opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 470 ocen
Opinie(1988)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(16)

Opinie(1988)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(16)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja i wartości
  • .
  • Na pełny etat
  • .
  • Dorywcze
  • .
  • Za granicą
  • .
  • Praca dla osób niepełnosprawnych
  • .
  • Kariera w MR JOB
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja i wartości

Na pełny etat

Dorywcze

Za granicą

Praca dla osób niepełnosprawnych

Kariera w MR JOB

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Zielona Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Zgorzelec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Legnica
  • Bobrów
  • Lipce
  • Ulesie
  • Bartoszów
  • Pątnówek
  • Rzeszotary
  • Jakuszów
  • Dobrzejów
  • Jezierzany
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chojnice - MR Job
Legnica - MR Job Connect Sp. z o.o.
Wałcz - Mr Job

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Legnica
  4. /
  5. Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Legnica

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ktoś

    16.05.2022 20:41

    Pracownik

    Mam pytanko dotyczące płatności za dni świąteczne, w Mr Job dostałam informację że osoby będące na urlopie nie mogą otrzymać wynagrodzenia za dzień świąteczny ponieważ nie świadczą wtedy usług, i że taka informacja jest zawarta w kodeksie o pracowniku tymczasowym, niestety ja takiej informacji w kodeksie nie znalazłam...
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    18.05.2022 15:06

    Pracodawca

    Szanowna Pani, W przypadku Pracowników tymczasowych oddelegowanych do pracy na terenie Niemiec, wynagrodzenie z tytułu utraconego zarobku za nieprzepracowane dni świąteczne, zgodnie z ustawą Entgeltfortzahlungsgesetz (par 2) wypłacane są wyłącznie za dni, w których Pracownik byłby angażowany do pracy przez Pracodawcę Użytkownika. Wszelkie dodatkowe kwestie związane z wypłatą wynagrodzenia za dni świąteczne wolne od pracy, oraz wypłatą dodatku do wynagrodzenia za dni przepracowane dni świąteczne (w wysokości 100%) - reguluje ww. ustawa oraz układ zbiorowy BAP / DGB (par 4). Dla Pracowników tymczasowych wykonujących pracę na terenie Polski, za pracę w dni świąteczne przysługuje dodatek w wysokości 100% wynagrodzenia za każdą godzinę świadczonej pracy, zgodnie z art. 151(1) Kodeksu Pracy. Natomiast przepisy Polskiego prawa nie regulują kwestii wynagrodzenia z tytułu utraconego zarobku za nieprzepracowane dni świąteczne. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.05.2022 21:06

    Były pracownik

    Dopiero wróciłem do Polski, zmarnowałem 4 miesiące bez żony i dziecka, naobiecywali złotych gór, trafiłem do mieszkanka które było okej, ale to jedyny plus. W mieszkaniu melina, codzienne libacje, brak możliwości wyrobienia nadgodzin, (usunięte przez administratora) strasznie na wyplatach. Na fakturach doszukują się braku " podpisu" albo" zła pieczątka" i nie zwracają za nic. Paliwa zwracają 250 zł gdzie koszt podróży do Niemiec to minimum 500 zł. Panie które sprzątają miezzkanie (usunięte przez administratora) z jedzenia chemii i czego tylko idzie, w mieszkaniu brak pralki. Byłem na l4, nie dostałem ani złotówki za pobyt na l4, byłem na urlopie, nie dostałem ani złotówki za urlop. Czyli generalnie mogę śmiało iść do sądu i się kłócić o skradzione pieniądze. Wypłaty są śmieszne, w Polsce jak ci się uda to zarobisz podobnie a przynajmniej bliskich masz przy sobie. Kontakt zerowy z agencją, zero jakiejkolwiek interwencji odnośnie kradzieży przez sprzątaczki. Ogólnie firma kogucik, pasek z wypłaty nawet najpierw wysłali nie mój, chyba na prawdę czyhają na totalnych głupków. Trzymajcie się z daleka. JAK NAJDALEJ OD ZŁODZIEI !!!! P.S. moja najwyzsza wypracowana po całym miesiącu pensja to nawet nie jest najniższa krajowa niemiecka . :)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    13.05.2022 15:11

    Pracodawca

    Szanowny Panie ANONIM, Jest nam niezmiernie przykro, że współpracę z nami ocenia Pan tak negatywnie oraz że wszystkie zastrzeżenia oraz uwagi zgłasza Pan po przepracowanych 4 miesiącach. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by nasi Pracownicy byli zadowoleni z pracy i współpracy z MR JOB. Zawsze na bieżąco staramy się rozwiązywać zgłaszane problemy oraz uwagi, aby praca była w pełni komfortowa dla Pracowników od pierwszego dnia naszej współpracy. Warunki współpracy i wyliczania wynagrodzeń są dokładnie opisane w umowie o pracę – chętnie odpowiadamy również na dodatkowe pytania oraz wyjaśniamy wątpliwości naszych Pracowników w trakcie zatrudnienia. Jeśli chodzi o wynagrodzenia chorobowe oraz wynagrodzenia urlopowe dla Pracowników Tymczasowych, delegowanych do pracy w Niemczech, jest ono wyliczane na innych zasadach niż przy standardowej umowie o pracę. Również sposób naliczania urlopu jest inny – Pracownikowi Tymczasowemu przysługuje płatny urlop w wymiarze 2 dni za każdy miesiąc pozostawania w dyspozycji jednego Kontrahenta. Jeśli chodzi o zwrot kosztów dojazdu na i z kontraktu, warunki otrzymania refundacji poniesionych przez Pracownika kosztów są dokładnie opisane w naszym „ABC Pracownika” czyli informatorze dla Pracownika, który otrzymał Pan wraz z dokumentami dot. zatrudnienia. W MR JOB, wierzymy we współpracę na przejrzystych zasadach, które zapewniają bezpieczeństwo pracy w Niemczech naszym Pracownikom. Ten temat jest zatem również szczegółowo omawiany przez Opiekuna Pracownika, przy przywitaniu nowego Pracownika w MR JOB. Każdy Pracownik otrzymuje także maila powitalnego, w którym przybliżone są najistotniejsze tematy - w tym zasady zwrotów poniesionych kosztów. Jako Agencja działamy na rynku już ponad 13 lat, zatrudniając pracowników do pracy w Polsce i w Niemczech. Aktualnie zatrudniamy ponad 600 osób na terenie Niemiec i nasza działalność nie byłaby możliwa, gdybyśmy kierowali się opisywanymi przez Pana wartościami oraz metodami pracy. Pana oskarżenia są bardzo poważne i krzywdzące. Niestety ze względu na anonimowość Pana komentarza ciężko nam odnieść się do wszystkich opisanych sytuacji oraz zweryfikować ich prawdziwość. Prosimy zatem o przesłanie dokładnej informacji mailowo na adres: [email protected] Zapewniamy, że Pana sprawą zajmie się bezpośrednio Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych i w pełni wyjaśni opisywane sytuacje. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    10.05.2022 18:25

    Kandydat

    Czy w agencji stosowane są premie frekwencyjne lub premie nadgodzinowe oraz podwyżki w płacach po przepracowaniu danego okresu pracy ?
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    13.05.2022 13:20

    Pracodawca

    Witamy, Wynagrodzenie obejmuje wszystkie wypracowane przez Pracownika godziny pracy z dodatkiem za nadgodziny, za pracę w nocy lub za pracę w niedziele i święta, jeśli takowe miały miejsce w rozliczanym miesiącu pracy. Jednocześnie, na niektórych zleceniach zdarzają się premie okolicznościowe lub podwyżki w przypadku, kiedy Pracownik się sprawdzi i nasz Kontrahent jest z niego zadowolony. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Wniebowzięty

    10.05.2022 08:06

    Kandydat

    Witam na jaką umowę mogę liczyć gdybym wyjechał do pracy w Niemczech? Umowa o pracę czy zlecenie?
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    13.05.2022 12:38

    Pracodawca

    Panie Wniebowzięty, wszyscy nasi Pracownicy zatrudnieni są na podstawie polskiej umowy o pracę. Ta forma pozwala uzyskać im wyższe wynagrodzenie netto w porównaniu do stawki umowy niemieckiej o takich samych warunkach. Umowa zawierana jest w języku polskim, a Pracownicy mogą liczyć na pełną opiekę polskiego biura oraz dedykowanych dwujęzycznych Opiekunów, którzy na bieżąco wspierają ich w trakcie pracy w Niemczech. Pracownik wraz z rodziną podlega również ubezpieczeniu społecznemu w Polsce, a odprowadzane składki zwiększają jego przyszłą polską emeryturę. Więcej informacji o oferowanej przez nas umowie znajdzie Pan również na naszej stronie: https://www.mrjob.pl/aktualnosci/polska-a-niemiecka-umowa-o-prace-porownanie-warunkow-pracy-w-niemczech/ Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Albert

    10.05.2022 10:42

    Kandydat

    Witam, we wszystkich ofertach zawarta jest informacja, że trzeba mieć samochód. Podejrzewam, że przyjeżdżają tam do pracy osoby własnym samochodem w pojedynkę. Czy w związku z tym jest możliwość dojeżdżania do pracy z takim kimś?
    ReviewUserIcon
    Były

    11.05.2022 17:36

    Były pracownik

    Tak jeżeli się dogadasz z kimś do jazdy, a jak nie to agencja ci będzie wrzucać osoby byś zawoził do pracy xd.
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    13.05.2022 12:34

    Pracodawca

    Panie Albercie, własny samochód na miejscu znacząco ułatwia poruszanie się na miejscu, lecz wiele zależy od zlecenia i położenia zakładu pracy. Na zleceniach zdarzają się oczywiście Pracownicy, którzy posiadają swój samochód i w ramach dogadania się ze Współpracownikami dojeżdżają razem. Warto zatem każdorazowo konsultować z Rekruterem, czy wspólne dojazdy z innym Pracownikiem i wyjazd bez auta są możliwe, ponieważ Rekrutacja ma bieżące informacje o zleceniu. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Adrimm

    09.05.2022 18:13

    Były pracownik

    Nie polecam tego pracodawcy, pracowałem na produkcji w ok. Krefeld przez około 3 miesiące praca bardzo fajna pakowanie burgerów do kartonów lub układanie ich na palecie lekka i przyjemna lecz wszystko się zmieniło jak przenieśli mnie do działu wysyłek a dokładnie do transportu. Praca ciążka trzeba zasuwać z paletami ważącymi po 400-900 kg. Biegać po 20 km dziennie i jeszcze znać najlepiej język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym bo nikogo w tym dziale po polsku mówiącego nie ma sami Niemcy lub Rumuni. Pozdrawiam i życzę miłej pracy,
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    10.05.2022 14:52

    Pracodawca

    Szanowny Panie Adrianie, jest nam niezmiernie przykro, że negatywnie ocenia Pan swoją współpracę z nami. Był Pan naszym Pracownikiem od połowy lutego 2022 do końca marca. A przeniesienie do innego działu nastąpiło po wcześniejszym wyrażeniu przez Pana zgody na tę zmianę. Zadowolenie naszych Pracowników z miejsca pracy jest dla nas bardzo ważne, dlatego nigdy nie podejmujemy takiej decyzji bez aprobaty Pracownika. Panie Adrianie, bardzo nam przykro, że był Pan ostatecznie niezadowolony z podjętej decyzji i preferował Pan wcześniejsze stanowisko. W trakcie współpracy oraz po zmianie działu, nie zgłaszał Pan żadnych zastrzeżeń lub uwag do Managera Kontraktu lub Opiekuna MR JOB, co do warunków pracy czy obowiązków na stanowisku. Niestety, nie posiadając takiej informacji, nie mogliśmy podjąć odpowiednich kroków, aby ułatwić Panu codzienną pracę lub przywrócić Pana na wcześniejsze stanowisko. Pozdrawiamy. Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych
    ReviewUserIcon
    Orzech

    27.04.2022 00:00

    Kandydat

    Witam, czy pracuje lub pracował ktoś z Państwa na obróbce metalu, okolice Tuttlingen? Można się dowiedzieć jak to wygląda finansowo?
    MR JOB

    09.05.2022 12:59

    Pracodawca

    Dzień dobry, Osoby zatrudnione u tego Kontrahenta na stanowisku Operatora maszyn, zarabiają średnio miesięcznie w okolicach 9000-9500 zł netto przy I klasie podatkowej, z uwzględnieniem możliwości pracy w nadgodzinach czy też w soboty, co umożliwia Kontrahent. Generalnie w firmie zatrudnionych jest wielu naszych Pracowników, którzy chwalą sobie warunki zatrudnienia. Pozdrawiam, Paweł Paprzycki Manager ds. Rekrutacji DE
    ReviewUserIcon
    Bunalski Sylwester

    06.05.2022 18:35

    Pracownik

    Uwaga agencja to (usunięte przez administratora) , publikują oferty pracy które nie mają nic wspólnego z faktycznie wykonywaną pracą w danym zakładzie pracy . Miałem pracować przy produkcji palet a okazało się że jest to (usunięte przez administratora) nie mający z paletami nic wspólnego gdzie ludzie robią za dwóch przynajmniej Polacy bo zatrudnieni tu niemcy mają lżejszą pracę gdzie przepisy bhp to tylko nazwa . Miejscowość Steinach 77790 firma Mebmer Benedikt Sagewerk taistrabe 11, gdzie trzeba skakać po rampach jak małpa z ciężkimi dechami w szybkim tempie, łatwo złamać nogę albo się przewrócić ewentualnie spaść na dół z nie zabezpieczonego podwyższenia .Jedyny pozytyw to dobre warunki mieszkalne.... Nie polecam ani oszukańczej agencji ani tej pracy ...
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    09.05.2022 12:55

    Pracodawca

    Szanowny Panie Sylwestrze, Rozpoczął Pan z nami współpracę 2 maja 2022 na produkcji palet w tartaku i przez pierwsze dni pracy nie zgłaszał Pan żadnych uwag do Managera Kontraktu lub Opiekuna na temat miejsca lub warunków pracy. W piątek 6 maja, po raz pierwszy zgłosił Pan zastrzeżenie dotyczące zakresu pracy na stanowisku. Po tej informacji Manager Kontraktu próbował skontaktować się z Panem, aby lepiej poznać sytuację i móc wyjaśnić wszystkie zgłoszone uwagi z firmą. Niestety, nie udało mu się skontaktować z Panem telefonicznie w ten dzień. W trakcie późniejszej konwersacji SMS-owej z Managerem, który próbował dokładnie poznać zgłaszane problemy, również nie poruszył Pan tematu warunków miejsca pracy. W związku ze wspomnianymi w piątek zastrzeżeniami, w ten poniedziałek Manager Kontraktu chciał przedstawić Panu ofertę pracy na innym zleceniu – niestety dostał odpowiedź, że nie pojawi się Pan dzisiaj w pracy oraz zjeżdża Pan do Polski. Panie Sylwestrze, bardzo nam przykro, że negatywnie ocenia Pan swoją współpracę z naszą agencją oraz że zdecydował się Pan na natychmiastowy powrót do Polski, przez co nie mieliśmy okazji na wyjaśnienie opisywanej przez Pana sytuacji lub zaproponowanie Panu dalszej współpracy na innym zleceniu na terenie Niemiec. Zapewnianie naszym Pracownikom komfortowego miejsca pracy jest dla bardzo ważne i zgadzamy się, że opisywana sytuacja wykonywania innych obowiązków (niż przedstawione w czasie rekrutacji) jest niedopuszczalna. Jako agencja dokładamy wszelkich starań, aby przedstawiane przez nas oferty jak najlepiej ukazywały miejsce pracy oraz stanowisko. A w momencie zgłaszania co do nich zastrzeżeń przez Pracowników, podejmujemy odpowiednie kroki w celu rozwiązania problemu. Bardzo ważna jest dla nas wtedy bezpośrednia rozmowa z Pracownikiem, która pozwala nam dokładnie poznać zaistniałą sytuację oraz podjąć odpowiednie działania, gwarantując naszym Pracownikom bezpieczną i komfortową pracę w Niemczech. Pozdrawiamy. Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych
    ReviewUserIcon
    fgfdgdfgdfg

    04.05.2022 12:26

    Kandydat

    Pracuje ktoś w Bubsheim ? Jakieś opinie ? Praca,zakwaterowanie ?
    ReviewUserIcon
    młody

    18.04.2022 18:02

    Kandydat

    Zastanawia mnie jedno jeżeli podajecie stawke 12 euro brutto to niechce mi się wierzyc że wychodzi 9000-9500zł miesięcznie netto przy 40 godzinach pracy na jednej z ofert?
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 12:27

    Pracodawca

    Dzień dobry, Aby dokładnie odpowiedzieć na Pana pytania, potrzebna by była informacja którego konkretnego ogłoszenia dotyczy temat. Podawane przez nas stawki netto wynikają głównie z informacji na temat średnich zarobków naszych Pracowników na danym zleceniu. Warto jednak zauważyć, że na ostateczną stawkę wpływ ma wiele czynników m.in. praca zmianowa i dodatki za zmiany nocne, klasa podatkowa czy praca w nadgodzinach. Przy tej samej stawce godzinowej, w zależności od rodzaju zlecenia, wynagrodzenie netto może się różnić. Dlatego najczęściej podajemy średnie stawki dla kontraktów, na których nasi Pracownicy są od dłuższego czasu i gdzie możemy sprawdzić ich średnie wynagrodzenia. Więcej informacji o stawce brutto i netto, wraz z przykładowymi wyliczeniami stawek, znajdzie Pan również na naszej stronie: https://www.mrjob.pl/aktualnosci/praca-w-niemczech-czynniki-wplywajace-na-stawke-brutto-a-netto/ Pozdrawiamy serdecznie!
    ReviewUserIcon
    P0001

    11.04.2022 17:35

    Pracownik

    Serdecznie polecam! Praca super, zakwaterowanie bardzo dobre warunki ????
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 10:58

    Pracodawca

    Szanowna/Szanowny P0001, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat współpracy z nami. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    paweł

    15.04.2022 00:37

    Pracownik

    kontakt szybki i bezproblemowy, wyjazd udany, pieniądze na czas, do tego gdy tylko potrzebowałem jakiejkolwiek pomocy mogłem na nią liczyć
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 10:05

    Pracodawca

    Panie PAWEŁ, dziękujemy za wszystkie dobre słowa na temat współpracy z MR JOB. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    karol

    16.04.2022 20:40

    Pracownik

    Pracuję w Legnicy, jest ok, kasa zawsze na czas, atmosfera spoko, współpracownicy też
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 10:04

    Pracodawca

    Panie KAROLU, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat współpracy z nami. Pozdrawiamy
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    Główna Księgowa / Główny Księgowy

    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    LocationIcon

    Legnica

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    woytek

    17.04.2022 22:27

    Pracownik

    pierwsza agencja, której zaufałem i nie żałuję ;)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 10:01

    Pracodawca

    Panie WOYTEK, dziękujemy za podarowane zaufanie. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    romek

    22.04.2022 09:42

    Pracownik

    zatrudniłem się jako elektryk w de w końcu jestem zadowolony ze swoich zarobków
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 10:00

    Pracodawca

    Panie ROMKU, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    irek

    23.04.2022 18:35

    Pracownik

    W końcu zarabiam tyle, że stać mnie na wakacje i życie na odpowiednim poziomie, polecam.
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 09:59

    Pracodawca

    Panie IRKU, dziękujemy za pozytywne słowa. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    karo

    24.04.2022 23:32

    Pracownik

    polecam, wszystko wporzo, agencja godna zaufania
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 09:58

    Pracodawca

    dziękujemy za podzielenie się opinią. pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Wuja

    20.04.2022 16:10

    Kandydat

    Czy dni świąteczne są płatne jak jest wolne?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.04.2022 18:30

    Pracownik

    Nie, tylko to co sobie wypracujesz.
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    29.04.2022 09:57

    Pracodawca

    Szanowny/Szanowna WUJA, Wynagrodzenia za dni świąteczne zgodnie z ustawą Entgeltfortzahlungsgesetz (par 2) wypłacane są wyłącznie za dni, w których pracownik byłby angażowany przez Pracodawcę Użytkownika. Wszelkie dodatkowe kwestie związane z wypłatą wynagrodzenia za dni świąteczne reguluje ww. ustawa oraz układ zbiorowy BAP / DGB, stosowane przy wyliczaniu wynagrodzeń dla naszych Pracowników. pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Czlowiek

    13.04.2022 20:15

    Były pracownik

    Ogólnie nie polecam jako firmy straszna papierologia wysyłają jeden do drugiego jak w urzędzie. Po drugie łaskę robią że oddają kase za ciuchy robocze mają jakieś chore regulaminy nie wnikam każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić łachy robocze ale szczegół stać mnie. Po trzecie ściema z 1 klasa podatkowa każdy pakowany jest na 6 i robi się za mniejwiecej 10 e lub mniej na godzinę w Niemczech (robiłem jako spawacz) za tyle jeszcze za granicą nie pracowałem 18 na umowie ale co tam. Po czwarte jak coś się wydarzy to wyj...nie ma koordynator jak coś mu trzeba to wie kiedy i gdzie zadzwonić. Ogólnie nie porozumienie nie polecam
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    28.04.2022 16:31

    Pracodawca

    Szanowny Panie CZŁOWIEK, jako Zespół MR JOB dokładamy wszelkich starań, by nasi Pracownicy byli zadowoleni ze współpracy z nami. Jest nam niezmiernie przykro, że Pana doświadczenia są negatywne, jednak delegowanie naszych Pracowników do pracy do Niemiec wymaga przygotowania wielu dokumentów dotyczących współpracy. Jest to jednak tylko na początku zatrudnienia. Ubrania robocze dla naszych Pracowników powinien zapewnić niemiecki Kontrahent. Nie zawsze to jednak ma miejsce i MR JOB przejmuje te koszty z pewnymi warunkami, np. Pracownik musi przepracować 30 dni, żeby mógł otrzymać refundację poniesionych kosztów. Jeśli chodzi o klasy podatkowe, to jest to temat złożony. MR JOB stara się by Pracownicy byli rozliczani w 1. lub innej korzystnej klasie podatkowej, jednak by móc z tych ulg skorzystać należy spełnić warunki określone niemieckimi przepisami podatkowymi. Niezbędne jest np. posiadanie niemieckiego numeru podatkowego Steuer-ID. Jeśli Pracownik tego numeru nie posiada, MR JOB pomaga w jego nadaniu przez niemiecki Urząd Skarbowy. Bez tego numeru nie można mówić o możliwości korzystania z ulg podatkowych. I zgadza się, że na początku zatrudnienia w MR JOB Pracownik może być rozliczany w 6. Klasie podatkowej. Jednak po otrzymaniu numeru Steuer-ID Pracownik otrzymuje zwrot nadpłaconego podatku. Jeśli mogę być jeszcze Panu pomocna w jakichkolwiek wyjaśnieniach dotyczących klas podatkowych, to zapraszam do kontaktu mailowego. Wzorowy kontakt z naszymi Pracownikami jest nam niezmiernie ważny. Jeśli jednak w Pana przypadku doszło do zaniedbań, może Pan również zgłosić swoje uwagi dot. przydzielonych Opiekunów z MR JOB na adres: [email protected] – zgłoszenie zostanie przekazane bezpośrednio do Menagera zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, a sytuacja wyjaśniona. Pozdrawiam, Aneta Kläsener Menager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych/ Manager Abteilung für Leiharbeiterbetreuung email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Misia

    28.04.2022 00:32

    Kandydat

    Hej. Czy znajdzie się tu jakaś dobra duszyczka i opowie mi o pracy w Mr job ? O zarobkach, zakwaterowaniu ? Podaje swojego maila [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    mazur

    27.04.2022 20:45

    Pracownik

    nie mogę powiedzieć nic złego, kontakt z mr job na plus, wszystko dokładnie wyjaśnione, zarobki wypłacane w terminie, firma uczciwa
    ReviewUserIcon
    eryk

    26.04.2022 19:43

    Pracownik

    praca na produkcji nie jest taka zła, a jak zarabia się w euro to już w ogóle
    ReviewUserIcon
    Elizaaa

    21.04.2022 16:18

    Kandydat

    Witam planuje wyjazd zagranice z tą firmą czy mógłby ktoś podzielić się doświadczeniami? Jak zarobki? Jakie zakwaterowanie? Czy warto nawiązywać współpracę?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.04.2022 18:32

    Pracownik

    Zarobki spoko, zakwaterowanie to masakra sami sobie znaleźliśmy, pracujemy wgl gdzie indziej niż ten dział gdzie się rekrutowaliśmy i żadnego kontaktu zmze strony agencji czy wgl chcemy tam być i jak się pracuje. Jak juz zaczniesz pracować kontakt z agencją się urywa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.04.2022 22:31

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    20.04.2022 16:30

    Pracodawca

    Szanowny Panie PROGRAM MELINA+, Jest nam niezmiernie przykro, że negatywnie ocenia Pan współpracę z nami. Odnosząc się do Pana zarzutów, nie zgadzamy się ze stwierdzeniem że ‘oszukaliśmy Pana ze wszystkim’. Faktem jest, że wynikło nieporozumienie związane z zakwaterowaniem, na które został Pan pierwotnie skierowany. Sytuacja jednak była od nas niezależna i miała miejsce w wyniku błędu ze strony właściciela nieruchomości. Ze względu na fakt, iż nie posiadał Pan własnego transportu, a cała sytuacja miała miejsce w niedzielę po południu nie mieliśmy wyjścia jak tymczasowo zakwaterować Pana w innym miejscu, gdzie mieszkałby Pan z naszymi innymi Pracownikami posiadającymi samochód, aby mógł się Pan dostać do pracy. O wszystkim został Pan przez Panią Joannę poinformowany, przeproszony, następnie został Pan odebrany i zawieziony na miejsce tymczasowego zakwaterowania. Pani Joanna rozmawiała z Panem dwukrotnie i sprawnie zorganizowała Pana przejazd tak, że od czasu Pana przybycia na pierwszą lokalizację do czasu przejazdu na nową lokalizację nie minęło nawet 30 min. Warunki na Pana tymczasowym zakwaterowaniu opisywane są przez innych pracowników jako bardzo dobre. Nowe zakwaterowanie miało być dla Pana udostępnione od 18 kwietnia a więc dokładnie po tygodniu. Na zleceniu w firmie Würth stawki godzinowe wahają się od 11,50-13,50 Euro brutto. Na wszystkich zleceniach oferowanych przez MR JOB na terenie Niemiec stawki są od 10,88 Euro brutto na godzinę w górę. Tym samym chcielibyśmy zdementować fałszywą informację jakoby ktokolwiek na tym czy jakimkolwiek innym zleceniu zarabiał 9 Euro brutto na godzinę. Jeśli chodzi o inne wspomniane przez Pana sytuacje, niestety w związku z brakiem dokładnych informacji, ciężko nam się do nich odnieść. Zależy nam jednak na pełnym wyjaśnieniu wydarzeń, które wpłynęły na wyrażenie Pana negatywnej opinii o współpracy z MR JOB. Prosimy więc o bezpośredni kontakt z naszym Managerem Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych – Panią Anetą Kläsener, mail: [email protected] Pozdrawiamy MR JOB
    ReviewUserIcon
    mlody

    18.04.2022 20:32

    Kandydat

    oczywiscie przy 40 godzinach tygodniowo
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    12.04.2022 15:13

    Były pracownik

    To (usunięte przez administratora) że strony pan z Mr. Job że wszystko da się wyjaśnić jeśli coś jest nie tak żeby dzwonić do koordynatora to ściema mają ludzi w (usunięte przez administratora) Wypłaty się nie zgadzają z ilością godzin. Ale na papierze jest ok. Kiedy się skończy to krętactwo i okradanie naiwnych ludzi.....
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    14.04.2022 14:09

    Pracodawca

    Szanowna Pani WKURZONA, Zapewniamy, że zawsze dokładnie sprawdzamy uwagi oraz skargi, zgłaszane do naszych koordynatorów. Gwarantujemy również, że nie ignorujemy Pracowników, ponieważ w żadnym wypadku nie leży to w naszym interesie. Jako agencja, nasza działalność opiera się na wspieraniu Kandydatów w znalezieniu pracy oraz późniejszym zatrudnieniu. Ważne jest zatem dla nas, aby nasi Pracownicy byli zadowoleni ze współpracy i chętnie ją kontynuowali. Odnosząc się do Pani oskarżeń dotyczących oszukiwania i okradania Pracowników – są one bardzo poważne i przykro, że publikuje Pani takie zarzuty, bez wyjaśnienia. Jako firma działamy na rynku już ponad 12 lat, oferując legalną pracę oraz przejrzyste warunki współpracy wszystkim naszym Pracownikom. I nie byłoby to możliwe, jeśli w codziennej działalności decydowalibyśmy się na przytoczone przez Panią oskarżenia. Niestety, w związku z brakiem informacji, ciężko nam dokładnie odnieść się Pani zarzutów. Prosimy więc o bezpośredni kontakt drogą mailową - mail: [email protected] Zapewniamy, że zależy nam na poznaniu sytuacji, które skłoniły Panią do napisania tylu negatywnych słów i opublikowania tak negatywnej opinii o współpracy z nami. Pozwoli nam to również na podjęcie odpowiednich kroków, aby w pełni wyjaśnić zaistniałą sytuację. Pozdrawiam, Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych [email protected]

    Kontakt - MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    Zamkowa 8 59-220 Legnica

    NIP:6912503509

    KRS:0000484197

    http://www.mrjob.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Malwa

    29.03.2022 18:12

    Kandydat

    Mam pytanie czy ktoś jest na grzałkach i może się wypowiedzieć jak tam jest z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    12.04.2022 15:05

    Inne

    Na grzałkach jest beznadziejnie nie polecam
    ReviewUserIcon
    AnnaK

    14.04.2022 09:21

    Pracownik

    Tez sie wybieram na grzałki, moge prosić na prv, potrzebuję info na temat tej pracy, będę wdzięczna
    ReviewUserIcon
    Sevenup SZUKAM OSOBY NA WYJAZD

    12.04.2022 10:26

    Kandydat

    Witam. SZUKAM OSOBY CHĘTNEJ NA WSPÓLNY WYJAZD. Najchętniej z woj. lubelskiego, jestem po 30-ce, może być rówiesnik/-czka Projekt do uzgodnienia -produkcja, ale żaden (usunięte przez administratora), dłuższy okres czasu. Mam auto na wyjazd, bez szału ale jest????, termin tuż po świętach. Kontakt na maila: [email protected] Pozdr/Jarek
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.04.2022 14:44

    Kandydat

    Witam,pracuje ktoś na magazynie wurth? Warto jechać? Jak zakwaterowanie?
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    11.04.2022 15:44

    Pracodawca

    Dzień dobry, Na interesującym Państwa zleceniu, pracuje aktualnie 9 naszych Pracowników. Praca polega m.in. na dopasowywaniu zamówienia do listu przewozowego, rozpakowywaniu i skanowaniu paczek oraz kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniami. Pracownicy zajmują się również przepakowywaniem uszkodzonych paczek, liczeniem towarów czy foliowaniem kartonów. Nasi Pracownicy są zadowoleni z miejsca pracy oraz nie zgłaszają żadnych skarg do Managera Kontraktu. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to zorganizowane i opłacone przez nas mieszkania są komfortowe i zlokalizowane ok. 6-9 km od firmy. Mamy nadzieję, że jeden z pracowników na zleceniu odpowie na Państwa pytanie i dokładniej opowie, jak wygląda praca z perspektywy pracownika. Pozdrawiamy serdecznie!
    ReviewUserIcon
    Andrea

    07.04.2022 20:38

    Kandydat

    Szczerze odradzam pracę w firmie Mr. Job. Panie są miłe do czasu aż podpiszecie umowę później można tylko usłyszeć w razie problemów ze nie jest się jedynym pracownikiem w ich firmie. Następna kwestia to zarobki to 11 brutto to tylko na papierze. Acha j eszcze jedno praca na grzałkach w Tuttlingen to porażka. Uważajcie na tą firmę
    ReviewUserIcon
    sevenup

    08.04.2022 10:30

    Kandydat

    Właśnie jestem zainteresowany tym projektem /grzałki/, co tam jest nie tak?
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    11.04.2022 09:08

    Pracodawca

    Szanowna Pani ANDREA, Stawka brutto, wskazana w umowie o pracę, zawsze będzie różnić się od stawki netto. Wysokość wynagrodzenia na rękę w Niemczech, zależy od klasy podatkowej pracownika – a klasa podatkowa kształtuje się indywidualnie. Jako agencja, dokładamy wszelkich starań, by nasi Pracownicy byli rozliczani w korzystnej dla pracownika 1. klasie podatkowej. Jest to dla nas temat bardzo ważny, ponieważ zależy nam na zadowolonych z wynagrodzenia Pracownikach. Jeśli ma Pani jakieś wątpliwości co do wysokości swojego wynagrodzenia bądź uwagi związane z obsługą naszych pracowników, zapraszamy do kontaktu z Panią Anetą Kläsener Managerem Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, email: [email protected] Wszystkie uwagi dotyczące zlecenia oraz codziennej pracy na nim, może Pani zgłosić również bezpośrednio do Managera Kontraktu. Naszym priorytetem jest zawsze dokładne poznanie sytuacji oraz podjęcie wszelkich kroków w celu rozwiązania zgłoszonych zastrzeżeń. Wszystko po to, aby praca naszych Pracowników była komfortowa i bezproblemowa. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Paulina Bocian

    24.03.2022 06:52

    Były pracownik

    Bardzo polecam współpracę z tą agencją .Pracownicy zawsze są mili i pomocni ,zaangażowani nigdy się niezawiodłam.Szczegolne podziękowania dla Pani Katarzyny Wiatrowskiej najlepsza z znajlepszych rzadko kiedy spotyka się tak fajnego rekrutera. Wszystkiego najlepszego dla agencji oby istniała na rynku jak najdłużej .
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    30.03.2022 15:30

    Pracodawca

    Pani PAULINO BOCIAN, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat codziennej współpracy z nami. Podziękowania do Pani Katarzyny zostały przekazane. Pozdrawiamy Panią serdecznie!
    ReviewUserIcon
    Weronika

    28.03.2022 12:56

    Były pracownik

    Polecam agencje MR Job , praca okazała się super tak jak pani od rekrutacji zapewniała , mieszkanie na miejscu okazało się boskie :) Wypłaty na czas no i kontakt z pracownikami biura zawsze i o każdej godzinie 10/10 . Planuje ponownym wyjazd za granicę i napewno tylko przez tą agencje :) Pozdrawiam szczególnie Pania Katarzynę L. :)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    30.03.2022 15:27

    Pracodawca

    Pani Weroniko, Dziękujemy za podzielenie się opinią o naszej współpracy. Bardzo nam miło, że pracę i codzienny kontakt z nami ocenia Pani pozytywnie. Zapraszamy również do kontaktu, jeśli zdecyduje się Pani na kolejny wyjazd za granicę. Pozdrawiamy serdecznie!
    ReviewUserIcon
    To-Mecz-Ki

    26.03.2022 15:06

    Były pracownik

    Gorąco NIE POLECAM tej agencji, To co tam wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, nie dajcie się na to nabrać, wszystko jest przeciwnością tego o czym piszą w ogłoszeniach, Kłamią na każdym kroku ... praca się nie zgadza, mieszkanie się nie zgadza, wynagrodzenie się nie zgadza, opieka koordynatora się nie zgadza, długi kontrakt z jedną firmą ?, ZAPOMNIJ, będą Cię przerzucać gdzie się tylko da, najlepiej co miesiąc, wymyślając tak głupie i abstrakcyjne powody, że aż głowa mała, nie wspierając Cię w żadnym zakresie, absolutnie żadnym, paliwo również oczywiście tylko po Twojej stronie, a nie jak reklamują w swoich pseudo wywiadach na (usunięte przez administratora) ( nie wiem jak można się taką amatorszczyzną szczycić, nawet gości nie zaproszą do swojego biura w Legnicy, nie wspominając już, że te pytania są tendencyjne, a odpowiedzi gości wcześniej przygotowane) , zwracamy koszty w przypadku zmiany kontraktu i miejsca pracy, a mieliśmy prawie 400km – BZDURA !! NIC SIĘ NIE ZGADZA w tej agencji - wszystko jest fikcją, O jakimkolwiek profesjonalizmie z ich strony nawet nie licz, to NIEZNANE im słowo jak i sprzeczne z wartościami firmy. Wkręcą Ci wszystko, żeby wyjść na swoje, każda mówi co innego, pełen chaos, dezorientacja, na niewygodne pytania nie dostaniesz odpowiedzi, babki tam pracujące (nie dziwcie się, Prawo Talionu) – głównie Kaśka.L i Marta.L – wielkie damy świata, nie mają krzty empatii, szacunku do pracownika, pełen egoizm, bezczelność i tupet na każdym kroku i traktowanie pracowników jako gorszych, a swoje miejsca pracy dzięki komu mają ? Dzięki nam. Także nie dajcie się, trzeba niszczyć takie agencje z mafijnymi umowami i z bezdusznymi ludźmi, którzy zrobią wszystko, żeby to Ciebie upokorzyć w zawoalowany sposób, wpędzić w poczucie winy itd. Generowanie sytuacji stresowych dla tej agencji to NORMA, pewna forma manipulowania pracownikami poprzez ciągłe sprzeczne informacje najczęściej z dnia na dzień, zastraszanie i robienie z ludzi THE****bili. Żerują na tym, że nie dają pracownikowi czasu na nic, decyzje musisz podejmować szybko i irracjonalnie, skrzętnie to wykorzystują w tak agresywnej formie, nie dbając przy tym absolutnie o regenerację i „wolną głowę” pracownika nie mówiąc już o jego KOMFORCIE PSYCHICZNYM. Jak tylko podpiszesz umowę, nagle sposób komunikacji diametralnie się zmienia, brak zainteresowania tym co się z Tobą dzieje znika po smsie czy już jesteś na miejscu w danym kraju, potem już radź sobie sam, zero wsparcia, zero komunikacji. Na miejscu okazuje się, że przeszkolenie to tylko pic na wodę, a niewymagany język obcy nagle na mocy prawnej jest potrzebny. Teraz już wiem, że praktycznie same pozytywne komentarze np. na gowork to nie przypadek, usuwanie niewygodnych komentarzy to pewnie standard tej agencji, w końcu dbają o swoją reputację, ale czy faktycznie myślą, że (usunięte przez administratora) nie wypłynie na powierzchnię ? Najwidoczniej tak, przecież w dzisiejszych czasach w dobie tak szeroko pojętego INTERNETU i nie tylko zakres możliwości jest ograniczony. Czyżby ? ???? Te ich brednie na YT, social mediach czy stronie internetowej to tylko przykrywka, potem leasingująca Cię agencja wypożycza Cię danemu kontrahentowi, który to nie musząc bawić się w „rekrutacyjno-urzędowo-kadrowe” sprawy traktuje Cię jak (usunięte przez administratora) umywając od wszystkiego ręce a tylko wprowadzając rygor i dyscyplinę, bo masz zapieprzać i już, podkręcając przy tym tempo maszyn, dodając przy tym zakres obowiązków całkowicie sprzeczny z tym co obejmuje na danym stanowisku np. naprawa maszyn. Oczywiście niech Was to nie zmyli, wszystko jest z góry zaplanowane przez tą agencję, mamy być tanią siłą roboczą, najlepiej siedzącą cicho i nie dbającą o swoje prawa, dającą się pomiatać a jak już dbacie o swoje prawa to nagle stajecie się niewygodni, roszczeniowi. W tym tkwi cały podstęp. Marta i Kaśka, karma wraca, pamiętajcie ???? Nie będę pisał, żebyście się wstydziły, bo to nie znana wam emocja. Pewnie znowu napiszą jakieś farmazony wyssane z palca, dodam tylko, że to dopiero mój pierwszy krok ????
    ReviewUserIcon
    Była pracownica MRJOB

    29.03.2022 22:08

    Były pracownik

    Bardzo mi przykro ale zdaje się ze Państwo skargi macie za przeproszeniem w 4 literach. A szkoda, chciałam wystawić 5 gwiazdek bo żadnych zarzutów nie mieliśmy, przy końcówce naszej pracy niestety Państwo pokazali jak bardzo zależy wam na pracownikach. Powyższa opinia jest w stu procentach uzasadniona i prawdziwa. Bardzo mi przykro, ponieważ myślałam ze z agencja MRJOB zwiążemy się na dłużej, ale cóż;) Znaleźliśmy pośrednika godnego zaufania. Odnośnie agencji, proponowałabym zrobić większe porządki w Państwa dziale do spraw zagranicznych. Niedopuszczalne jest stwierdzenie przez Panią Katarzyną L: ‚MUSZĘ WKLEPAĆ W TŁUMACZA’. Hmm? Na takich stanowiskach Panie powinny być doedukowane i profesjonalne. Albo dzwoniąc z problemem do Pani Agnieszki J ona odpowiada: NO TO EKSTRA. Czy to nazywa się profesjonalne podejście do pracownika którym państwo tak się szczycą? Panie potrafią wydzwaniać w ciągu waszej pracy, ale gdy ty zadzwonisz z problemem to jest wielkie oburzenie. Jeśli Państwo nie znają języka to nawet nie ma sensu wybierać się z MRJOB, bo nikt wam nie pomoże, albo Panie będą musiały wklepać w tłumacza, smiech na sali!!!!! Tak wyglądają osoby z kompetencjami? A na moją skargę Pani Marta L do tej pory nie odpowiada. Ręka rękę myje. Nie polecam!!!
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    30.03.2022 15:20

    Pracodawca

    Szanowna Pani BYŁA PRACOWNICA MRJOB , Przykro nam, że negatywnie ocenia Pani swoją współpracę z naszą agencją. Zdecydowanie jednak nie zgadzamy się z komentarzem, że skargi naszych pracowników (byłych lub obecnych) nas nie obchodzą. Każde zgłaszane zażalenie lub komentarz dotyczący obsługi, pracy czy zakwaterowania jest przez nas na bieżąco analizowany. A naszym priorytetem jest zawsze dokładne poznanie sytuacji oraz wyjaśnienie jej. Wszystko po to, aby praca naszych pracowników była komfortowa i bezproblemowa. Pracownicy wszystkie problemy zgłaszać mogą bezpośrednio do Opiekunów lub Managerów Kontraktu. Mają również możliwość́ złożenia skargi na skuteczność́ działania przydzielonych pracowników z MR JOB, mailowo na adres: [email protected] A każde zgłoszenie jest przekazywane bezpośrednio do Menagera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych. W odniesiemy do Pani zarzutu dotyczącego zespołu MR JOB, zapewniamy, że wszyscy nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje, które umożliwiają im wspieranie pracowników w trakcie ich codziennej pracy. Jednocześnie, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość obsługi, współpracujemy zarówno z tłumaczami przysięgłymi języka niemieckiego, jaki i kancelariami np. podatkowymi w Niemczech. W razie potrzeby korzystamy z ich wieloletniego doświadczenia, ponieważ zasięgnięcie profesjonalnej opinii zapewnia poprawność i należytość naszej pomocy dla Państwa. Uważamy, że nie jest to w żaden sposób wada naszej codziennej działalności. Jeśli chodzi o inne wspomniane przez Panią sytuacje, niestety w związku z brakiem dokładnych informacji, ciężko nam się do nich odnieść. Zależy nam jednak na pełnym wyjaśnieniu wydarzeń, które wpłynęły na zmianę Pani opinii o współpracy z MR JOB. Serdecznie prosimy więc o bezpośredni kontakt z naszym Managerem Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych – Panią Anetą Kläsener, mail: [email protected] Postaramy się w pełni wyjaśnić nurtujące przypadki. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!
    ReviewUserIcon
    Mar

    15.03.2022 09:05

    Kandydat

    Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa na miejscu jak pierwszy raz będę w Niemcy ile czeka się na ten numer ID czy jak on inaczej sie nazywa z jakim podatkiem jest pierwsza wypłata ,chciałbym się dowiedzieć jak w praktyce to wyglada , może ktoś będzie też jechał ,proszę o pomoc
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    15.03.2022 09:35

    Pracodawca

    Szanowny Panie MAR, na numer Steuer-ID czeka się ok 4 tygodni od złożenia wniosku do niemieckiego Urzędu Skarbowego. MRJOB pomoże Panu w dokonaniu formalności w celu zdobycia tego numeru. Jeśli się okaże że do 1. wypłaty ten numer nie został Panu jeszcze nadany, to niestety wypłata nastąpi w 6. klasie podatkowej. Ale prosimy się nie martwić, ponieważ po otrzymaniu nadanego przez niemiecki Urząd Skarbowy numeru Steuer-ID, nadpłacony podatek zostanie zwrócony wraz z wynagrodzeniem następującym po otrzymaniu przez MRJOB tegoż numeru od Pracownika. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Pracownicy byli rozliczani w 1. klasie podatkowej (lub innej korzystnej dla Pracownika). Jest to dla nas temat bardzo ważny, ponieważ zależy nam na zadowolonych z wynagrodzenia Pracownikach. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!
    ReviewUserIcon
    Magda

    06.03.2022 19:32

    Kandydat

    Czy można się dowiedzieć czy jest jakaś dopłata za dojazd do Niemiec albo kilometrówkę do pracy?
    ReviewUserIcon
    sevenup

    07.03.2022 09:50

    Kandydat

    Jeśli jedziesz do D swoim autem, 250 zł na podstawie faktur. Nie wiem jak jest z codziennym dojazdem do pracy.
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    15.03.2022 09:09

    Pracodawca

    Szanowna Pani MAGDA, Wg umowy o pracę, Pracownik po przepracowaniu 30 dni w MRJOB, otrzymuje zwrot za dojazd na rozpoczęcie pracy w Niemczech. Podstawę do refundacji stanowią dostarczone oryginały faktur wystawione na MR JOB, lub niemieckie paragony za tankowanie. Dokładamy wszelkich starań by mieszkania dla naszych Pracowników nie były zbyt oddalone od miejsca wykonywania pracy. Jeśli jednak mieszkanie jest oddalone powyżej 15 km, Pracownik może starać się o dofinasowanie dojazdów na terenie Niemiec. W tym celu powinien złożyć wniosek drogą mailową lub osobiście w biurze MR JOB. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!
    ReviewUserIcon
    artree

    11.01.2022 09:26

    Kandydat

    Jakie są warunki zakwaterowania? Ile osób w jednym pokoju, dostęp do mediów itp.
    ReviewUserIcon
    Lusia

    08.03.2022 10:08

    Były pracownik

    Co z tego, że się zgłasza jak przez telefon jest się ciągle zbywanym? Albo się słyszy, że można samemu wynająć a firma kasę zwraca? To ciężko wam poszukać czegoś w normalnych warunkach? Proszę o numer telefonu do głównej osoby odpowiedzialnej za zakwaterowania bo koordynatorzy nie dają sobie z tym rady jak widać.
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    14.03.2022 15:56

    Pracodawca

    Szanowna Pani LUSIA, Możliwość samodzielnego wynajęcia mieszkania ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami, jest jedną z opcji dostępnych dla naszych pracowników, którzy preferują samodzielnie wybrać swoje mieszkanie. Pozwala to pracownikowi dobrać zakwaterowanie idealne do jego potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby zapewniane przez nas mieszkania były na wysokim poziomie. W tym aspekcie, duże znaczenie ma m.in. lokalizacja miejsca pracy. Są okolice, gdzie jest wiele wyposażonych i nowoczesnych mieszkań, niestety są i takie okolice, gdzie niezwykle ciężko jest znaleźć mieszkanie najwyższych standardów. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, co do pracy naszych koordynatorów, prosimy o przesłanie informacji wraz z opisem sytuacji mailowo na adres: [email protected] Pozdrawiamy serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Prac...

    07.03.2022 23:33

    Kandydat

    O ile warunki pracy zgadzają się z tym co mówili przez telefon rekruterzy to warunki mieszkaniowe to piekło. Na jednym mieszkaniu brak ciepłej wody na innym grzyb pleśń, to na innym dwie obce osoby śpią w jednym pokoju na podwójnym łóżku a obiecywano przez telefon pojedyncze, osobne.. Jak to jest że jedni mają super warunki a inni muszą że tak powiem przetrwać? Skoro tak się chwalicie tymi "komfortowymi warunkami" to może je zapewnijcie? Może potrzeba wam odpowiednich kompetentnych osób do tego, bo ci wasi koordynatorzy projektu to nie nadają się do powierzonych zadań, no tak bo sami śpią w wygodnym łóżeczku a my tu ciężko pracujemy i mieszkamy w gorszych warunkach niż szczury, to się nadaje do sądu pracy, pleśń grzyb kto mi zdrowie zwróci? Mr job?
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    14.03.2022 15:51

    Pracodawca

    Szanowna Pani PRAC…, Opisywane przez Panią warunki mieszkaniowe są jak najbardziej niedopuszczalne i nie powinny mieć miejsca. Proszę opisać dokładnie sytuacje na poniższy mail – zapewniamy, że podejmiemy odpowiednie kroki, aby zapewnić Państwu komfortowe warunki mieszkaniowe, które pozwolą na spokojną pracę w Niemczech. Z poważaniem / mit freundlichen Grüßen Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych [email protected]
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona

    14.02.2022 12:32

    Były pracownik

    Nie polecam agencji. Przy podpisaniu umowy i przed nią wszystko w kolorowych barwach, panie przemiłe, a jak napotka się jakiekolwiek problemy w związku z praca czy tez z zakwaterowaniem to dostaje się informacje od koordynatorki żeby nie dzwonić z pierdołami i słychać podśmiechiwanie się w słuchawce z obecnego problemu :) nie bądźcie zdziwieni jeśli po przyjeździe na miejsce dostaniecie kogoś do samochodu żeby jeździć z nim do pracy (bo przecież to oczywiste jeśli się pracuje na jednej zmianie), a do kuchni (dzielonej na X osób) będziecie musieli przejść na drugą stronę ulicy… według koordynatorów takie warunki mieszkaniowe są bardzo dobre i nie ma na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    Olka

    09.03.2022 13:55

    Były pracownik

    Też tak uważam że niektórzy nie powinni być koordynatorami. Przestrzegam przed tą firmą
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    14.03.2022 15:40

    Pracodawca

    Szanowna Pani NIEZADOWOLONA, Jest nam niezmiernie przykro, że negatywnie ocenia Pani współpracę z nami. Jeśli chodzi o opisane zachowanie koordynatorów, ma Pani możliwość złożenia skargi na skuteczność́ działania przydzielonych pracowników z MRJOB. W przypadku zaniechania obowiązków przez pracownika MRJOB, informację z opisem sytuacji można złożyć́ mailowo na adres: [email protected] Jeśli chodzi o zapewnione mieszkanie to jako zespół MR JOB, dokładamy wszelkich starań, aby nasze mieszkania były komfortowe dla każdego pracownika. W zależności od warunków dostępnych w okolicy miejsca pracy (ponieważ zależy nam aby pracownik nie musiał tracić czasu na długie dojazdy), są to mieszkania wyposażone według określonych standardów. Wszelkie uwagi i problemy związane z zakwaterowaniem, może Pani zgłosić bezpośrednio do Managera Kontraktu, który podejmie odpowiednie kroki w celu ich rozwiązania. Pozdrawiamy serdecznie!
    ReviewUserIcon
    Surfinia

    13.03.2022 20:49

    Były pracownik

    Nie polecam pierwszy miesiąc wypłata się zgadzała kolejny następny po 100 euro mniej. Wciskają ludzi do wożenia jeśli ma się samochód. Mieszkania to też ruletka po 6 osób a zdarzyło się ze w pokoju jedno duże łóżko i dwoje obcych ludzi musiało w nim razem spać. Po prostu (usunięte przez administratora) masakra.
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    14.03.2022 15:37

    Pracodawca

    Szanowna Pani SURFINIA, jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do wysokości swojego wynagrodzenia, zapraszamy do kontaktu z Panią Anetą Kläsener - Managerem Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, email: [email protected] Co do mieszkań na terenie Niemiec, jeśli mieszkanie jest odpowiednio duże, zdarza się że jest wynajmowane w całości dla większej ilości pracowników (jeśli na zleceniu w tej miejscowości jest kilku naszych pracowników). Zawsze staramy się jednak aby w takiej sytuacji pokoje były maksymalnie 2 osobowe, a mieszkanie dalej spełniało wysoki standard. Opisywana przez Panią sytuacja w jednym z pokoi jest jak najbardziej niekomfortowa i niedopuszczalna. Czy warunki pokoju zostały zgłoszone do managera kontraktu? Proszę zgłosić opisaną sprawę i opisać dokładnie sytuacje swojemu managerowi, aby mógł podjąć odpowiednie kroki. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    J...

    25.02.2022 11:45

    Pracownik

    mieszkanie tragedia bez talerzy garnków lustra tv masakra a obiecywali zupełnie co innego, klapa od wcv obsikana po poprzednim wynajmujacym lodóweczka (usunięte przez administratora) takze po poprzednim wynajmującym.... MASAKRA....a moje łóżko zarwane.... jeszcze chwile zostaje i spierdalam stąd....(moge podesłać zdjęcia proszę do mnie pisać)
    ReviewUserIcon
    Iwonka

    27.02.2022 09:33

    Kandydat

    Gdzie to tak bo planuje wyjazd i nie wiem czy jechac
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    14.03.2022 15:32

    Pracodawca

    Szanowna Pani J..., jest nam niezmiernie przykro, że zapewnione mieszkanie nie było w pełni gotowe na Państwa przyjazd do pracy. Natychmiastowo skontaktowaliśmy się z właścicielem mieszkania i w przeciągu kilku godzin zjawił się on u Państwa z brakującym wyposażeniem. Uszkodzenie łóżka nie było zgłoszone w trakcie rozmowy z Managerem Kontraktu o brakach w wyposażeniu, zostało jednak w pełni naprawione na następny dzień. W MR JOB zawsze staramy się, aby zapewnione mieszkania spełniały wysokie standardy i były gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia pracy. W razie problemów, zawsze doradzamy kontakt z Managerem Kontraktu, który na bieżąco wspiera naszych pracowników w kwestiach zakwaterowania i podejmie odpowiednie kroki. Pozdrawiamy!

    Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.