Opinie o Vila Max Sp.z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vila Max Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vila Max Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vila Max Sp.z o.o. w Gdynia

Czy w Vila Max Sp.z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Matka wariatka Nowy wpis

Jak wygląda praca na słuchawce w Sopocie, dlaczego taka rotacja pracowników?jaka atmosfera i czy praca zdalna w obecnej sytuacji koronawirusa ? przedstawiciel handlowy jako telefonista? tak mają w ogłoszeniu o pracę (dosyć kontrowersyjny sposób pracy ????)

Klient

Nie poleca, współpracowałem z nimi i mieli proste zadanie ...podstawiać auta na czas w Częstochowie dodatkowo aby auto miało możliwość bocznych załadunków , z tym tez u nich ciężko Posiłkują się na Giełdzie a wmawiają, że mają własną rozbudowaną flotę, ich przewoźnicy do Mnie dzwonili o płatności, które Vila Max im zalegała, pomimo naszych uregulowanych faktur.. Spedytorzy brani chyba z ulicy bo bez doświadczenia i znajomości otoczenia logistyki. Nie wymagałem za wiele, a zawiodłem się strasznie. bo za te stawki co proponowali miałbym wielu innych chętnyc do współpracy i na pewno nie zawalali by dostaw jak Vila Max

Zarząd
@Klient

Nie możemy rozpatrywać pretensję od anonimowych klientów. Proszę o podanie danych kontaktowych, aby zarząd firmy się z Państwem skontaktowało.

Vila Max Nowy wpis
@Klient

Chyba to jest pomyłka? Proszę podać nazwę firmę Państwa, imię, nazwisko i inne dane! Bo nasza firma nigdy nie mają nic podobnego! Jesteśmy na rynku 25 lat, mamy dużo klientów i każdy z nich jest bardzo zadowalany z naszą obsługa! Pozdrawiamy, Vila Max

vila max Nowy wpis
@Klient

Portal dla anonimowych osób, więc jakaś osoba konkurencje szkaluje. Jakby przewoźnicy (liczba mnoga) pytali o przeterminowane faktury to "klient" musiałby pracować z nami wiele razy od conajmniej 2 miesięcy, i tyle transportów złych ???? Jakby to byla prawda to by sie ktos podpisł a tak te wiadomosci są niewiarygonde, jak większosc na tym portalu dla anonimowych troli przekazujemy sprawę do prokuratury, po IP łatwo znaleźć kto pisze nieprawdę i za to odpowie.

Łukasz Z.

NIe polecam współpracy z tą firmą, oczekiwanie na zaladunek po kilkanascie godzin , brak rekompensaty za stracony czas, czas kierowcy ,,przegięty", Dla nas lekceważenie przewoźnika, nie polecam

vila max
@Łukasz Z.

rzadko, ale jak są postoje to placone wg zlecenia

Aplikowałeś do firmy Vila Max Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Krzysiek

Ja polecam, zarobki ok, atmosfera też fajna

Krzysztof

Mam przyjemność współpracować z Vila Max Logistics. Spedytorzy, którzy tam pracują są kompetentni i bardzo rzetelnie wykonują swoją pracę.

L

Dobra firma, luźna atmosfera. Ze względu na rodzaj pracy, nie da się wyeliminować stressu na zero, ale dobrze się opłaca, zawsze na czas.

Olek

Wiecie czy firma mimo aktualnej sytuacji prowadzi rekrutacje?

Oleg
@Olek

Bardzo prosimy o CV na biuro@vilamax.pl

Czy firma Vila Max Sp.z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Oleg

Tak, oczywiście

Renegat

Czy normalnie pracujecie? Dlaczego przestaliście tu zamieszczać opinie?

Vila Max

Grupa Vila Max, ze względu na dynamiczny rozwój cały czas poszukuje spedytorów i przedstawicieli handlowych w Trojmiecie oraz do nowego-działającego od stycznia 2018 roku oddziału w Warszawie.

Grzesiek

Vila Max ma opinię dobrego pracodawcy więc konkurencji dziękujemy!!

Julia

Ważne jest również jak przebiega proces rekrutacji. Czy ktoś aplikował już Vila Max? Podzielcie się tym, jak przebiegała rozmowa oraz w jaki sposób weryfikowane były umiejętności na poszczególne stanowiska. Dobrze by było jakby ktoś mógł napisać jaka atmosfera panuje w firmie.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma aktualnie prowadzi jakieś rekrutacje?

vilamax
@Daniel

tak, zawsze prowadzimy, bo zawsze rozwijamy. zapraszamy ! Pozdrawiam, www.vilamax.pl

y

Dwa miesiące później i znowu rekrutują na trzy stanowiska. Niezła rotacja :)

x

Co chwilę dodają nowe ogłoszenia i zawsze na 3 stanowiska: spedytor, asystent, przedstawiciel handlowy. Musi tam być bardzo słabo.

as

Wczesniej widziałem, ze zatrudniali spedytorow ale teraz nie suzkaja nikogo wiec chyba komplet jest pracowników?

zniesmaczony

Dobrą renomę? Ludzie masowo odchodzą z tej firmy, bo widzą co tam się dzieje. Metody Pana Olega i polecenia, które wydaje swoim pachołkom zachaczają o granice prawa karnego. Panie Marcinie B. radzę zapisać się znowu do szkoły podstawowej i nauczyć zasad poprawnej pisowni. Żal czytać e-maile w jaki sposób są przez Pana pisane i wstyd przed klientami.

zniesmaczony

Opinie usuwane są regularnie. No cóż to tylko świadczy o tej nędznej firmie. Prawda boli co?

zniesmaczony

kto nie jak Wy da radę? Dużo inni i znacznie lepsi!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vila Max Sp.z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vila Max Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vila Max Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vila Max Sp.z o.o.?

Vila Max Sp.z o.o.