Vila Max Sp.z o.o.

Gdynia

Opinie o Vila Max Sp.z o.o.

y

Dwa miesiące później i znowu rekrutują na trzy stanowiska. Niezła rotacja :)

x

Co chwilę dodają nowe ogłoszenia i zawsze na 3 stanowiska: spedytor, asystent, przedstawiciel handlowy. Musi tam być bardzo słabo.

as

Wczesniej widziałem, ze zatrudniali spedytorow ale teraz nie suzkaja nikogo wiec chyba komplet jest pracowników?

zniesmaczony

Dobrą renomę? Ludzie masowo odchodzą z tej firmy, bo widzą co tam się dzieje. Metody Pana Olega i polecenia, które wydaje swoim pachołkom zachaczają o granice prawa karnego. Panie Marcinie B. radzę zapisać się znowu do szkoły podstawowej i nauczyć zasad poprawnej pisowni. Żal czytać e-maile w jaki sposób są przez Pana pisane i wstyd przed klientami.

zniesmaczony

Opinie usuwane są regularnie. No cóż to tylko świadczy o tej nędznej firmie. Prawda boli co?

zniesmaczony

kto nie jak Wy da radę? Dużo inni i znacznie lepsi!!!!

Ja

Idealana firma dla ludzi z pasja

mar
@Ja 27.04.2016 10:08
Idealana firma dla ludzi z pasja

idealna firma? Dlatego tyle ludzi z niej odchodzi?

firma w porządku, zarobki dobre i bardzo dobre. Ja polecam

Ja

Firma Spedycja Międzynarodowa Vila-Max Sp.z o.o. istnieje od 1997 roku. Główną działalnością firmy jest spedycja, transport ładunków ze wszystkich krajów UE do Rosji. Specjalizujemy się w spedycji, przewozie ładunków, transporcie do takich krajów jak: Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan. Zajmujemy się również organizacją transportu, przewozu ładunków po krajach UE. Przewozimy ładunki od 100 kg do 24 T. Realizujemy także ładunki kombinowane z przeładunkami w Polsce i na Litwie.

Zostaw opinię o Vila Max Sp.z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vila Max Sp.z o.o.