Opinie o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FIEGE Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FIEGE Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

Iza

@12345, każda osoba może mieć zdoła odmienne zdanie na temat pracy w firmie FIEGE Sp. z o.o. Ważne jest, aby w danym wątku firmy komentarze oraz opinie na temat pracy w niej były odpowiednio uargumentowane i uzasadnione. Wpis jaki dodał @Admin, jest mało merytoryczny i nie uzasadniony kompletnie żadnymi argumentami, dlatego proszę o bardziej szczegółowe wyrażenie opinii na dany temat. Często również w firmie warunki pracy oraz ogólna opinia może z czasem ulegać zmianie u poszczególnych osób, dlatego chcę, aby w tym wątku pojawiały się informacje jak najświeższe, z których czytelnik będzie mógł wydobyć cenne dla siebie informację.

Iza

@Admin, czemu tak uważasz? Twoja opinia jest bardzo ogólna i mało mówi osobom, które zastanawiają się nad pracą w firmie FIEGE Sp. z o.o, czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać, dlaczego tak uważasz? Co konkretnie wpływa na Twoje zdanie o firmie?

@Iza

A to nie czytałaś poniższych komentarzy? Jeszcze Ci mało? Jak się odniesiesz do każdego z nich osobno?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o FIEGE Sp. z o.o jako pracodawcy.

Admin

Dno i pół metra mułu. Nie ma co komentować

Szczery

Premię roczną pracownikom zabrali ale kierownictwo nadal otrzymuje,na pewno tego nie powiedzieli .

Magazynier

W skrócie z rozmowy okazały się prawdziwe informacje o zmianach i przerwach.

O doświadczenie zawodowe i jak szybko jestem w stanie zrobić bania lekarskie.

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Brand Master – Koncern Tytoniowy
OEX S.A.

Czego

Darek to by własną matkę sprzedał a co dopiero was.

stary

Zostawcie Wieśka S. W spokoju to szwagier Dyrektora ANDRZEJA :-p na Wieśka trzeba mieć sposób czyli np: a co sam nie potrafisz ;-)

Inny

Tylko desperaci pracują w tej firmie i te ,,różowe z zakreconym ogonkiem" co nich nie można od koryta odciągnąć.

A jak wyglądają zarobki operatora?

1900 na start

prawdomowny

i znow ogromne opoznienia w platnosciach tam sie nie da pracowac niedouczona kadra ktora zupelnie sobie nie radzi niestety jaka placa tacy pracownicy wladze firmy nie dostrzegaja zmian na rynku pracy i placy zostali kilka lat za innymi i zupelnie sobie nie radza z nowa rzeczywistoscia

Asdf

Taka super firmą,taka super że nowo przyjęty kierownik zmiany na Wiejskiej to uciekł skacząc przez płot po dwóch tygodniach pracy. Taaaka supeeeer :))

Zxcv

Wiesław S. Gdzie ty się urodziłeś, skąd ty jesteś.?nie Masz pojęcia o zarządzaniu ludźmi, a twoje wypowiedzi są na poziomie dziecka z trzeciej klasy podstawowej, a może tylko tyle skończyłeś.

Hester

Wiesław S. Gdzie ty się urodziłeś ,skąd ty jesteś? Przecież ty nie masz zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi,a twoje wypowiedzi są na poziomie dziecka z trzeciej klasy podstawowej a może tylko tyle skończyłeś....

Fiege tonie,opony toną. Czas na zmiany na górze

@12345

Brawo tak miało być. Jak nie potraficie ludzi szanować ...

Poiuy

Po 9 kierownikach magazynu na wiejskiej, przyszedł 10. Nie widzę jego dużej przyszłości tam do puki nie zmieni się zarząd.

Iza

@MagMag a czy ta koleżanka jak poszła zapytać o premię to dostała własnie taką odpowiedź "bo Cie nie lubię"? Chyba, że to tylko wasze przypuszczenia, które nie muszą być faktycznie prawdą i inny był powód braku tej premii.

@Iza

Tak, dostała prosto w oczy taką odpowiedź. Nie wiem Iza czemu tak się upierasz że jest tam tak świetnie. Na jakim stanowisko pracujesz?

Qwerty
@MagMag

Na pewno jest szwagierka jednego z naczelnych lub desperatką,która tam oracuje

Aga

A czy ktoś orientuje się jakie zarobki są w dziale administracji na magazynie we Mszczonowie?

Assddfg
@Aga

1900

Iza

@MagMag skoro pracowałaś w najbardziej odpowiedzialnym dziale to czy rozmawiałaś z przełożonym od czego zależą efekty Twojej pracy i że chciałabyś podwyżkę lub premię? @Poiuy może to była pomyłka, bo dlaczego by firma FIEGE miałaby montować drut kolczasty na swoich pracowników?

Qwerty
@Iza

Iza,ja pracowałem w tej firmie i to dość długo i znam tam wszystko od podszewki,a jak zakładałem wypowiedzenie to nikt mnie nie zapytał dlaczego i po co,a może coś zaproponujemy wręcz przeciwni zrobiono to z satysfakcją. Ja teraz będę przestrzegał innych przed tą firmą bo jest błędem zaczynać tam pracę.

@Iza

@Iza. Tak wiele razy pytaliśmy się dlaczego taka mała premia skoro mamy wszystko zapięte na ostatni guzik, za każdym razem to samo. kłóciliśmy się o to jednak bez skutecznie. Koleżanka nie dostała wyższego progu "bo jej szefowa nie lubi" no proszę Cie i to ma być poważna firma? Phi. Szkoda gadać. Każdy ma Cie gdzieś. Twoja praca jest nic nie warta względem zarobkowym a jak prosisz o urlop to firma bez ciebie zginie. To było żałosne. Jeżeli jesteś pupilkiem szefostwa i kabluje odnośnie sowich kolegów to ja się nie dziwie że komuś może się tam podobać. Większość pracowników się ze mną zgodzi. Sama widzisz po komentarzach. Ode mnie to wszystko. Pozdrawiam

Iza

@Qwerty skoro pracowałeś w firmie FIEGE i zrezygnowałeś z pracy i uważasz, że dużo o niej wiesz to może napisz dokładnie co było Twoim powodem zwolnienia? Każdy jest inny i każdemu może się coś innego podobać lub też nie.

FIEGE MSZCZONÓW=KLĘSKA

JEŻELI MYŚLISZ O PRACY W FIEGE MSZCZONÓW TO ODRADZAM. TEMPO PRACY B SZYBKIE PRZEŁOŻENI PATRZĄ JAK CIEBIE W DYMAĆ ZERO SOCJALU ATMOSFERA PRACY PONURA ZAROBKI MARNE JEŻELI JESTEŚ DESPERATEM TO FIEGE JEST DLA CIEBIE, JEŻELI NIE TO JAK NAJDALEJ OD NICH BO STRACISZ TYLKO CZAS I NERWY!

Iza

@wreh a czemu uważasz, że firma FIEGE jest super? Oprócz informacji o ofertach pracy nic więcej nie napisałeś o pracy w tej firmie. Zaglądają tutaj osoby zainteresowane pracą i ważne są dla nich merytoryczne komentarze, dlatego dobrze byłoby gdybyś uargumentował swoją wypowiedź Napisz czym się zajmujesz, co dokładnie podoba Ci się w firmie.

@Iza

To może ja ci opowiem, ta firma to "dno" wyzyskują ludzi robisz za 5-cioro a dostajesz gów**ane wynagrodzenie. Większego chaosu nie widziałam, a trochę już przepracowałam. To jest jedyna firma w której dział transportu nie miał nic do gadania a rządził magazyn i boki. Rozliczanie faktur, planowanie tras, odpisywanie na setki @ i robienie wielu innych rzeczy na raz. Nie wspomnę jeszcze o kierowniku działu, który nie potrafił "pomóc" swoim podopiecznym... Co do pracy jest wiele nadgodzin za które nie płacą, premia? Phi dobre żarty. Pracowałam w najbardziej odpowiedzialnym dziale a dostawałam grosze. Atmosfera w pracy też nie była zbyt przyjemna. Krótko mówiąc. Nie polecam pracy w tej firmie.

OlaOla
@MagMag

A możesz powiedzieć coś o stanowisku koordynator pracowników ukraińskich

@OlaOla

Niestety na ten temat nie potrafię się wypowiedzieć. Wiem tylko tyle że ukraina robi strasznie dużo błędów, a jak jest dużo błędów ktoś musi za to oberwać a kto obrywa? Przełożony. Na ten temat musi się odezwać ktoś kto pracował na tym stanowisku

Ola ola

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o FIEGE Sp. z o.o - Mszczonów

• Jak się pracuje w FIEGE Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy FIEGE Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIEGE Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIEGE Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w FIEGE Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIEGE Sp. z o.o