Opinie o MJanimo sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJanimo sp. z o.o.

pari
użytkownik zarejestrowany

Przede wszystkim myślę, ze dobry start dla osob chcacych zdobyc doswiadczenie z zakresu architektury wnetrz

tula
użytkownik zarejestrowany

a ty jak zwykle @byłypracownik narzekasz i szukasz spisków. może nap[rawdę niektórzy doceniają firmę i szanują za to że dostali pojechania do niemiec np. jako pomoc domowa

Q

Owszem rekrutacja była, ale niestety wyniki rekrutacji, o których Mjanimo zobowiązało się poinformować wszystkich rekrutujących po dziś dzień nie zostały ujawnione.

Q

Owszem rekrutacja była, ale niestety wyniki rekrutacji, o których Mjanimo zobowiązało się poinformować wszystkich rekrutujących po dziś dzień nie zostały ujawnione.

pestis

Chcę złożyć podanie o pracę. Czy są przyjęcia? Czy szefowa jest architektem? Proszę o podpowiedzi.

Pani Sprzątająca:-)

I jeszcze dopiszę do wszystkich pisarzy tutaj:myjcie kubki po sobie!

Pani Sprzątająca:-)

A ja jestem tą Panią Sprzątającą i pracowałam kilka lat,nie miesiąc.Również pieniądze dostawałam,bo inaczej kilka lat bym nie sprzątała.A wy ludzie,to sie do roboty weźcie zamiast takie bzdury wypisywać!!!!!

anonim

(usunięte przez administratora)

M

Gratuluję znalezienia szczęścia w życiu w postaci nadgodzin u konkurencji, natomiast nie bardzo rozumiem, jak informacja o ilości papierów na moim biurku i mojej kondycji psychicznej ma komuś podjąć decyzję o podjęciu pracy w firmie..?

zz

Pracuję w tej Firmie i wiem, że piszecie bzdury. Nikt tu do pracy po nadgodzinach nie zmusza. Kto chce pracować to pracuje, no chyba , że przeszkadza Wam to, że w ogóle kazali wam coś robić .... Piszecie, że nie da się tam wytrzymać dłużej niż miesiąc, a jednocześnie narzekacie, że niskie wynagrodzenie. Która Firma daje wysokie zarobki nowo zatrudnionemu pracownikowi ???

Paweł
@zz 20.10.2014, 09:16
Pracuję w tej Firmie i wiem, że piszecie bzdury. Nikt tu do pracy po nadgodzinach nie zmusza. Kto chce pracować to pracuje, no...

Porządna, a nie żerująca na wyzysku pracowników. Firma z klasą, doświadczeniem i kapitałem ludzkim oraz pewną pozycją na rynku biznesowym.

Paweł
@zz 20.10.2014, 09:16
Pracuję w tej Firmie i wiem, że piszecie bzdury. Nikt tu do pracy po nadgodzinach nie zmusza. Kto chce pracować to pracuje, no...

Jakby ta firma miała takie cechy jak powyzje to nie było by tutaj ani jednej negatywnej opini o niej.

Mały

Pracowałem dość długo w tej firmie i moge jedno powiedzieć:napewno nie tolerują leni! oraz ludzi,którzy nie mają żadnych pomysłów:-)Jak ktoś potrzebuje "doszkolenia"- nie wywalają od razu,wtedy nawet Marta jest wyrozumiała:-)ale jeżeli ktoś sobą niezbyt wiele reprezentuje-to miejsca nie zagrzeje:-)Pewnie nie tylko w tej,ale w żadnej firmie.Więc może najpierw sprawdzcie swoje kwalifikacje,a potem wypisujcie takie frazesy.

M

W przeciwieństwie do osób, które przewinęły się przez firmę w ostatnim czasie i z różnych powodów odeszły po krótkim czasie, pracuję już w MJanimo ponad 5 lat i zapewniam, że oferując ze swojej strony zaangażowanie można być z pracy zadowolonym. Większość osób, które tak chętnie dzielą się swoimi opiniami, nie próbowało nawet porozmawiać o innych warunkach pracy, które tak im nie odpowiadały.

Tomasz
@M 15.10.2014, 12:25
W przeciwieństwie do osób, które przewinęły się przez firmę w ostatnim czasie i z różnych powodów odeszły po krótkim czasie, pr...

Bo jesteś managerem w tej firmie od początku i najlepsza koleżanką marty wojsy -prezesa mjanimo.. . znamy to

Koryn
użytkownik zarejestrowany

Strona internetowa prezentuje się dosyć okazale, chociaż na dobrą sprawę nie posiada żadnych treści co jest bardzo zaskakujące. MJanimo - jeżeli opinie są prawdziwe - powinno zainwestować w relację z pracownikiem i zacząć go szanować. (usunięte przez administratora)odpowiedni stosunek do godzin to pierwsze co powinno się zmienić.

Zostaw opinię o MJanimo sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJanimo sp. z o.o.