MJanimo sp. z o.o.

Opinie o MJanimo sp. z o.o.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja MJanimo sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Kraków oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

pari

Przede wszystkim myślę, ze dobry start dla osob chcacych zdobyc doswiadczenie z zakresu architektury wnetrz

tula

a ty jak zwykle @byłypracownik narzekasz i szukasz spisków. może nap[rawdę niektórzy doceniają firmę i szanują za to że dostali pojechania do niemiec np. jako pomoc domowa

Q

Owszem rekrutacja była, ale niestety wyniki rekrutacji, o których Mjanimo zobowiązało się poinformować wszystkich rekrutujących po dziś dzień nie zostały ujawnione.

Q

pestis

Chcę złożyć podanie o pracę. Czy są przyjęcia? Czy szefowa jest architektem? Proszę o podpowiedzi.

Pani Sprzątająca:-)

I jeszcze dopiszę do wszystkich pisarzy tutaj:myjcie kubki po sobie!

Pani Sprzątająca:-)

A ja jestem tą Panią Sprzątającą i pracowałam kilka lat,nie miesiąc.Również pieniądze dostawałam,bo inaczej kilka lat bym nie sprzątała.A wy ludzie,to sie do roboty weźcie zamiast takie bzdury wypisywać!!!!!

M

Gratuluję znalezienia szczęścia w życiu w postaci nadgodzin u konkurencji, natomiast nie bardzo rozumiem, jak informacja o ilości papierów na moim biurku i mojej kondycji psychicznej ma komuś podjąć decyzję o podjęciu pracy w firmie..?

zz

Pracuję w tej Firmie i wiem, że piszecie bzdury. Nikt tu do pracy po nadgodzinach nie zmusza. Kto chce pracować to pracuje, no chyba , że przeszkadza Wam to, że w ogóle kazali wam coś robić .... Piszecie, że nie da się tam wytrzymać dłużej niż miesiąc, a jednocześnie narzekacie, że niskie wynagrodzenie. Która Firma daje wysokie zarobki nowo zatrudnionemu pracownikowi ???

Paweł
@zz 20.10.2014 09:16

Porządna, a nie żerująca na wyzysku pracowników. Firma z klasą, doświadczeniem i kapitałem ludzkim oraz pewną pozycją na rynku biznesowym.

Paweł
@zz 20.10.2014 09:16

Jakby ta firma miała takie cechy jak powyzje to nie było by tutaj ani jednej negatywnej opini o niej.

Mały

Pracowałem dość długo w tej firmie i moge jedno powiedzieć:napewno nie tolerują leni! oraz ludzi,którzy nie mają żadnych pomysłów:-)Jak ktoś potrzebuje "doszkolenia"- nie wywalają od razu,wtedy nawet Marta jest wyrozumiała:-)ale jeżeli ktoś sobą niezbyt wiele reprezentuje-to miejsca nie zagrzeje:-)Pewnie nie tylko w tej,ale w żadnej firmie.Więc może najpierw sprawdzcie swoje kwalifikacje,a potem wypisujcie takie frazesy.

M

W przeciwieństwie do osób, które przewinęły się przez firmę w ostatnim czasie i z różnych powodów odeszły po krótkim czasie, pracuję już w MJanimo ponad 5 lat i zapewniam, że oferując ze swojej strony zaangażowanie można być z pracy zadowolonym. Większość osób, które tak chętnie dzielą się swoimi opiniami, nie próbowało nawet porozmawiać o innych warunkach pracy, które tak im nie odpowiadały.

Tomasz
@M 15.10.2014 12:25

Bo jesteś managerem w tej firmie od początku i najlepsza koleżanką marty wojsy -prezesa mjanimo.. . znamy to

Koryn

Strona internetowa prezentuje się dosyć okazale, chociaż na dobrą sprawę nie posiada żadnych treści co jest bardzo zaskakujące. MJanimo - jeżeli opinie są prawdziwe - powinno zainwestować w relację z pracownikiem i zacząć go szanować. (usunięte przez administratora)odpowiedni stosunek do godzin to pierwsze co powinno się zmienić.

Zostaw opinię o MJanimo sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJanimo sp. z o.o.