TARGBAN

Opinie o TARGBAN

A.

Cięzka praca w magazynie, praktycznie pracuja juz tylko Ukraincy. Słabe prace, zero premii. Prezes i jego syn dbaja tylko o siebie a nie o pracowników.

Ewelina Nowakowska

Moja opinia będzie dotyczyć pracy biurowej. Pracowałam w Targbanie tylko miesiąć. Byłam recepcjonistką. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecano mi złote góry i karierę do emerytury. Dziwnym trafem moja umowa pokryła się co do dnia zwolnienia office menagera, szkoda ze nie powiedziano mi szczerze ze będę pracować na zastępwsto, ale wiadomo wtedy mniej bym się starała. Ale nie to było najgorsze. Dosłownie 4 dni przed końcem mojej umowy zawołał mnie syn prezesa na rozmowę w 4 oczy(usunięte przez administratora)Ostatniego dnia umowy mi podziękowano. Powiedziano, że nie ma dla mnie wystarczajacej ilości obowiązków.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o TARGBAN - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARGBAN