Opinie o Packprofil Sp. z o.o. w Kolonowskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Packprofil Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Packprofil Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Packprofil Sp. z o.o. w Kolonowskie

Ja powiem tak pracowałem tam 6 lat i nie polecę nikomu że moich znajomych tej firmy a dlaczego a dlatego gdyś panujw w tym zakładzie nieprzyjemna atmosfera ludzie jeden do drugiego są wilkiem taka zawiść zazdrość że człowiek zamiast przyjść z ochotą do pracy to nie robi tego (usunięte przez administratora) praca na akord co wyrobisz to zarobisz czyli jest premia za matry i tony z tym że to musisz się liczyć co miesiąc bo majstry mają to w swoim zwyczaju że lubią jednemu pracownikowi zabrać jego oremie ktora się wyrobił w danym dniu a dać komuś innemu bo mówi on przyszedł mu na narodziny to musi mu coś dać i np jest za 1000 metrów 25 zł premii i jak zrobisz 8 tys metrów we dwóch bo tak przerwanie się robi to majster te twoje 4 tys które się zarobiłeś wpisze 2 tys z tego komuś innemu a co do biura to szkoda gadać każą pracowników za byle co zabraniem premii np za chorobowe bo niby w regulaminie jest zapisane a gdy człowiek chce ten regulamin przeczytać idziesz do biura to pani mówi że ma jeden i jak chcesz to tutaj musisz przy niej nie możesz sobie wziąć na halę na spokojnie poczytać chyba że pójdziesz do kierownika idziesz do kierownika i co słyszysz on nie ma i tak też nie dostajesz do poczytania regulaminu każą podpisywać aneksy do umowy gdzie tam jest zapisane paragrafem a jak się pytasz co to to mówią jest w regulaminie do którego nie masz dostępu a jak ci później zabiorą premie to mówią podpisałeś aneks a tam było napisane że mogą ci zabrać a jak tego aneksu nie podpiszesz to straszą zwolnieniem tak że podsumując to co napisałem aby omijać ten zakład z daleka ale nie wiem czy ktos to będzie czytać czy będzie miał okazję (usunięte przez administratora)

Krzysztof
@@Były pracownik

Zwolniono tam już kogoś, bo nie podpisał, choćby aneksu bez zapoznania się z nim w spokoju? I na czym ten akord dokładnie polega? Tam jest umowa o pracę z podstawą i ten akord premii dotyczy, jak to jest ustawione?

Kondziu Nowy wpis

Wrzucili rekrutacje na operatora wózka widłowego z rocznym doświadczeniem. Niestety nie ma nic czy robota na zmiany no i co z tym akordem o którym ktoś wspominał. Przy załadunku towarów też robi się na czas i liczy się wydajność? Wolałbym wiedzieć żeby nie być zaskoczonym pierwszego dnia.

Widziałem na stronie firmy, że poszukują operatora maszyny produkcyjnej. Z oferty wiem, że macie tutaj jakiś pakiet świadczeń dodatkowych. Jakie to świadczenia? Fajnie, jakby ktoś napisał, czego można się spodziewać i na co liczyć.

Ala Nowy wpis

Ile zarobi pracownik produkcji w packprofilu?

Anetka

Jak wygląda podpisanie aneksu? Sadzają pracownika i każą od razu podpisać, czy można wciąż, poczytać i np. skonsultować się z kimś??

@Anetka

No jak to jak przychodzi majster bądź majstrowa i coś mówi o tym aneksie ale sama nie wie o co chodzi dokładnie nie umie wyjaśnić a jak zaczynasz zadawać pytania to dostaje się odpowiedzieć jak tego nie podpiszesz to będziesz zwolniony każdy ma prawo wiedzieć co popisuję a nie że się go zmusza do tego nie wiedziac o co chodzi wiadomo że pracownik pa swoje obowiązki i swoje prawa jak pracowadca wymaga coś od pracownika to pracownik też może wymagać od pracodawcy

Krzysztof Nowy wpis
@@Były pracownik

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Packprofil Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Packprofil Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Murarz. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Izabela

Ehh, a jaka jest ta różnica w wypłacie, między tą obiecaną a tą którą się dostaje? Czym to jest spowodowane? Ucinają jakieś premie? Są w ogóle tutaj premie?

Wiktoria

Hej, firma na swojej stronie ma ogłoszenie o zatrudnieniu operatora maszyny produkcyjnej. Zastanawiam się czy kobiety tez mogą aplikowac na to stanowisko? Nie napisali jaka jest forma zatrudnienia tak poza tym, wie koś coś na ten temat?

Jak wygląda rozmowa w Packprofil Sp. z o.o. na stanowisko Operator? Z iloma osobami się rozmawia? 5 czerwca pojawiło się ogłoszenie.

HR

Rozmawiamy z każdą zainteresowaną osobą, która do Nas napisze lub zadzwoni i spełnia nasze wymagania. Serdecznie zapraszamy! HR

Wojciech
@HR

Fajnie. A ile jest etapów rekrutacji? Od razu będę wiedział czy zostałem przyjętym czy trzeba czekać kilka tygodni?

kandydat
@Wojciech

Przynajmniej dwa.

Czym w Packprofil Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

HR

Dopłata do ubezpieczenia na życie oraz medycznego, nagrody jubileuszowe, świadczenia z ZFŚS

Jaki jest okres rozliczeniowy w Packprofil Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Gosia

Okres rozliczeniowy jest jednomiesięczny. Wynagrodzenie płatne jest 10-dnia następnego miesiąca, po miesiącu, za który jest należne.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Packprofil Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Gosia

Dzień dobry, Nadgodziny są płatne, ale jest też możliwość odbioru nadgodzin.

Misiek

Dzień dobry Jest ogłoszenie o pracę mechanik utrzymania ruchu. Może ktoś z Państwa opowiedzieć o zakładzie czy maszyny mocno wyeksploatowane ?. Zarobki w miarę ok ? I czy są jakieś szkolenia ?

@Misiek

Dzień dobry, Zapraszamy na rozmowę w czasie której sam Pan zobaczy jak wygląda zakład. Oferujemy szkolenia doskonalące na zajmowanym stanowisku pracy,

Misiek
@HR

Dziękuję za odpowiedź Chodziło mi o szkolenia na dodatkowe uprawnienia-kursy nauka języka ?

@Misiek

Tak, oczywiście. Zapraszamy!

Od czego uzależniona jest premia w firmie Packprofil Sp. z o.o.? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 9 września na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Operator.

HR

Premia jest uzależniona od wydajności.

Wiktor

@Hr a jakie macie integracje, jakieś wyjazdy? Jak często?

Czy pracownicy Packprofil Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak chętnie.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Packprofil Sp. z o.o.?

Styl trenerski

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Packprofil Sp. z o.o.?

Anomnim

Tak

Anomnim

Dobre miejsce pracy

Daria

@Anonimka rozumiem ze rozpoczęłaś prace w tej firmie ale się zwolniłas?

Anonimka

Moje doświadczenie z tą firma jest całkiem negatywne. Obiecują człowiekowi jedno, po czym nie dostaje. Totalny wyzysk człowieka, małe stawki na godzinę, niemiła obsługa biurowa. Brak chęci do nauki nowych pracowników. Oczekują nie wiadomo jakiego doświadczenia zawodowego od ludzi. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk ! Jest tyle firm, gdzie można lepiej zarobic i być docenionym. Każda porażka czegoś uczy. Nie polecam tej firmy !!!

Ciekawy
@Anonimka

A jaką inną firmę polecasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Packprofil Sp. z o.o. - Kolonowskie

• Jak się pracuje w Packprofil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Packprofil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Packprofil Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zakładowa 3
    47-110 Kolonowskie