Żelimet

Twardogóra

Opinie o Żelimet

saim
użytkownik zarejestrowany

hmm, a czy takie rzeczy zdarzją się często ? Myślę, że to nie powinien być dopuszczalny czyn bądź dyscyplinarnie zwolnić.

hmm

To zelimet jeszcze istnieje? hahaha zróbcie kolejną inwentaryzacje to może dojdziecie kto was okradaheheh na sklepach to dopiero przekręty hehehe grzejnik bez faktury za połowe ceny w Ostrzeszowie czemu nie

odp

Ta wypowiedź ewidentnie dowodzi, że skoro osoba, która to opublikowała nie wie nawet jak pisze się słowo remanent, cóż moze zatem wiedzieć na temat tego, co to słowo oznacza, nie mówiąc o znajomości zasad prowadzenia firmy. Na przyszłość radzilibyśmy autrowi zanim wypowie się na forum, aby wcześniej skorzystał ze słownika ortograficznego, bo wydaje się, iż nie ma pojęcia do czego służy.

Zostaw opinię o Żelimet - Twardogóra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żelimet