Sanmar - Partner Orange

Opinie o Sanmar - Partner Orange

przyszly

Dzwoniłem i rozmawiałem. Bo chciałem tam spróbować. Z rozmowy wszystko świetnie, ale : 1) Pierwszą kasę dostaje się po około 2,5 miesiącach- tak przynajmniej twierdziła moja rozmówczyni( podobno rekruterka). Co przy prowadzeniu swojej działalności staje się problematyczne 2) Podpisuje się weksel. Nie neguję tego faktu, ale traktowanie przyszłego pracownika jak potencjalnego złodzieja nie wróży dobrze tej firmie. Po usłyszeniu tego faktu grzecznie się pożegnałem z potencjalnym pracodawcą

Firma jak firma ale kierowniczka o( usunięte przez administratora ) jeżeli tam jeszcze pracuje to na pewno odczujecie [usunięte przez moderatora] i ciągłe niezadowolenie tylko aktywacje się liczą a nie pracownik, uważa się za nie wiadomo kogo. Nie polecam

Zostaw opinię o Sanmar - Partner Orange - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanmar - Partner Orange