Telekomunikacja Polska S.A.

Opinie o Telekomunikacja Polska S.A.

kpina

Twoja Telekomunikacja... "Firma" zajmująca się oszukiwaniem starszych ludzi a dodatkowo pracowników. Pracowałem w oddziale w Rzeszowie, umowa zlecenia a po trzech miesiącach umowa o prace. Hehe śmieszne, w tym szmelcu nie masz możliwości na taki rodzaj zatrudnienia a dodatkowo nikłe szanse na służbowy samochód, choć będą zapewniać na rozmowie ze po miesiącu pracy takowy dostaniesz. Prawda jednak jest taka ze firma ma strategie (zatrudnić, wykorzystać ile się da , zwolnić) a co do zwolnienia to, nie ma możliwości odejść polubownie. Kierownik Aneta B. otwarcie to mówi i jedyna opcja to praca 10 dni bez wynagrodzenia, lub jak w moim i kolegów przypadku śmieszne pismo 20.000zł kary za dzień nie wykonywania dla nich zlecenia. Firma szuka pracowników za pośrednictwem np OLX w ofercie pisząc o jedynie dostarczaniu umów i telefonów do klientów, nikt nie mówi, że aby zarobić choć 20 zł to trzeba oszukiwać ludzi i wciskać im umowy na 24 miesiące. Cały dział Call Center zajmuje się podszywaniem pod znanych operatorów jak np. Orange. Ta firma to kpina której prezes Piotr G. powinien pójść siedzieć.

okonso

234r, zasięg to jedno a chętni do wykorzystywania usług to drugie. Sam się zastanawiam czy u nich teraz pracy nie podjąć. Z tego co wiem to od długiego czasu nie było żadnych rekrutacji do nich. Sam się zastanawiam czy to jest związane z brakiem nowych zleceń?

ula

(Dawna TP S.A), teraz to Orange Polska S.A harówa na 2 zmiany (w 1 tyg. ranna, w następnym popołudniowa, 2 weekendy w miesiącu też)po 10 h na początek nawet 3, 4, 5 dni pod rząd jak pracownik się nie sprzeciwi, jak się sprzeciwi to naganę dostaje. Grafik ustalają jak chcą, nie pytając o zdanie wiec nie dostosują go w większości do zajęć na uczelni, dyspozycyjnym trzeba być do 21 nie ma znaczenia gdzie pracownik mieszka i czy ma dojazd do domu, stawka za h uzależniona od zadowolenia klienta :/a z tym bywa różnie...ludzie w większości przypadków sympatyczni, ale są też kable co donoszą kierownikowi, kierownicy różni, nie polecam tej firmy.

romek

z tego co wiem, to firma Telekomunikacja Polska S.A. jest jedną z najbardziej znanych z zakresu telekomunikacji o połaczeń, można też spokojnie uznac, z ejest wręcz liderem na rynku. Ja jestem po telekomunikajci ale zastnawiam się czy taka praca byłaby dla mnie dobra? mam doswiadczenie już, więc dlatego chciałbym spróbować.

LOLA

Zapomniałam dodać ze rok temu 2013 mieliśmy stawkę niższą 9,38 zł brutto za każdą godzinę przepracowaną.

LOLA

Witam was stawka wynosi 10zł brutto za każdą przepracowaną godzinę umowy cały czas sa dawane przez agencje pracy które zatrudniają ludzi dla tp dając umowe tymczasową miesieczne, 3miesieczne, 6miesieczne 12miesieczne a maksymalnie można byc w jednej spółce 18miesięcy po tym czasie zmieniaja spółkę ale dajej sie jest w tej samej agencji i znowu dawana umowa tymczasowa nie ma szans aby otrzymać umowę kodeksowa czy umowę już bezpośrednią od tp ani umowy na czas nieokreślony. Ludzie są zatrudnieni na 0,5 etatu lub 0,7 etatu ciężko jest dostać pełny etat przeważnie robią problemy nawet stałym pracownikom z długoletnim stażem. tak mniejwięcej ludzie otrzymują wypłate 1000zł, 1050zł-1100 na rękę jak są gorsze dni tzn bądź mało ruchu to zdaża sie 900zł ;/ przeważnie ma sie po 120h , 130h , 140 h jak jest dużo połączen to mamy 150 czy tam 160h wyrobionech w miesiacu. Ja pracuje juz tak 5lat

lojg

negatywnie nastawiony do tej firmy długoletni pracownik też nabity w butelke przez tą firme po zmianie internetu na internet z tv przed okresem prubnym została zwrucona przystawka miało być bezkosztowo przez 9dni a po 5 dniach zwrot za brak możliwości odbioru musiałem profilaktycznie zapłacić 100 pare zł za żekome sprawdzenie że niedziała i niebędzie działać bo mam zadaleko do stacji.niepolecam

ochrona

Mam \" przyjemnośc\" pracowac w ochronie na jednym z obiektów należących do Grupy TP...a raczej pracowac z ich kordynatorem ds. bezpieczeństwa....i powiem wam szczerze ze takiego psychicznego , nawiedzonego goscia to jak zyje nie widzialem. jego motto to : zgadnij kotku co mam w srodku- czyle podstawia lewe przepustki zadaje milion niepotrzebnych pytan na ktore kazda odpowiedz i tak jest zla...zreszta pytania przez niego zadawane sa sa nielogiczne i prowadzace do totalnego zglupienia wypowiadane w tonie krzyku...robi wszystko zeby zgnoic i upokorzyc czlowieka....takze wiec apel do wszytskich ochraniajacych jego obiekty nie dajcie sie mu podejsc i PANIE KORDYNATORZE z Bozej łaski troche kultury!!!!!!!!! jesli ja pan wogole ma

hehe

A Ty do tej prymitynej firmy chciałeś dołączyć

Anonimus

Potwierdzam powywszy post firma całkowicie niekompetentna, cztery rozmowy kwalifikacyjne, ponad miesiąc oczekiwania na "szkolenia", a kiedy dochodzi do "szkolenia", to informują, że umowa zostaje rozwiązana, ponieważ grupa tp na dzień dzisiejszy nie potrzebuje pracowników. Tradycyjnie nikt nic nie wie ludzie z regionu zwalają winę na warszawa, a ci na region, telefony standardowo wyłączone, jedynie zostają maile, których nikt nie czyta. Śmieszne jest to, że tpsa ma się za firmę "przyjazną" swoim pracownikom.

brak słów

Niepoważni ludzie. Po przejściu dwóch etapów rekrutacji dostałem informację, że jestem przyjęty. Chcąc być fair powiadomiłem pracodawcę, o tym, że odchodzę. I nagle ... DOSTAŁEM TELEFON, ŻE NIESTETY Z POWODU ZMIAN W GRUPIE TP nie zostanę zatrudniony. Sądziłem, że jest to poważna korporacja, która na serio traktuje ludzi. A okazało się, że TO JEST [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] OKRUTNY - [usunięte przez moderatora] NA ZACHODZIE MUSIELIBY ZAPŁACIĆ ODSZKODOWANIE TAKIEJ OSOBIE!!!!

telekomutant

anonim - 2009-02-11 11:23:16 Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. jest stagnacją: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo słaby. Atmosfera i ludzie tam pracujący są słabo poinformowani o swoich prawach. Od jakiej stawki można negocjować pensję?---------------- Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.:----------- Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.:----------- Wady pracy w Telekomunikacji Polskiej, to [usunięte przez moderatora], słabe zarządzanie firmą, w tym motywowanie pracowników. Zalety to możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach, a więc charakter pracy.

W mailu z aplikacją zaznaczyłem opcję powiadomienia o przeczytaniu. Dostałem powiadomienie, że skasowana bez przeczytania. Prymitywna firma. Prymitywni pracownicy. Zero kultury biznesowej. Odwdzięczam się tą opinią.

Jolka

ja też chcę się zgłosić:)

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.:

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . pensję? Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.:

grażynka

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dostateczny . Atmosfera i ludzie tam pracujący są pomocni .

Wczoraj byłam na rozmowie przy ulicy Twardej w Warszawie. Muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłam, gdyż trzy osoby z którymi miałam rozmowę były bardzo wyluzowane. Sprawdzali tez język angielski, więc możecie się ewentualnie na to przygotować, dostałam tez trzy zadania do wykonania a teraz czekam na informację zwrotna od nich. Pozdrawiam

mama :)

Pracowałem/łam od 6.2006 do 6.2007 Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako solidna, dobra fime, Atmosfera i ludzie tam pracujący są super,naprawde brak ostrzezen. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3600 zl Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.: pewnosc pracy, choc zarobki moglby byc wieksze Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.:

Zostaw opinię o Telekomunikacja Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A.