY CZEKAMY JAK TE OWCE NA RZEZ TAK JAK TEN NASZ CAŁY ZARZAD -DOBRE KAZDY TU COS PISZE A NIC W TYM KIERUNKU NIE ROBIMY MOZE W JEDNOSCI BEDZIE JAKAS MOC I ZDZIAŁAMY COS -SPOTKANIE W GRUPIE I OKRESLIMY MOZE COS TYM NASZYM PRACODWACM ZA MARNE GRSZE KTÓRZY NAS WCIAZ ZWODZA BO TO JUZ NIE NA NASZE NERWY CZEKAC CZEKAC I NIC NIE ROBIC

Ted

IWA a jak momy wybrac te 2 osoby tak mysla na tym zebraniu?

Ted

Jo mysla zeby zrobic zebranie i wybrac te 3 osoby co nas byda reprezentowac ...co myslicie chopy?

IWA

Wy wszyscy jesteście mądrzy na forum a nikt nie jest chętny aby zająć się naszymi sprawami.Zebranie!!!!Po co Panowie.I tak nikt się nie odezwie.Stoicie jak słupy.Wystarczy 2 przedstawicieli aby się wszystkiego dowiedzieli.

xxx

To jo ci proponuja panie TEDzie przedstow sie tu przy wszystkich i TY bydziesz tą różdżką czarodziejską,która nos poprowadzi.Bo narazie taki niy było na zebraniach kere się odbyły.A tu??? tu jest dużo... przed monitorym.

Ted

No wlasnie i to jest nasza mentalnosc zero zgrania jeden na drugiego pisze robimy zebranie i niech w koncu powiedza co dalej a do Pietrzaka bych poszol chetnie ino nie wiem gdzie mieszko

Fizol

A co się niby ma zmienić po 10 kwietnia??

xxx

Ted trzeba było tyż iść do Pietrzaka bo zaliczka,czekosz i nic niy robisz

Ted

Na swieta bralem zaliczka u pracodawcy u ktorego pracuje dodatkowo a on sie smiał ze tez chce takich pracownikow ktorzy nie upominaja sie o wyplaty jak mu powiedzialem co sie dzieje na Batorym i mo racja bo ino czekomy nic nie robiąc

XXXXXXXX

PROPONUJE POCZEKAC DO 1O KWIETNIA I ZACZNIEMY DZIALAC W NASZEJ SPRAWIE

Ted

Chopy trzeba zrobic zebranie ile jeszcze mamy czekac?

Bogdan

"wez" robaczku gdzie mam dzwonić? Numer ci administrator skasował hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa