Creativestyle Polska Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Creativestyle Polska Sp. z o.o.

Natalia

Czy Creativestyle Polska w Katowicach to to samo co mieści się w Krakowie? Widzę, że firma ma biuro w stylu loftu w starym młynie i na swoim facebooku opublikowało ofertę pracy dla programistów. Myślę, że warto zastanowić się nad tymi ofertami, bo firma oferuje bardzo duży szereg benefitów w co m.in wchodzi: DARMOWY LUNCH, Praca na sprzęcie Apple,wyjazdy integracyjne, szkolenia swojego angielskiego z native speakerami, RUCHOMY CZAS PRACY i inne. Czy kogoś same benefity nie zachęciły do wysłania swojego CV?

Natalia

@amak może tak być, ale nie jest to konieczność. Często jak pojawiają się oferty pracy to oznacza, że firma się rozwija. Tak mogło być też w przypadku Creativestyle Polska i teraz może się utrzymywać na jednym poziomie dlatego nie ma zatrudnień. Ale najlepiej potwierdzić to osobami, które aktualnie pracują.

amak

Kiedyś to mieli sporo ofert pracy, zwłaszcza na ślusarzy i tokarzy, ale ostatnio nic się nie pokazało. Widocznie wszystkim pasują zarobki i się trzymają.

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o Creativestyle Polska Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creativestyle Polska Sp. z o.o.