„ PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych”

Malbork

Opinie o „ PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych”

Julita

@server pisałeś wcześniej, że PRINO-PLAST to porządna firma, która zatrudnia zadowolonych pracowników. Czy dalej jesteś z niej zatrudniony? Mógłbyś powiedzieć co konkretnie jest powodem zadowolenia osób w firmie pracujących? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które są obecnie w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy.

Julita

A jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w niej jakieś zmiany? Jeśli tak, to chętnie o nich usłyszę. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Jakim pracodawcą jest PRINO-PLAST?

pawełek

Nie ma co narzekać na to, bo każdy dba, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich stosunkach. W końcu przyczynia się to odpowiednio do sukcesu to nic dziwnego, że wiedzą jak uszczęśliwić pracowników.

T

dobrze zarobić, źle zarobić... To ile się zarabia za brak doświadczenia i pracę 8-16 netto???

server

Piszecie głupoty, to porządna, profesjonalna firma o standardach europejskich. Pracownicy są zadowoleni

jamro.

to nie są błędy, ale świadome zabijanie uśmiercanie ludzi, bandycka firma. Nie chodzi o zamknięcie, ale o odpowiedzialność za śmierć setki osób

pawełek_karolina

Przecież nie rób jaj, widać na kilometr, że pisze to ta sama osoba. Z powodu azbestu w dachu magazynu nie powinni produkować wyrobów medycznych, a już na pewno jak leje sie zasyfiałą wode z lewegoujecia

akowronek_czyli_adas

Zenada ten Prino-Plast. Pracowalem 8 lat i jak patrzylem na oszustow i przyglupow na mery i endriu to masakra. Dach w magazynie z azbestu syoie sie do bawelny na wyroby medyczne a endriu leje zasyfiala wode do wyr medycznych. Powinni za to isc do pierdla. Pozdrawiam

dorotahigiena

ja juz dziesiec lat tu pracuje i nie mam podwyzki..troche donosze i nic

agata

czy ta bandycka firma krzak jeszcze gnębi ludzi,czy już odpuścili ?

kobieta - 2010-11-27 11:57:37 Jestem pracownica tam sa okropne kobiety szczegolnie hala III-VII cala prawda tam pracuja same wyrzeraczki jak sie dasz im to koniec z toba

w malborku,jestes mlody,inteligentny wiec nie trac wiary, czlowieku.

operator

w malborku,jestes mlody,inteligentny wiec nie trac wiary, czlowieku.

pięknie tak ,ale bogato? Gdzie ty człowieku żyjesz:( Na marsie?

jeszcze bedzie pieknie i bogato

jeszcze bedzie pieknie i bogato

taki sam jak Ty człowieku :):):) idiota.......

to chyba jakis idiota npisał

operator

jest ok, co wy wypisujecie

alpo

to gdzie ludzie maja pracowac ,bo to jest swieta prawda w tym zakładzie tak siedzieje

przestancie pisac takie bzdety jak jest tak zle to po co tam pracujecie

Ciekawa jestem gdzie sie podziały opinie z 2011 :):) chyba nie bardzo komuś przypadły do gustu :):) ogólnie to beznadziejny zakład - wyeliminowac ludzi nie nadajacych sie do społeczeństwa i będzie ok.

flesz

ale zrobili prezent na święta ludziom kto bedzie chciał tam pracować jak ona będzie tak (usunięte przez administratora) ludzi wstyd SZEFOWO

nika

szanujcie prace taką jaką macie mówie wam kochaj ...........////

Porucznik Borewicz

wszyscy kochają plotki a ja Ciebie :p ale tak bardzo :d

Czytaj�c te "posty" jestem w stanie wiele zrozumie� i jeszcze wi�cej nie zakuma�. Heh, Ej ludzie po jakiego grzyba w necie b�d�c anonimowym (pseudo wirtualnym Kozakiem) piszecie swoje indywidualne odczucia niejednokrotnie naruszaj�c godno�� osobist� innych ... ? Co Was interesuje kto co z kim i o której? Wolno�� s�owa....? w internecie oczywi�cie jak najbardziej, wszyscy jeste�my "bezkarni". Wi�c zachowajcie si� jak dojrzali ludzie i pójdźcie do Zarz�du lub kierownictwa i powiedzcie im face2face co Wam na sercu leży a nie opierdzielacie ty�ki na necie. J�zyk Polski jest zbyt pi�kny i bogaty, żeby go za�mieca� wi�c okre�le takie zachowanie mianem skretynia�ego debilizmu poziomu N(tego). Ja również jstem pacownikiem PP i jak najbardziej podzielam cz��� Wszych sugestii lecz nie sposobem jest by� zawodnikiem siedz�c przed kompem. Również mam żal do kilku osób b�d�cych nade mn�, nie zaprzecze ale... M�drale m�odszy jestem od Was wiekiem ale intelektem starszy o różnic� wieku mi�dzy Wami i waszymi rodzicami. ASERTYWNO�� wpiszcie w wikipedie przeczytajcie ze zrozumieniem (chodź mia�oby to by� 8 razy) i potraktujie to jako priorytet. Wówczas, moze kulki w waszych mózach si� stykn� i za�wieci si� czerwona dioda informuj�ca p�at odpowiedzialny za racjonalne my�lenie. Sorry ale si� nakr�ci�em, mnie też "ty�ek boli" od .......... i jestem cholernie rozżalony ogóln� sytuacj�. Gdy by�em "ma�y" chcia�em jak najszybciej dorosn�� i mie� przywileje z tym zwi�zane .... a teraz,wchodz�c powoli w ten etap mojego życia �wiadom my�li pisz�: wale w ty�ek to wszystko!chc� wróci� do szko�y!!!!

ONA

Wszyscy kochaja plotki

lol

(usunięte przez administratora) ...no jasne ,,wata higieniczna'' ...a z czego robiona?, gdybi klienci wiedzieli z czego to sie produkuje. to woleliby sie ścierami okładać!!! ŻENADA

nika423

jest jak jest aby była praca(usunięte przez administratora)5minut na sniadanie he to jest dobre nie zejdziesz dobrze z hali a juz po sniadaniu dobre co strasza ze zabiora premie a premia 100zł niech pesje podniosa za 1000zł to mozna isc do sklepu z ciuchami a nie w takich warunkach

akowronek
@nika423 28.11.2010 21:13

Super Firma. Nie rozumie negatywnych opinii. Pracowałam w tym zakładzie 8 lat i nic złego nie mogę powiedzieć. A jak komuś sie nie podoba , to prosze bardzo na Twoje miejsc jest na pewno dużo chętnych. Pozdrawiam.

kobieta

Jestem pracownica tam sa okropne kobiety szczegolnie hala III-VII

0na

tak,prawda.

ON

TO PRAWDA SAME PLOTKARY PRACUJA I JEDNA GADA NA DRUGA TAKA JEST PRAWDA PRACOWC A NIE PLOTKOWAC

baran

tam pracuja same plotkary he wstretne baby ktore niech sie zajma praca a nie [usunięte przez moderatora],,a a o tych gnebieniach nowych pracownic to prawda sam widziałem na własne oczy jak płacza [usunięte przez moderatora] stare jak zaczeły prace to tak samo za wiele nie umiały do roboty..................

nika423

praca nie jest zła na czas pesja a rygor musi byc w końcu produkujemy wate higieniczna ...ale pare osob by tam było mozna wymienic

anonim1

[usunięte przez moderatora] za grosze w pyle, upale , pracownika mają za[usunięte przez moderatora], do szefostwa DAJCIE ZAROBIĆ LUDZIĄ a nie tylko wymagacie i poniżacie

mistrz zmianowy nie ma nic do powiedzenia,niskie zarobki, a charowac trzeba za trzech w pyle

Zostaw opinię o „ PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych” - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „ PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych”