Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

wez

Panowie po raz kolejny oferuję pożyczkę pozabankową. Bez Biku na spłatę zobowiązań .Wiem jak trudna jest sytuacja na zakładzie.Pożyczka jest dyskretna i jest udzielana od 500 do 2500 na okres 12 miesięcy tel.(usunięte przez administratora)

Gen.Zachtel

Coś mi tu śmierdzi: Człowieku co ty pieprzysz!!! i tu macie następnego co głupoty pisze żaden w marcu wypłat niedostał heh. A zapytam się ciebie kiedy dostałeś za styczeń przelew???

Batory

Czy jest możliwość uzyskania informacji czy na zakladzie w Gostyninie wynagrodzenia za miesiąc Luty zostały zrealizowane?

Coś mi tu śmierdzi

Jak to jest Zachtel że w marcu nikt wypłat nie dostał tylko ty? Coś ty inny sort czy jak?Niezła wpadka kolego.

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
IWA

Panowie u nas nigdy nie było jedności ,jeden na drugiego nalatujecie jak wściekłe psy.To do niczego dobrego nie prowadzi.Dlatego napisałem aby powołać 3 osoby do reprezentowania nas .Ale niektórzy są tak głupi, że wolą się wykłócać na tym forum,zamiast wybrać odpowiedzie osoby.Jesteście tylko mądrzy tutaj.Jak było zebranie to tylko 3 osoby gadali i nie bali się.Jak macie inne pomysły to napiszcie jak wyjść z tej sytuacji bo gadaniem niczego nie zyskacie,i się niczego nie dowiecie.TU TRZEBA WKOŃCU DZIAŁAĆ

lol

no wlasnie odstawic ich na bok;bo glupoty pisza wszystko jest przeciez ok.Za luty, i za marzec i za kwiecien wyplaty nie chcemy , a wydzial i tak nie ruszy.

darkman

jak wiem wyplaty nie bylo za luty , a za kilka dni jest kolejna za marzec

Gen.Zachtel

Jak dostaliśmy pieniądze teraz w marcu połgodziny wcześniej zanim miałem przelew ktos napisał ,że juz wie wypłat niebedzie i nasz zakład nieruszy i ten ktoś zapewniał , że to jest juz pewne :) Dlatego moim zdaniem tych ludzi co piszą te swoje brednie należy ich odstawić an bok niech zyja swoim życiem a my róbmy swoje

xxxx

Ja niepotrzebuje gadać z dyrektorami i nie pisze głupot jak wy bo słyszoł że wypłat nie będzie . Nikt tego nie wie czy bedea wypłaty 10-ego jak obiecali a może sie opóźni a może wcale ich niebedzie. Nikt tego niebedzie wiedział a domysły to sie rodzą w waszych głowach taka prawda.

xxxx

A wy nawet przez te święta nie umiecie sobie dać spokój . Jeden z drugim wymyślają kolejne teorie wypłat nawet niewiedząc konkretów. Te wasze wiadomości nadaja się co najwyżej wytrzeć dupsko po dobrym sraniu

LOL
@xxxx

Jestes taki mądry moze ty pogadasz z dyrektorami i prawnikiem jak jestes taki wyszczekany

ino

Nie może być tak że ludzie są olewani.Iwa dobrze piszesz.Musimy działać bo wpadniemy w jeszcze większe problemy.Musimy iść do prawnika i do dyrektorów niech gadają co dalej.Zyjemy za grosze których nie mamy.Ludzie musimy wybrać 3 osoby z wydziału.Najlepiej będzie abyśmy się zdzwonili.Nie będziemy pisać kogo wybieramy.A może ochotnicy?

IWA

Panowie powinniśmy wybrać 3 osoby aby nas reprezentowały u Dyrektorów,i umiały pozałatwiać sprawy w naszej sprawie.Tyle jest tu osób, które mają gadane i się nie boją nikogo.Proponuję zastanówcie się ,kto by naj lepiej tu pasował.Następnie są adwokaci darmowi do spraw pracowniczych,należy się umówić i w 3 soby iść i omówić naszą sytuację.Tylko osoba kompetentna może nam pomóc.Zdwońcie się i wybierzcie te 3 osoby.Musimy już w końcu działać.Pozdrawiam

KAJ MOJA WYPLATA
@IWA

Dobrze piszesz oni widza ze ludzie z wydzialu cicho siedzą, nawet jak wyplaty nie dostali wiec mają to gdzies.A ja tez to slyszalem ze 10 kwietnia ma nie byc wyplaty.Sami sie przekonacie pozd i do 10

Kaśka

A ponoć babcia była dziadkiem...

fizol

chopy podobno tej wyplaty tez ma nie byc

VVVVVVVVVVV

NO TO CUDOWNIE, NASTEPNY MAMY PROBLEM.DALEJ MACIE DOBRE MYSLI NA TEMAT WYDZIALU.A DO TEGO CHODZICIE ZA DARMO DO ROBOTY

Kaśka

Aż strach pomyśleć co będzie w razie nieszczęśliwego wypadku,o polisach na życie również możemy zapomnieć.

aaa

No i pojawił się problem z ubezpieczeniem zdrowotnym, dziś byłem z dzieckiem u lekarza i pojawił się problem z zarejestrowaniem. Okazało się że widniejemy na czerwono i wprawdzie zostałem przyjęty ale po wypisaniu specjalnego oświadczenia. Także nie zdziwcie się jak pójdziecie do lekarza!

nasa

co ty gadasz nie ma kasy.Co za dureń ino ludzi wnerwiasz

cwany typ

Na pewno nie jestem pozbawiony kręgosłup moralnego, żeby brać kase za darmo i ciągle narzekać, ja prace dostałem odrazu nowa i to świadczy tylko o tym ze jestem cos warty a nie to co Ty szma...ciarzu skoro tylko pieprzysz gdzie jest moja wyplata nie mam za co zyc... Dno społeczne, patologia nic nie warta zerujaca tylko na innych ciesz się mendo w ogóle ze ktos ten zakład trzymal z takimi bałwanami jak Ty!

xxxxxxxxxx
@cwany typ

Patologia to jest w twojej rodzinie

szczesliwy

Mam wypłatę!

grisza
@szczesliwy

To się podziel bałwanie, a nie wprowadzasz zamęt.

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa